Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Po pierwsze: Dziękuję za wspaniały track day, miłą atmosferę i szybkie przejazdy! :)

Po drugie: Tutaj udostępniłem wybrane 306 zdjęć z dnia wczorajszego (proszę wybaczyć prostotę i niedociągnięcia, ale fotografem-amatorem jestem zaledwie od kilku dni) :)

 

https://plus.google.com/photos/10094419 ... 1441478273

 

Po trzecie: Komplet tych zdjęć wrzucę jutro też na jakiś serwer, także będzie można ściągnąć całość w jednym pliku .rar. :)

 

Pozdrawiam!

...ten łysy z aparatem, czyli Norbert.

 

544775_401171313250643_1758132611_n.jpg

dzięki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

swoją drogą: co to za focus 8) ? bo że poKryształowy, to już wiem :mrgreen:

 

mojego brata :mrgreen: sprzedałem mu kupując subaru :P 2.0 zetec 133 hp, kiedyś miał jeszcze taki ładnie mruczący dolot ale brat go zdemontował, żeby dziecka nie straszyć przy wyprzedzaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

swoją drogą: co to za focus 8) ? bo że poKryształowy, to już wiem :mrgreen:

 

mojego brata :mrgreen: sprzedałem mu kupując subaru :P 2.0 zetec 133 hp, kiedyś miał jeszcze taki ładnie mruczący dolot ale brat go zdemontował, żeby dziecka nie straszyć przy wyprzedzaniu :)

 

nieźle jeździł, jak na 133 kunie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dołączam do podziękowań - było jak zawsze wyśmienicie :D Pavel, Tomek, dzięki za ogranięcie tematu i dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się usiąść u mnie na prawym :mrgreen: Trzeba to szybko powtórzyć.

A ilość zdjęć powalająca! :shock: Super!! :D Podziękowania dla wszystkich pstrykających!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, czy siak, okazało się, że wolne ssaki nie muszą być najgorsze w stawce dużo mocniejszych fur 8)

charakterystyka rakietowej jest taka, że ośki wolnossące nie są złe bo mnóstwo jest ciasnych nawrotów i ciasnych łuków gdzie nasze turbo imprezy muszą napompować turbiny a masa robi swoje a dół ten zetec ma naprawdę bardzo mocny i z tych ciasnych łuków lepiej odchodził od naszych turbo (pomijam przypadki gdy ktoś nie pieścił się i ostro atakował na 1 to wtedy odchodził ładnie) + dobre nowe opony, czasy też byłyby dużo lepsze gdyby też nie oszczędzał auta tak jak i ja i trochę pociął te łuki i wbijał 1. ale chodziło o dobrą zabawę i doskonalenie umiejętności i to udało się w 100 %

 

Dzięki jeszcze raz dla wszystkich obecnych za super atmosferę, kulturę i klimat.

 

Fotki wyszły super :D Szkoda, że na poprzednich pojeżdżawkach nie mieliśmy takiej ekipy z aparatami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że jest tyle zdjęć...

 

... z moją skromną osobą ;):D

 

A na serio to na prawdę fotografy dali radę :)

 

Krysztal, zwrócił uwagę na fajną rzecz. Czasy czasami ale sam fakt że tyle Subaraków w jednym miejscu potrafi się zebrać i fajnie spędzić czas jest wg mnie najważniejszy!

 

Niektórzy mieli okazję do przetestowania opon (eMTi - z tego wszystkiego wynika że Profil to dobry jest na mokre :shock: :roll: a RE 070 dają radę 8) ), część osób jeździła treningowo (Krysztal regularnie tracił 1-2 sekundy na starcie - i OK, sprzęgło na pewno dłużej pożyje ale kilka razy to ostro boków kilka zapiął 8) ), niektórzy podeszli do treningu profi (pilot, opis itd. radix99, ja dopiero przy 2-3 przejeździe zauważyłem że macie wolnossaka :oops: , tak jak Krysztal napisał Rakietowa jest specyficznie dosyć ciasnym torem i wiem co znaczy lag przy turbince :evil: - albo redukujesz i ryzykujesz "dwójkę" albo nie i zanim załączy oglądasz lądujące samoloty :D.

 

Niektórzy nastawili się na fun (np. TERZO, czy Clios1200, fajnie latali. yezus, wściekle atakował zakręty - widać że w końcu dotarty ma silnik :D

 

Siepacz zostawił najlepsze gumy na zawody a na szmatach nie odstawał za bardzo od czołówki (w końcu Type-R zobowiązuje :twisted: 8) :D ).

 

Był też torowy debiut - Ramert ostro dawał swoją turbo-wanną. Troszkę dłubnie zawias własnymi ręcami (szacun bo ja do rozrządów, kołysek, zawiechy nawet nie podchodzę) i jeszcze eMTi'ego na "Profilu" klepnie :twisted: :wink: :D Dzięki Tobie i kris82 zaczęły mi się one na prawdę podobać :D

 

Jak widać każdy znalazł coś dla siebie. Zawsze powtarzam, że przy takim treningu czasy schodzą na trzeci plan. Oczywiście fajnie jest porywalizować ale i tak najważniejsze że można miło wśród podobnie skrzywionych Subarowo osób 8) spędzić czas.

 

Pavel, wiem że przeżywałeś męki, ale mądrze postępujesz. Dawaj szybko swojego Subaraka do Marka to już wkrótce będę jedynym "nie pijącym" ;) (nie ujeżdżającym Subaru :| ). Kawał dobrej roboty zrobiłeś z zebraniem takiej ekipy. Z ogromną chęcią przyjadę i pomierzę czasy (z Dawidem - mega zajaranym Subaru :) ), a mam nadzieję że już niedługo będę też fruwał z Wami :D

 

Pozdrawiam i do nastepnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLIWA, dzięki za miłe słowa i za super ogarnianie pomiarów i startów. Na przyszły sezon koniecznie muszę nabyć jakiegoś starego legacy 2.2 którego wybebeszę i będę mógł bez skrupułów upalać na 100% bo niestety z jednym autem na stanie i bez pękającego w szwach konta niestety trzeba się pohamować coby było później czym jeździć po bułki :P

 

jutro wrzucę swoje "łonbordy"

 

z tego wszystkiego wynika że Profil to dobry jest na mokre :shock: :roll: a RE 070 dają radę 8) )
Bardzo byłem zawiedziony wrażeniami z prawego na tych profilach... na dużym rondzie miałem odczucia jak na moich syfiastych michelinach... (na sylwestrowej pojeżdżawce mimo mokrej nawierzchni i niskich temperatur re70 robiły na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie) ciekawe jaka różnica byłaby na twardej mieszance?

 

kilka razy to ostro boków kilka zapiął
czyżby o ten moment chodziło :P

trochę syfek nadrzucił tyłkiem

 

Z ogromną chęcią przyjadę i pomierzę czasy (z Dawidem - mega zajaranym Subaru :) ), a mam nadzieję że już niedługo będę też fruwał z Wami :D

 

Trzymamy kciuki, żebyś mógł też polatać bo fajnie ogląda się twoje filmiki z YT

 

-- Cz maja 03, 2012 10:56 am --

 

Jeden z końcowych przejazdów eMTiego

 

 

no i jakieś moje 2 z wnętrza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka moich ujec sklejonych w jedno. :mrgreen:

 

 

Mam poszczegolne video. Jak ktos chce moge bez muzyki udostepnic.

 

To ja bym prosil :arrow: pw.

I napewno z dzwiekiem zamiast muzyki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavel, Super filmik :D nawet moje 2 slalomy się załapały i emeryckie ruszanie (0:30 0:35 2:18) :D Ja bym poprosił ujęcia ze mną z podczas jazdy to może coś bym sobie posklejał w wolnej chwili :)

 

 

Na kolejnej pojeżdżawce też fajnie jakby była ekipa pstrykająco-kręcąca bo fajnie się to później ogląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startujesz w KJS, Rally Sprintach Crusar Cup i innych amatorskich rajdach?

zachęcam do zakupu przez internet nowego magazynu rajdowego Rally,

polecam Przemek Pauch

 

http://rally.info.pl/zamow-magazyn.html

 

Zapraszam również wszystkich na IV rundę Crusar Cup która odbędzie się 12.05.2012r. na torze Redeco więcej informacji: http://crusar4rally.eu/ pozdrawiam organizator Przemek i do zobaczenia na torach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...