Skocz do zawartości

Kto oceni STI na podstawie zdjęć? Będą POMUKI!!


lewen

Rekomendowane odpowiedzi

Już mi napisał, że nic nie wie co było robione zanim on został właścicielem... a on nie miał przygód...

czyli standardowa spiewka. Wynika z tego ze albo on kupil rozbite i robil albo wie co bylo robione.

 

Dokładnie. Szkoda czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rzuciło się w oczy to samo co sendrkowi: różne śruby mocujące przednie reflektory i brak napisu Subaru na tylnej klapie....wiem, zaraz ktoś napisze, że w Szwajcarii taka moda....ale Łotwa nie leży chyba w Szwajcarii....to, że nie pasuje lekko klapa do reflektorów i zderzaka to raczej normalne, w tym modelu to chyba już wychodziły tak fabrycznie :smile: albo kwestia drobnej regulacji, ogólnie fajne auto, zalezy tylko ile kosztuje, i żeby w umowie było, że to jest umowa kupna-sprzedaży, a nie wypożyczenia... :twisted: bo podobno się zdarzało....beka nalepek tu i tam nie musi oznaczać, że auto było przystankiem, może po prostu lakier był odswieżany, w końcu auto nie jest nowe i nie stoi w salonie, tylko ktoś nim jeździł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo uważnie oglądałem kilka ogłoszeń z Litwy i Łotwy.

Wygląda na to, że jest tam trochę fajnych subaraków za które można niedużo zapłacić.

 

W końcu jednak kupiłem w PL, ale byłem już bliski pojechania :-)

 

Ten egzemplarz o którym piszesz chyba nie jest Solbergiem, bo oprócz DCCD powinien mieć czarny środek (fotele, boczki, podłoga).

 

Ja chorowałem, na tego.

http://www.rally24.com/recce-cars-for-s ... -2862.html

Choć teraz widzę, że w nim też niebiesko.... To może u nich było inaczej?

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo podobno się zdarzało....beka nalepek tu i tam nie musi oznaczać, że auto było przystankiem, może po prostu lakier był odswieżany, w końcu auto nie jest nowe i nie stoi w salonie, tylko ktoś nim jeździł...

 

pewnie ze nie , ale tego sie juz nigdy nie dowiesz , a za 15K eur to jak dla mnie zadna okazja za takie auto bo troche duze tych ale sie juz uzbieralo a w podobnych pieniadzach ( bo i tak + koszty sprowadzenia wyjdzie pewnie z 75K ) trafiaja sie pene auta na forum ktore i ludzie znaja i jest gdzie sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem na europejskiej wersji nie ma plastikowych listw na tylnych nadkolach. Brak też logo WRX na tylnej klapie, w lewym dolnym rogu.

 

Na "naszej" wersji Solberga nie było bo to rocznik 2004, czyli 5x100 i mniejszy rozstaw kół. Europejskie STi 2005 posiada te listewki.

 

Pozdrawiam,

Karol

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo WRX zniknęło w 2005 roku, odkąd pełna nazwa zaczęła brzmieć Subaru Impreza STI a nie jak wcześniej - Subaru Impreza WRX STI

Ja mam model 05 i logo WRX jest na tylnej klapie po lewej stronie a logo STi po prawej. Może dopiero w howk eye'u weszła ta zmiana?

Europejskie STi 2005 posiada te listewki.

Czy to nie dotyczy howk eye'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko źle jest spasowany tylny zderzak z lewą tylna lampą i nie ma naklejek STI na przednich drzwiach a są tam na bank poza tym coś za bardzo blyszczący ten lakier jeżeli byłby az tak zadbany to przez fanatyka a fanatyk mialby wszystkie naklejki idealnie na miejscu czyli sądzę, że było nieumiejetnie polakierowane po całośći.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że nie pasuje lekko klapa do reflektorów i zderzaka to raczej normalne, w tym modelu to chyba już wychodziły tak fabrycznie :smile:
Potwierdzam - mój salonowy też tak ma. Wyczaił to Pan na myjni :mrgreen: , która należy do autohandlu, ja jakoś nie zwróciłem uwagi na ten drobiazg. Nie wierzył, że auto nie było walone z tyłu i cały samochód obleciał miernikiem, ale nic nie znalazł :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...