Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

A w ogole oprocz mnie ktos byl na rakietowej tej niedzieli? Jako jedyny z Forkiem troszke wyalienowany sie czulem posrod STI i GTekow, wiec w szranki i konkury nie stanalem =)

 

Był rewelacyjny pomiar czasu od momentu otwarcia bramy? :P

 

Tak, tak, z tego ten tor słynie. Pomiar czasu jest na poziomie światowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos: jest w niedzielę rajd akademicki.. jedzie ktos?

 

Ja będę. Wątpię, żebym startował, bo auto jeszcze nie gotowe, do tego bez ręcznego trudno pokonywać te zawiłe ścieżki. Ale będe oglądać na pewno, ewentualnie pojadę jako pilot ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę. Wątpię, żebym startował, bo auto jeszcze nie gotowe, do tego bez ręcznego trudno pokonywać te zawiłe ścieżki. Ale będe oglądać na pewno, ewentualnie pojadę jako pilot ;D

 

ja tez nie startje bo szkoda mi mojego zabytku, choc wisowe dla studentow mam 50% normalnej kwoty, nic innego nie wykombinuje...

 

ale oglądac będe :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyruszam do Waszego pieknego miasta :grin:

Nawiedzam, z okazji urodzin Babci - bede sie tam szwendać cały dzień ;-)

 

Pozdrawiam

 

No szkoda, że wcześniej nic nie wiedzieliśmy, może jakieś huczne powitanie byśmy zorganizowali :)

Ewentualnie zabrali z Luckiem na wycieczkę po Karkonoszach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, że wcześniej nic nie wiedzieliśmy, może jakieś huczne powitanie byśmy zorganizowali :)

Ewentualnie zabrali z Luckiem na wycieczkę po Karkonoszach.

 

hehe :grin: :cool:

 

A tam podobno 1 kwietnia był jakiś KJS, był ktoś z Was? :razz:

 

Oj nie w niedzielę odpoczywałem, zresztą KJS-y, już jakiś czas temu przestały mnie kręcić. W sobotę z Luckiem przetarliśmy trasę w okolicy Jeleniej Góry. Zazdroszczę Luckowi miejsca zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu, w taką piękną pogodę? :)

Następnym razem, jak będziesz u babci, daj znać wcześniej, to może jakieś powitanie zorganizujemy.

 

Urodzinki Babci, dlatego w domu :wink:

 

Ok, dam znać wcześniej :wink: Teraz to jakoś chyba 22 kwietnia, ale nie jestem pewna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Elvis zyje"

 

tez widziałem, ale takze niebieskie STI 03-05 z naklepką ZIS SPORT (albo cos takiego), kierownik sprawia na mnie wrazenie biznesmena :wink:

 

Ano mam :>

kurde fatalnie sie rozminelismy w niedziele, ja przed godz. 13 smigałem pod akademiki no i widziałem jak jechałes od korony w strone pl kromera, a kiedy wyjezdzałem juz z akademików chyba koło 16-17, to widziałem ze Ty akurat tam zawijałeś :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Elvis zyje"

 

tez widziałem, ale takze niebieskie STI 03-05 z naklepką ZIS SPORT (albo cos takiego), kierownik sprawia na mnie wrazenie biznesmena :wink:

 

Ano mam :>

kurde fatalnie sie rozminelismy w niedziele, ja przed godz. 13 smigałem pod akademiki no i widziałem jak jechałes od korony w strone pl kromera, a kiedy wyjezdzałem juz z akademików chyba koło 16-17, to widziałem ze Ty akurat tam zawijałeś :twisted:

 

ZIS SPORT - To sem ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde fatalnie sie rozminelismy w niedziele, ja przed godz. 13 smigałem pod akademiki no i widziałem jak jechałes od korony w strone pl kromera, a kiedy wyjezdzałem juz z akademików chyba koło 16-17, to widziałem ze Ty akurat tam zawijałeś :twisted:

 

No troszkę krążyłem, to fakt ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...