Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

SeQ, cos mnie doszly pewne słuchy o nie byle jakiej GT :mrgreen: zdradzisz jakies szczeguły

 

Chętnie ale sam wiem mniej od ciebie o tym aucie :mrgreen: wiem tylko tyle ze chyba mnie wywalicie z klubu kombiaczków :mrgreen:

 

Dajcie jkakies fotki filmy z rajdu ;) .

 

G daj jakiegos linka do tych Batmana wypocin :mrgreen:

 

To dobre zdjecie Kacpra :D

035.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta biedna pokrzywdzona Impreza parkuje czasami koło mojej pracy. Wcześniej była czarna z naklejką płomieni na masce. Pewnie jeszcze nie wiecie, że przy włączaniu mruga światłami na niebiesko.

 

SeQ, dobrze ponad miesiąc zamieściłem jej foto na forum... :roll: Ty nieodpowiadaczu na gg.

 

 

Olleo, to jest jeden z 4 Type R-ów które są w Polsce. W kupię sprzedam jest ogłoszenie z nim.

 

 

Niby w tym samym mieście, a nic nie wiecie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze nie wiecie, że przy włączaniu mruga światłami na niebiesko.
fak tego nie widziałem , ale tez ją pamiętam jak była czarna :mrgreen:

 

SeQ, dobrze ponad miesiąc zamieściłem jej foto na forum... :roll: Ty nieodpowiadaczu na gg.

Dobrze ponad miesiąc temu tu nie zaglądałem :razz: ty niepisaczu na gg a potem czepiaczu sie :mrgreen:

 

ja tam mieszkam w Pasiurach :mrgreen: i nic nie wiem co sie dzieje , jak mnie mijał nowy tramwaj to krzyczałem jak mała dziewczynka :lol:

 

 

Type R-y to fajne auta , a szczególnie CTRy :mrgreen: pozdrawiam Misia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.Jestem tu nowy,chociaż śledzę to forum od dłuższego czasu.Mam zamiar zakupić Imprezę 02,03 STI.Chętnie nawiazałbym kontakt z osobami z Wrocka,które tak jak widzę po tym forum mają ogromną wiedzę na temat tych aut.Czy spotykacie sie czasami gdzieś we Wrocku?Czasami widuję spotkania róznych klubowiczów na parkingu przy wzgórzu Andersa,ale na pewno nie wiedziałem tam żadnego Subaru....Pozdrawiam wszystkich :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze kojarzysz, dzierzoniow - kamionki +/- 15 km

 

Szykuje sie cos na koniec maja, poczatek czerwca? Przed plejadami znaczy sie. Zwijam sie wtedy do Polski i jak dopadne zabe zielona to moze sie jakis spocik obleci przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wtedy mam slub (2 czerwiec) i miesiac miodowy (pozniej). Poniewaz chyba bede na mazurach w czerwcu, to moze zajrze tak ot turystycznie na plejady. Ciekaw jestem, czy mnie wpuszcza (bez checi uczestniczenia w rajdach/konkursach/grillach itp.), tylko by powiedziec 'hi' =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...