Skocz do zawartości

Potancowka na Czyzynach


Dziedzic_Pruski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Linki, ktore tu prezentuje moga wnosic, ze impreza (kocham to slowo :cool: ) jest cykliczna:

 

http://moto.onet.pl/1543945,1,subaru-dl ... tml?node=2

 

oraz

 

http://www.subaru.pl/dealer_emilfrey.html

 

Czy ktos moze we czems takym uczestniczyl juz? Ciekawi mnie jak wyglada uczestnictwo - sa jakies zapisy czy cus? Bo nie wydaje mnie sie, ze przyjezdzam/przychodze z ulicy i slicznie bez kolejki zasiadam za sterami STI wraz z osobistym instruktorem.

 

Acha...i jak by to tu ujac... Takie wydarzenia sciagaja, ze tak powiem ludnosc,...yyyy...roznej proweniencji. Myslicie, ze bedzie duzo 'ziomali' wysiadajacych ze swych 'bet', 'bawar' czy innych 'golfuf'? Niby rybcia i powinno mnie to grzac, ale jakos nie teges... :???: Kiedys bylem w Warszawie na Rajdzie Barborki i publika byla w wiekszosci nieciekawa, musze powiedziec...

 

Pytanie dlaczego podane w obu linkach daty roznia sie mozemy uznac za pozakonkursowe. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... Ladnie, piknie, Panie... Ale tam jest zap, a nie ma szczegolow. Zostawie moze ten watek, ale i tak tam zapostuje. Dzieki, Panowie :razz:

 

[ Dodano: Czw Sty 28, 2010 1:55 am ]

Pytanie dlaczego podane w obu linkach daty roznia sie mozemy uznac za pozakonkursowe.

Poniewaz ten pierwszy link jest z 2009 roku;)

 

1. Srodek nocy

2. Mrozy

3. Starzeje sie

4. Niesprzyjajaca konstelacja planet, ksiezycow oraz gwiazd

5. Zbytnia wiara w portaleinternetowe (kto normalny odrzebuje artykul sprzed roku???!!! :wink: )

6. itp, itd. :lol:

 

W ogole to niedlugo juz wiosna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...