Skocz do zawartości

Fotelik nie grzeje


hagan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Forumowicze!

 

 

Fotelik od strony kierowcy przestał emitować przyjemne ciepło, brrr :cry:

Przelącznik działa, tak myślę, bo dioda po włączeniu pali się tak jak powinna.

może to być bezpiecznik? czy coś poważniejszego?

Dodam ,że od strony pasażera fotel jest OK.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to dobrze akurat dla Ciebie ... :wink: czytałem właśnie, że ogrzewanie fotela na .... hmmm ... nabiał szkodzi bardzo :mrgreen:

Ja - na wszelki wypadek - nie włączam ... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to dobrze akurat dla Ciebie ... :wink: czytałem właśnie, że ogrzewanie fotela na .... hmmm ... nabiał szkodzi bardzo :mrgreen:

Ja - na wszelki wypadek - nie włączam ... :smile:

 

zawsze można asekuracyjnie sam nabiał zawinąć w folię aluminiową... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znalazłem bezpiecznik odpowiedzialny za podgrzewanie maty,tylko jest mały problem. jak dostać się do niego? umiejscowiony jest poniżej całego panelu (zaraz pod kierownicą, po lewej stronie),normalnie nie da się go wyjąć , jest jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem bezpiecznik odpowiedzialny za podgrzewanie maty,tylko jest mały problem. jak dostać się do niego? umiejscowiony jest poniżej całego panelu (zaraz pod kierownicą, po lewej stronie),normalnie nie da się go wyjąć , jest jakiś sposób?

 

a nie masz w okolicy bezpieczników takich specjalnych plastikowych szczypczykow do wyciagania bezpiecznikow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dziwny problem - grzeje na pół gwizdka - słabsze grzanie działa, mocniejsze nie. Dioda pali się w każdym położeniu. Wymieniłem przełącznik, nic nie dało. W serwisie... no mieli parę podejść do problemu, usterka nie ustąpiła. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dziwny problem - grzeje na pół gwizdka - słabsze grzanie działa, mocniejsze nie. Dioda pali się w każdym położeniu. Wymieniłem przełącznik, nic nie dało. W serwisie... no mieli parę podejść do problemu, usterka nie ustąpiła. Co to może być?

 

ZTCW przy włączonym słabszym grzaniu grzeje jedna mata, a przy mocniejszym dwie....jeżeli pierwsza pozycja działa, a druga nie, to albo: przerwało się zasilanie tej drugiej maty, padł przełącznik, albo przepaliła się ta druga mata....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

swego czasu przy wymianie żaróweczek w przyciskach wymieniałem też żarówki w przełącznikach od grzania nabiału - w środku łożyska i przesuwany kawałek plastiku - a to wszystko tak delikatne, że nie zdziwiłbym się jakby się po prostu przełącznik skończył - zacznij od tanich i prostych rzeczy, a wymianę fotela zostaw na koniec :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...