Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Na tą chwilę podaję terminarz, by wieść gminna niosła dobre wieści.

Prace nad eventem trwają, gdy tylko będę miał świeże informacje będziemy je przedstawiać.

A gdzie szukać tych świeżych informacji? Tutaj będziesz je przedstawiał?

A gdzie dzwonić żeby się więcej dowiedzieć? Na telefon podany tutaj?

I z kim rozmawiać na temat pojeżdżawek treningowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalone jes to ze odbeda sie imprezy i jak widac pierwsza bedzie LEMO a potem sie zobaczy...

Z tego co wiem sa pojezdzawki treningowe i dzisaj i w czwartek ...

 

Dzwoń i pytaj...

 

Dzyń dzyń :mrgreen: - telefon byś dał :arrow: PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C. SRTW

 

 

Dzisiaj zapadły nowe decyzje dotyczące imprezy.

 

Oficjalna nazwa imprezy zmienia nazwę na: Lemoniada NaviLogic Cup

 

Miejsce odbywania się imprezy: Tor Redeco, Wrocław ul. Rakietowa

 

Pewnie Was to zainteresuje, więc podaję że zmieniamy opcję wpisowego:

90zł w cateringiem (napój 0,5 do wyboru + grill)

80zł bez cateringu

Przy odbiorze administracyjnym, będziecie mieli wybór...

 

Trasa została dzisiaj ustalona, można ją pokonywać z prędkościami 100-110km/h także jest szybka. Trasa będzie składać się z dwóch bardzo podobnych okrążeń, zmianą będzie jedynie przejazd "obok mety" podczas pierwszego okrążenia, na drugim wjazd na metę.

 

Od jutra powinna działać strona Lemoniada NaviLogic Cup na której będzie można znaleźć wszelkie informacje nt. imprezy, formularz zgłoszeniowy oraz listę zgłoszeń...

 

 

Strona zawodów: www.wyscigiwroclaw.pl jutro powinna być aktywna rejestracja zawodników, zapraszamy

 

Sobotni trening jest treningiem odpłatnym 50zł za 40min jazdy po trasie zawodów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest w kalendarzu, coś nie mogę się jeszcze odnaleźć do końca na tej stronie :)

 

Ja też jestem laikiem i nigdy jeszcze nie brałem udziału w żadnym rajdzie. Ale zawsze można spróbować. Bardziej tu chodzi o dobrą zabawę i możliwość poćwiczenia.

 

Może się spikniemy na 8 sierpnia we Wrocku? Tylko nie wiem czy już nie jest za późno, bo lista zgłoszeniowa była do 25,07,2010.

 

Nie wiesz czy jeszcze można się załapać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest w kalendarzu, coś nie mogę się jeszcze odnaleźć do końca na tej stronie :)

 

Ja też jestem laikiem i nigdy jeszcze nie brałem udziału w żadnym rajdzie. Ale zawsze można spróbować. Bardziej tu chodzi o dobrą zabawę i możliwość poćwiczenia.

 

Może się spikniemy na 8 sierpnia we Wrocku? Tylko nie wiem czy już nie jest za późno, bo lista zgłoszeniowa była do 25,07,2010.

 

Nie wiesz czy jeszcze można się załapać?

 

Na stronie http://www.wyscigiwroclaw.pl/ w zakładce zapisy masz formularz zgłoszeniowy.

 

Na I eliminacji byłem i jak tylko naprawię furę to na 100% wystartuje.

Trasa szybka, techniczna a nie jak zwykle na takich imprezach bywa "jazda w koło trzepaka albo pachołkolandia".

 

08.08.2010 na 99% będę ale raczej jako kibic :cry: , tydzień później są niskie łąki - też się pewnie pojawię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem laikiem i nigdy jeszcze nie brałem udziału w żadnym rajdzie. Ale zawsze można spróbować. Bardziej tu chodzi o dobrą zabawę i możliwość poćwiczenia.

Może się spikniemy na 8 sierpnia we Wrocku? Tylko nie wiem czy już nie jest za późno, bo lista zgłoszeniowa była do 25,07,2010.

Chętnie, jak tylko uda mi się doprowadzić wóz do porządku i czas pozwoli. Nawet wcześniej chętnie spiknąłbym się z grupą laików, żeby wynająć tor i poćwiczyć. Podobnie, jak ty, nigdy nie brałem udziału rajdzie. Na razie w historii raz udało mi się poćwiczyć na torze i chętnie bym to powtórzył, bo faktycznie fajna zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie, jak tylko uda mi się doprowadzić wóz do porządku i czas pozwoli. Nawet wcześniej chętnie spiknąłbym się z grupą laików, żeby wynająć tor i poćwiczyć. Podobnie, jak ty, nigdy nie brałem udziału rajdzie. Na razie w historii raz udało mi się poćwiczyć na torze i chętnie bym to powtórzył, bo faktycznie fajna zabawa :)

 

ja też bardzo chętnie bym pojezdził, teraz co prawda auto się dopiero robi, bo cały silnik coś ostatnio nie do konca się spisywał ale na koniec tygodnia ponoć będzie do odbioru. Potem tylko trochę docierania i może na 8 się wyrobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może faktycznie byłoby lepiej ustalić jakiś pasujący wszystkim termin i wynająć tor na godzinkę czy dłużej i sobie poćwiczyć.

Widze że dość sporo chętnych jest to i kwota może nie będzie tak duza jak się złożymy.

 

Co Wy na to?

 

Mi pasuje w tyg. od 18:00 lub na weekend - godzina dowolna. Mogę się dostosować.

 

Pomysł jest naprawdę fajny, ja mam Subarynkę już 4-ty miesiąc i tylko sobie spokojnie jeżdżę codziennie do pracy, a nawet nie ma gdzie jej dobrze przetestować i sprawdzić możliwości. Nie mówię zaraz o upalaniu, ale napewno wiecie o co chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, też bym wpadł... ale mam wieczór kawalerski kumpla :D

 

We wszystkie dni, do końca roku? :shock:

Pozazdrościć koledze takiego kawalerskiego :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może faktycznie byłoby lepiej ustalić jakiś pasujący wszystkim termin i wynająć tor na godzinkę czy dłużej i sobie poćwiczyć.

Widze że dość sporo chętnych jest to i kwota może nie będzie tak duza jak się złożymy.

 

Co Wy na to?

 

Mi pasuje w tyg. od 18:00 lub na weekend - godzina dowolna. Mogę się dostosować.

 

Ja w tym tygodniu nie mam do tego głowy, ale w przyszłym chętnie bym pojeździł, również odpowiadają mi godziny jak najpóźniejsze. W sumie jakiś termin moglibyśmy już zarezerwować. Wynajęcie toru na godzinę kosztuje 250 zł łącznie albo po 100 zł na głowę. Zdaje się, że na raz nie wjedzie więcej niż 4 samochody. Z tego co się ostatnio dowiadywałem, to można pojeździć do 19 góra 20 godziny, bo później okolicznym mieszkańcom zbyt mocno wzrasta poziom irytacji. W sobotę/niedzielę trudno wynająć tor, bo jest zazwyczaj zarezerwowany na różne imprezy. To co? Decydujemy się na jakiś dzień? Wtorek, środa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może faktycznie byłoby lepiej ustalić jakiś pasujący wszystkim termin i wynająć tor na godzinkę czy dłużej i sobie poćwiczyć.

Widze że dość sporo chętnych jest to i kwota może nie będzie tak duza jak się złożymy.

 

Co Wy na to?

 

Mi pasuje w tyg. od 18:00 lub na weekend - godzina dowolna. Mogę się dostosować.

 

Ja w tym tygodniu nie mam do tego głowy, ale w przyszłym chętnie bym pojeździł, również odpowiadają mi godziny jak najpóźniejsze. W sumie jakiś termin moglibyśmy już zarezerwować. Wynajęcie toru na godzinę kosztuje 250 zł łącznie albo po 100 zł na głowę. Zdaje się, że na raz nie wjedzie więcej niż 4 samochody. Z tego co się ostatnio dowiadywałem, to można pojeździć do 19 góra 20 godziny, bo później okolicznym mieszkańcom zbyt mocno wzrasta poziom irytacji. W sobotę/niedzielę trudno wynająć tor, bo jest zazwyczaj zarezerwowany na różne imprezy. To co? Decydujemy się na jakiś dzień? Wtorek, środa?

 

 

Jestem za. Mi pasuje środa lub czwartek. Najlepiej na 18:00. Kto się jeszcze pisze na to? Faktycznie można by już tor zarezerwować jak uzbieramy 3-4 osoby.

 

-- 29 lip 2010, o 08:23 --

 

To może faktycznie byłoby lepiej ustalić jakiś pasujący wszystkim termin i wynająć tor na godzinkę czy dłużej i sobie poćwiczyć.

Widze że dość sporo chętnych jest to i kwota może nie będzie tak duza jak się złożymy.

 

Co Wy na to?

 

Mi pasuje w tyg. od 18:00 lub na weekend - godzina dowolna. Mogę się dostosować.

 

Ja w tym tygodniu nie mam do tego głowy, ale w przyszłym chętnie bym pojeździł, również odpowiadają mi godziny jak najpóźniejsze. W sumie jakiś termin moglibyśmy już zarezerwować. Wynajęcie toru na godzinę kosztuje 250 zł łącznie albo po 100 zł na głowę. Zdaje się, że na raz nie wjedzie więcej niż 4 samochody. Z tego co się ostatnio dowiadywałem, to można pojeździć do 19 góra 20 godziny, bo później okolicznym mieszkańcom zbyt mocno wzrasta poziom irytacji. W sobotę/niedzielę trudno wynająć tor, bo jest zazwyczaj zarezerwowany na różne imprezy. To co? Decydujemy się na jakiś dzień? Wtorek, środa?

 

 

Jestem za. Mi pasuje środa lub czwartek. Najlepiej na 18:00. Kto się jeszcze pisze na to? Faktycznie można by już tor zarezerwować jak uzbieramy 3-4 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

We wszystkie dni, do końca roku? :shock:

Pozazdrościć koledze takiego kawalerskiego :mrgreen: :wink:

 

Jak się zacznie to nie można skończyć :D

 

... naprawiać :wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak? dzieje się coś w weekend? :D

 

 

Na ten weekend na Rakietowej nic się nie dzieje chyba.

 

A w przyszłą środę/czwartek chcemy zgrać się na wypożyczenie toru do pojeżdzawki, ale coś cisza narazie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...