Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej się dopisz do listy na karty i zrób promocje dla uczestników :P

 

Żebym to ja miał czas na śmiganie na kartach :D Ale przedstawię pomysł koledze i pomyślimy o jakimś bonie np na wymianę gumek albo oliwy dla zwycięzcy  :)

Edytowane przez Buczu
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam, jak coś potrzeba :)

 

// Krzychu posta wolałem pogonić bo jest chyba niezgodny z regulaminem :P

 

// Chyba, że Mod się wypowie czy mogę zaprosić na forum do swojego warsztatu :)

 

Coś czuję że będziesz miał jednego stałego klienta :) z moim cudownym autkiem trzeba troszku popracować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam, jak coś potrzeba :)

 

// Krzychu posta wolałem pogonić bo jest chyba niezgodny z regulaminem :P

 

// Chyba, że Mod się wypowie czy mogę zaprosić na forum do swojego warsztatu :)

 

Coś czuję że będziesz miał jednego stałego klienta :) z moim cudownym autkiem trzeba troszku popracować :)

 

 

Zapraszam w takim razie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam, jak coś potrzeba :)

 

// Krzychu posta wolałem pogonić bo jest chyba niezgodny z regulaminem :P

 

// Chyba, że Mod się wypowie czy mogę zaprosić na forum do swojego warsztatu :)

Dobrze zrobiłeś bo zaraz byś miał urlop. Tutaj się poleca ASO choć wrocławskie pozostawia wiele do życzenia heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna kogoś od car audio z Wrocławia, kto by doradził mądrze i poprowadził za rączkę w doborze sprzętu oraz zamontował (z wygłuszaniem drzwi włącznie)?

Bardzo proszę na priv, bo wujek google oprócz jednej bardzo znanej firmy, która pewnie takimi błachostkami się nie zajmuje, nic konkretnego nie podpowiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co tu taka cisza ? Słabo widzę Motobydło a Stadion to ten tydzień byłby idealny bo temperatury znośne...

Jakby ktoś chciał full detaling auta zrobić po dobrych zniżkach to kontakt na priv bo mam kupon po ostatnich kartach i szkoda żeby przepadł a moje auto się do takich cudów nie nadaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

znalazłem ciekawe ogłoszenie sprzedaży Subaru Legacy 2.5 z 2010 roku. Nigdy nie siedziałem w takim samochodzie, ani nie miałem okazji się nim przejechać, ale ten model zawsze mi się podobał, gdy widziałem taki na ulicy.

 

Samochód z ogłoszenia jest na Śląsku, a ja najpierw chciałbym po prostu przymierzyć się do tego auta. 

 

Czy ktoś z Was mógłby mi taką przymiarkę udostępnić?

 

Z góry dziękuję!

Tomek

Edytowane przez Tomasz Matusiński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

znalazłem ciekawe ogłoszenie sprzedaży Subaru Legacy 2.5 z 2010 roku. Nigdy nie siedziałem w takim samochodzie, ani nie miałem okazji się nim przejechać, ale ten model zawsze mi się podobał, gdy widziałem taki na ulicy.

 

Samochód z ogłoszenia jest na Śląsku, a ja najpierw chciałbym po prostu przymierzyć się do tego auta. 

 

Czy ktoś z Was mógłby mi taką przymiarkę udostępnić?

 

Z góry dziękuję!

Tomek

 

Tomeczku, czy to Ty? :D

 

PWr ZIP? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Brać Forumowa z Wrocławia :)
Interesuje mnie takie autko z Oleśnicy (bardzo blisko Wrocławia). Czy któryś życzliwy kolega byłby w stanie pojechać i obejrzeć autko? Gratyfikacja za paliwo do auta i nie tylko przewidziana :) Z centralnej Polski będzie to dla mnie i kolegi praktycznie całodniowa wycieczka, więc fajnie gdybyśmy nie jechali na próżno. :)

 

Link:

http://otomoto.pl/oferta/subaru-forester-salon-polska-f-vat-23-bezwypadek-1-wlasciciel-ID6ycccN.html#4b2f4940a0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@silvaran, Jeżeli nikt chętny do pomocy się nie znajdzie to ja mogę w weekend pojechać obejrzeć pod warunkiem, że się wykuruje :P

Ps. Ładnie odrapany :P Szkoda, że nic zbytnio o aucie nie ma w ogłoszeniu :P

Edytowane przez Krzychu91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...