Skocz do zawartości

Jak często myjecie swoje auta?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A właśnie dziś w pracy gadałem o lakierach i znajomy ma amerykanina oldsmobila pojechal do rodziny nad morze i ktos mu na tyg lakierowanej masce napisał cyt. "h.j" (przepraszam za drastyczność) Ale to mnie nawet troche śmieszy, aczkolwiek jak bym dorwał tego agenta co kamyszkiem się bawił to.... To jest wyrysane... Czy ktoś ma jakiś pomysł, środek, który mu pomoże? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem dokładnie jak jest głeboko! Ale widać jak się popatrzy :P heh kurde ja bym w życiu czegoś takiego nie zrobił nikomu !!! Jach Może na milimetr...?

 

no to lakier tylko, bo z polerką nie ma sensu się bawić przy takim uszkodzeniu.

 

A co do ludzi czy młodzieży to się nazywa bezstresowe wychowanie, a mówią że Nowa Huta to siedlisko zła i trzeba ją zaorać albo ogrodzić murem, jeśli tak to ja postuluję osuszenie Morza Bałtyckiego :twisted:

 

Jeśli się nie mylę to wulgarne określenie na męskie przyrodzenie, którego wrodzone poczucie moralności nie pozwala mi przytoczyć :wink: pisze się przez "ch".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ogrodzić murem...

 

Coś w stylu 13-tej Dzielnicy ;)?

 

być może choć filmu nie widziałem, bo zapalonym kinomanem nie jestem :oops: ale jak dla mnie to Luc Besson skończył się na Leonie Zawodowcu, reszta jego twórczości była już tylko papką

 

A co do genialnych pomysłów w stylu odzielania się od "gorszej dzielnicy" za pomocą fosy, murów czy strzeżonych osiedli po pierwsze bardziej zaognia sytuację niż jest panaceum na zło oraz jest bardzo niebezpieczne, bo ten mur kiedyś się przełamie a wtedy nie będzie litości dla .............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak dbam o mojego Treka 820

 

Tez mam Treka 820 :)

 

 

To był dobry rocznik 8) mój ma kolor: zieleń butelkowa :mrgreen:

 

Ja mam ciemny niebieski, cos jak Subaru, a rocznik to 1997m czyli dosc stary, ale po tuningu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak dbam o mojego Treka 820

 

Tez mam Treka 820 :)

 

 

To był dobry rocznik 8) mój ma kolor: zieleń butelkowa :mrgreen:

 

Ja mam ciemny niebieski, cos jak Subaru, a rocznik to 1997m czyli dosc stary, ale po tuningu :twisted:

 

mój też i jest po odbudowie, która go trochę skundliła ale cóż on ma jeździć a nie pięknie wyglądać bo przednią tarczę zmieniłem z Altusa na Sisa :oops: bo stara korba się rozleciała ze starości, oraz straciła zęby a to wina przebiegu coś koło 15 tysięcy kilometrów jęsli nie więcej. Po zeszło rocznym wakacyjnym remoncie przejechałem już 1,5 tysiąca kilometrów a mogło być więcej ale prawe kolano się rozsypało :evil: . Ale i tak najbardziej cieszy mnie jak objadę jakiegoś lansującego się gościa na rowerku za kilka tysiaków i w stroju za tysiąc pod górę, bo z górki to każdy debil szybko pojedzie..... Ale gumki mam fajne Kenda-Flame (balony) wytrzymały prędkość 65 kilometrów na godzinę z góry :twisted: ale na mokrym to problemy z trakcją są cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam "rower" bo to już nie rower nie mam tarcz ale mam v-braki do zjazdów i skoków starczą bo rower troche mam przebudowany! Ze starego gruchota!już się rama połamała (stalowa) haha w zeszłym roku! ALe dzięki mechanikowi (dobrze mieć Freda) znów mogłem śmigać! Ja wogóle sporty ekstramalne lubie! dlatego jestem za subaru! 8) Co do poprawnej pisowni! To ja tylko cutowałem :P Tak żeby nie było :? hyh Ale chętnie bym dorwał dowcipnisia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba jakims specjalnym srodkiem do luster, bo tego umyc sie juz bardziej nia da ;) Nastepnym razem naloze wosk i zobacze jaki bedzie efekt :)

Jeszce trzeba dobre srodki uzywac i umiec je nlozyc i wypastowac dobrze, tani wosk efektu ci nieda :)

Tutaj masz podobny lakier do twojego na aucie co ma juz pare lat:

10.jpg

20.jpg

 

 

I pare innych fotek, tym razem Subaru:

 

zaino01.jpg

1221.jpg

dsc00622.jpg

 

 

 

Na wszystkich tych autach zostalo zastosowane Zaino :lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i ktos mu na tyg lakierowanej masce napisał cyt. "[moderator czuwa]" (przepraszam za drastyczność) Ale to mnie nawet troche śmieszy, aczkolwiek jak bym dorwał tego agenta co kamyszkiem się bawił to.... To jest wyrysane...

 

a mojej znajomej kiedys na tylnej klapie bagaznika gwoździem napisali HWDP! i do dzisiaj tak jezdzi :-).

ciekawe co policja sobie mysli jak za nia jedzie :-).

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mojej znajomej kiedys na tylnej klapie bagaznika gwoździem napisali HWDP! i do dzisiaj tak jezdzi :-).

ciekawe co policja sobie mysli jak za nia jedzie :-).

 

Pewnie, że piszący te słowa cHce Wstąpić Do Policji - tylko, że ortografii nie zna, bo powinno się pisać przez CH, bo wiadomo - żeby był dłuższy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że duzó też zależy od koloru auta, na srebrnych Subarach poźniej widać brud, na czarnej zaś widać wszystko nawet zaraz po wyjechaniu z myjni, ja tam myje nawet 2 razy w tygodniu. Ale lubie też jak auto jest zawalone błotem bo to fajnie wygląda Impreza po przejsciach, jak ja to mówie

 

Zgadzami się, i to podwójnie :lol: . Raz: czarny samochód jak czysty, to może i ładny, ale tak ogólnie to porażka, bo po wyjeździe z myjni nadaje się na nowo do mycia (miałem kiedyś hondę w kolorze czarna perła...). Drugi raz: nie ma piękniejszego widoku niż impreza po przejściach na błocie. Jakiś czas temu przyjechał do mnie kol. Shodan swoim ubłoconym STi po jakimś (kolejnym) ściganiu się i ten widok mam przed oczami do dziś. To było piękne... 8) Wówczas na nowo przekonałem się do koncepcji imprezy w kolorze WR Blue i tak w ogóle myślę, że w salonie WRX-y i STi powinny stać ubłocone. Przybyłoby klientów... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RadSTI bardzo ladnie, ale to ile to kosztuje? Bo woda jest tania :P

W mnie chyba tez nie jest tak zle, wystarczy na dach spojzec:

p22700618ij.jpg

 

Kropek Altusa miales? Ja mam wszystko STX, coprawda nie mam tarczowki bo mi nie potrzeba ale mam S.R.A.M 9.0. Oponki mam Hutchinson i jechalem 74 km/h na nich 8) No i amorek zalozylem Bomber MXR, to podstawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wówczas na nowo przekonałem się do koncepcji imprezy w kolorze WR Blue i tak w ogóle myślę, że w salonie WRX-y i STi powinny stać ubłocone. Przybyłoby klientów...

 

Zgadzam sie w stu procentach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...