Skocz do zawartości

BRAK SŁÓW - nowa impreza


Kameleon 02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale na bank WRX ma mieć 2,5L.

 

A skad to info? ;)

http://home.gci.net/~maddog20/pictures/subaru/Other/06-im.jpg

 

Ale to US Spec :) WRX Euro Spec z tego co ja wiem bedzie z motorem 2.0 230PS :)

 

michal, powolutku puszczasz pare :D

Zaloze sie, ze bedzie mial 370 Nm....sorka nie moglem sie powstrzymac :mrgreen:

 

Pozdrawiam,

 

Saval

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dzisiaj dowiedziałem, a byłem u żdródła to zarówno WRX jak i STI będą miały silniki 2,5 różnica w cenie +- 1000 Euro.

 

No to jestem bardzo ciekaw, jak uda się SIP-owi zmienić cenę o zaledwie +1000 EUR (a co dopiero o -1000 EUR :!: ), kiedy sama akcyza wzrasta o około 10% przy 2.5 litrowym silniku... Także jedno z dwóch trzeba włożyć między bajki: różnicę w cenie o +-1000 EUR lub fakt, że WRX będzie miał 2.5L silnik. Według mnie zdecydowanie to drugie...

 

Natomiast co do STi, to sprawa jest oczywista: będzie dużo droższy niż obecny, właśnie przez większy silnik, wyższą akcyzę i być może dodatki typu xenony (o które nota bene nie zapytałem, zamawiając... :roll:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdybym dziś zamówił auto to byłoby w pażdzierniku, w grudniu powinno być od ręki

 

Przemeq, he he - to jest przejebane uczucie... samochody powinno sie kupowac jak spodnie... ogladasz, mierzysz, bierzesz... :twisted:

 

Taaa... dużo jest w tym racji, tylko co mi ze spodni w Polsce, kiedy ja przez 98% roku jestem parę tysięcy kilometrów od niej. W moim przypadku rzecz jest w tym, że ja chcę, żeby krawiec uszył mi je dokładnie na styczeń, kiedy wrócę do Polski - nie wcześniej (bo na co mi one), ani później (bo nie chcę chodzić po Warszawie z gołym tyłkiem i to zimą :twisted:). I dlatego zdecydowałem się na zamówienie już dziś... Może to też trochę dlatego, że zawodowo jestem specjalistą od Risk Management - widać, przenosi się to trochę na życie prywatne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, managementowal riskiem to bedziesz jak odbierzesz potworka :twisted: pamietaj, ze kazdy pasazer Ci zaufa podwojnie - raz z uwagi na Twoja osobe, dwa z uwagi na zawod :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień przed odbiorem Imprezy ja chodziłem po ścianach i nie wiedziałem co z wolnym czasem robić, a co by było gdyby auto był moje... Normalnie na śpiączkę tygodniową musiał bym zapaść bo bym zwariował. Przemeq, brałeś to ryzyko pod uwagę ? Z jednej strony to jest miłe, a z drugiej straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień przed odbiorem Imprezy ja chodziłem po ścianach i nie wiedziałem co z wolnym czasem robić, a co by było gdyby auto był moje... Normalnie na śpiączkę tygodniową musiał bym zapaść bo bym zwariował. Przemeq, brałeś to ryzyko pod uwagę ? Z jednej strony to jest miłe, a z drugiej straszne.

 

Błagam, litości, nie straszcie mnie aż tak :wink: :twisted:.

 

Będziecie teraz mieli cholera ze mnie używanie i powód do żartów przez ten czas do odbioru... :twisted:

 

Przemeq, zarządzaniem ryzykiem w czasie twojej jazdy ja się zajmę :mrgreen:

To znaczy wzrośnie wykładniczo :twisted:

 

Deal :mrgreen:

 

PS. I za to Cię lubię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info jest z SIP w Krakowie. Byłem 11.07.2005 i takie otrzymałem informacje. Jeździłem WRX (obecnym) i bardzo miły Pan podczas jazdy poinformował mnie o w/w wiadomościach.

Cen na dzień dzisiejszy dokładnych nie ma, ale nie bedą się zdytnio różnić. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Forestera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cen na dzień dzisiejszy dokładnych nie ma, ale nie bedą się zdytnio różnić. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Forestera.

 

To ja już kompletnie zbaraniałem... :shock:

 

Nie masz czym się przejmować. Wszystko będzie dobrze. Zawsze możesz przedzwonić do Krakowa i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się na twoim miejscu nie przejmował, masz zamówienie w ręku na określoną cenę, więc wiesz jaka jest różnica. Pozostali mogą tylko spekulować :roll:

 

No właśnie. Także ja swoje wiem, MAM TO NA PAPIERKU tj. na formalnej umowie przedsprzedażnej, wyliczone co do eurocenta i dlatego będę się trzymał swojej wersji :twisted:.

 

A jest ona taka: STi w porównywalnej cenie do tego roku +- kilka procent (bo ostateczne, dokładne ceny nie są jeszcze oficjalnie znane) i droższy o wpływ wyższej akcyzy.

 

Co do WRX-a, to jak wspominałem, nie pytałem. Ale logika mówi, że SIP nie byłby w stanie utrzymać tegorocznej ceny WRX przy silniku 2.5L, bo sam musiałby pokryć ok. 10% różnicy w akcyzie. Czyli na dzień dobry pozbawiał by się duuuuużej części marży. I, jeśli ktoś chce mnie przekonać, że taki cud jest możliwy, musiałby użyć innego argumentu niż "miły pan z salonu mi powiedział" :twisted:

 

PS. Ja twierdzę, że WRX pozostanie 2.0L. I w tym momencie cena może pozostać praktycznie bez zmian... (+-1000 EUR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...