Skocz do zawartości

Subaru Exiga


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat jestem w takiej sytuacji, że muszę mieć jednego VAN-a w stajni. Ten, którym teraz jeździmy jest spoko, ale z tysiąc razy już mówiłem żonie, że gdyby był robiony przez Subaru i miał napęd AWD to byłby idealny. A tu się okazuje (nie wiedziałem - przyznaję :oops: ), że jest coś takiego jak Exiga. Czy znacie to auto, cokolwiek o nim wiecie, można go kupić, robią go w ogóle, czy to tylko concept? Jeżeli coś macie to dawajcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też, szczególnie z tym kurnikiem, tzn. turbo i ponad 200 kucy, cool :razz:

Ale skoro jest tak jak mówisz Pmlody to raczej nie prędko będę miał szansę stać się jej właścicielem.

BTW Czy to jest 7-osobowe auto? segment MPV bądź co bądź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, szkoda, ze to cuscik w wersji turbo nie jest dostepne z 4-biegowym automatem, ktorego tak zachwala Sz.P. AK... bo 5EAT do jest do niczego, za szybki jest :lol::lol::lol:

 

Tak , ten AT swietnie zdaje egzamin tam gdzie jest sprzedawany Jap. US , Kan , Australia , moze nie wiesz , ale tam sa przestrzegane przepisy 50 / 110 a za przekroczenie zabieraja prawko...pytam wiec czy do takich ograniczen potrzebne sa jakies 5-7 biegowe superszybkie AT...do czego :?: .do stania w korkach. :?: W UE dosc dawno rozpoczeto jakis wyscig . ktory AT (bmw/mercedes) jest szybszy , ma wiecej biegow itd...no i co , okazalo sie , ze szkoda kasy bylo bo ograniczenia szybkosci w kazdym kraju kompletnie nie pozwalaja na wykorzystanie tych cudow techniki....chyba , ze przy stole albo na forum...mozesz sobie pogadac np. ile biegów zdazył i w jakim czasie twój szesciobiegowy , superszybki AT przeełaczyc jak wlaczałes sie do ruchu na autostradzie w CH :?: :mrgreen:

 

 

Andrzej, dorabiasz jakas chora filozofie. To ze jakis automat jest wystarczajacy, nie oznacza ze jest dobry. Ja mam w Legacy AT i akceptuje te skrzynie, mimo ze jest ona na tle konkurencji beznadziejna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4

ale że co, czytałeś czy może miałeś okazję widzieć/siedzieć? :shock:

po prostu kiedys juz byla dyskusja o modelu Exiga, i Sz.P. AK probowal udowodnic, ze 5-biegowy automat nie jest potrzebny do tego auta, bo super-duper 4EAT i tak daje rade :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

http://www.carriebv.com/2012-subaru-exi ... review.htm

Ciekaw jestem czemu nie ma Exige w ofercie na Europe?

Generalnie japonskich vanow MPV jak na lekarstwo. W zasadzie jest tylko 7 miejscowa Mazda 5 i Mitsubishi Outlander.

Czyzby Japonczycy odpuscili ten bardzo popularny segment rynku w Europie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.carriebv.com/2012-subaru-exiga-release-date-interior-review.htm

Ciekaw jestem czemu nie ma Exige w ofercie na Europe?

Generalnie japonskich vanow MPV jak na lekarstwo. W zasadzie jest tylko 7 miejscowa Mazda 5 i Mitsubishi Outlander.

Czyzby Japonczycy odpuscili ten bardzo popularny segment rynku w Europie?

 

One są 7 miejscowe ale tylko dla Japończyków. Tam jest bardzo mało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.carriebv.com/2012-subaru-exiga-release-date-interior-review.htm

Ciekaw jestem czemu nie ma Exige w ofercie na Europe?

Generalnie japonskich vanow MPV jak na lekarstwo. W zasadzie jest tylko 7 miejscowa Mazda 5 i Mitsubishi Outlander.

Czyzby Japonczycy odpuscili ten bardzo popularny segment rynku w Europie?

 

One są 7 miejscowe ale tylko dla Japończyków. Tam jest bardzo mało miejsca.

Outback nie jest taki maly. Ten tylny rzad dobry tylko dla dzieci, ale czasami sie przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...