Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2010


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przymierzam sie w tym roku :D

Wiem ze rocznym forkiem ze zSIPu moge sie zalapac ale mala zonka sie nadella ze pojedzie ale tylko swoja perelka bedaca 2.5latkiem (FRspec). Czy mam jakies szanse zalapc sie z perelka (i przy okazji z zona)? Czy powiedza mi von zabojadzie jak amerykancowi?

Nie wchodzi w gre na dzien dzisiejszy zakup nowej perelki dla zony w zSIPie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mala zonka sie nadella ze pojedzie ale tylko swoja perelka bedaca 2.5latkiem (FRspec). Czy mam jakies szanse zalapc sie z perelka (i przy okazji z zona)? Czy powiedza mi von zabojadzie jak amerykancowi?

 

w 3 terminie powinno sie udać , jak będą miejsca :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie w tym roku :D

Wiem ze rocznym forkiem ze zSIPu moge sie zalapac ale mala zonka sie nadella ze pojedzie ale tylko swoja perelka bedaca 2.5latkiem (FRspec). Czy mam jakies szanse zalapc sie z perelka (i przy okazji z zona)? Czy powiedza mi von zabojadzie jak amerykancowi?

Nie wchodzi w gre na dzien dzisiejszy zakup nowej perelki dla zony w zSIPie :evil:

 

A po co ty chcesz brać żonę na plejady :?: :roll:

Zgupiał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stalo sie to bardzo dawno temu :roll: i nie potwierdzam hipotezy ze z wiekiem czlowiek madrzeje. :mrgreen:

 

 

Ja to najbardziej nie lubie tego rano: Aleś się schlał chamie... Jak mogłeś tyle... bla bla bla...:!:

A ja niby tego nie wiem dlaczego mnie tak łeb [edit] i coś co w tym momencie najbardziej potrzebuje to przypominanie mi o wczorajszym alkoholu :evil:

 

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest latwiejsze, wychowac zone czy kota. Nie mam kota :( Latwiej jestporadzic sobie z psem, ponoc to kwestia inteligencji. Zapytasz wychowawcy czy wychowanka. Nie wiem :mrgreen::mrgreen::mrgreen: A moze to tylko kwestia czasu :roll:

 

Wole zabrac zone by nie skumulowac wszystkiego (z dodatkami )na raz po powrocie. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: i boje sie ze w trakcie pertraktacji sama mi wybierze pilota a bestia potrafi byc zlosliwa. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Wiem ze rocznym forkiem ze zSIPu moge sie zalapac ale mala zonka sie nadella ze pojedzie ale tylko swoja perelka bedaca 2.5latkiem (FRspec)

Jeżeli samochód był zakupiny w FR na skutek aktualnego / niegdysiejszego zamieszkania w FR ( czy też innych, zbliżonych powodów ) - generalnie nie ma przeszkód.

Formularz nie przyjmie, lecz dokonuje się wpisu manualnie.

Wystarczy podanie, akt ślubu, potwierdzenie notarialne ( czegokolwiek ) ... no i oczywiście - załącznik ( do skonsumowania zbiorowego na miejscu ) :wink:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, zawsze mam ze soba w polsce kilka buklaczkow wina. Z wielka przyjemnoscia :D

 

-- 10 lut 2011, o 19:15 --

 

i jeszcze zaświadczenie od lekarza ,że udział w Plejadach jest konieczny ze względu na chorobę zwaną Subarozą :D

Objawy sa wyrazne wiec kazdy "nawet zdrowy" lekarz pewnie wystawi. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...