Skocz do zawartości

Pomocy Tribeca z USA


Szymonchicago

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Bardzo bym prosił wszystkich którzy orientuja sie w temacie o pomoc. Za pare dni przypływa moja Tribeca B9 z 2006r.

1. Ma ktoś może doświadzczenie ze zmianą swiateł przednich i tylnych, jak to zrobić gdzie?

2. Co zrobić z navigacja, gdzie można dostac mapy które będą miały Polskę i działały?

3. Czy mogę zarejestrować samochód bez przeglądu technicznego? A jeśli nie to czy można dojechać sobie do punktu gdzie zmieniaja te swiatła bez rejestracji?

4. Czy sa jeszcze jakies inne rzeczy które wymagają zmiany żeby uzyskać pozytywny wynik na teście technicznym?

 

Dla niektórych może są to oczywiste rzeczy, ale ja niedawno wróciłem do kraju z USA i nie mam o tym zielonego pojecia. Proszę bardzo o pomoc. Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymonchicago,

modyfikację lamp sugeruję obsłużyć ledami (tylne kierunkowskazy + rezystory sporej mocy wpięte równolegle po 1 na stronę aby przerywacz nie szalał) wtedy obejdzie się bez wymiany tylnych kloszy albo ich siekania i wstawiania żółtych odblasków.. + montaż światła przeciwmgielnego na tył (gdzieś w zderzaku na dole - najlepiej włączyć wspólnie z przeciwmgielnymi przednimi - wtedy jest wspólna sygnalizacja bo jakaś być musi).

Przód: jeśli stacja ortodoksyjna to najszybciej jest przeciąć odpowiedni kabalek od pomarańczowych żarówek tak aby zgasły tylko pomarańczowe pozycje (albo dołożyć ich wyłącznik za 5zł :wink: na potrzeby przeglądu..). Rozwiązanie najładniejsze wg mnie to ledy dual color 1157 (biały/pomarańczowy) - wtedy są białe pozycje i pomarańczowe kierunkowskazy.

Navi daje radę - wystarczy poszukać / poczytać.

Jeśli będziesz miał problem z ledami to daj znać na PW - coś doradzę.

Resztę sprawny auto elektryk / alarmowiec ogarnie bez problemu.

Powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość maurice833

witam serdecznie!

mam tribecei strasznie paruje mi przednia szyba bardziej od strony kierowcy.chcialbym wymienic filtr kabinowy ale nie wiem jak sie do tego zabrac.prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...