Skocz do zawartości

GT zawieszenie przód


marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie nic więcej się nie stało . Albo urywa się mocowanie , albo krzywi wahacz . Jeśli wytrzyma mocowanie , to resztę znasz . Zobacz jeszcze mocowanie górne kolumny . Potrzebna będzie geometria po naprawcza .

 

[ Dodano: Sro Sty 20, 2010 10:59 pm ]

Jeszcze łożysko koła mogło ucierpieć , ale o tym dowiesz się za jakiś czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęcia to ciężko cokolwiek powiedzieć. Założysz nowy wahacz to się okaże czy geometrie trzyma. Mogła dostać jeszcze zwrotnica, amor (na pewno dostały), ale 1mm skrzywienie nie zobaczysz gołym okiem. Załóż wahacz to wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę to wydaje mi się, że stabilizator jest krzywy. Ale mi się teraz nieco mieni w oczach, więc nie sugeruj się za bardzo moją wypowiedzią. :mrgreen:

 

On JEST krzywy, pytanie tylko, czy jest krzywy inaczej niż fabrycznie :razz:

 

Prawdopodobnie nic więcej się nie stało . Albo urywa się mocowanie , albo krzywi wahacz . Jeśli wytrzyma mocowanie , to resztę znasz . Zobacz jeszcze mocowanie górne kolumny . Potrzebna będzie geometria po naprawcza .

 

[ Dodano: Sro Sty 20, 2010 10:59 pm ]

Jeszcze łożysko koła mogło ucierpieć , ale o tym dowiesz się za jakiś czas .

 

OK, próbowałem znaleźć jakieś niefabryczne zgięcia na kołysce, ale nie znalazłem, dlatego tu wstawiam.

 

Ze zdjęcia to ciężko cokolwiek powiedzieć. Założysz nowy wahacz to się okaże czy geometrie trzyma. Mogła dostać jeszcze zwrotnica, amor (na pewno dostały), ale 1mm skrzywienie nie zobaczysz gołym okiem. Załóż wahacz to wyjdzie...

 

Koło wpadło w ziemię, żadnego krawężnika nie spotkało, więc było w miarę miękko. Mam nadzieję, że jutro dotrze komplet wahacz, tuleje, sworzeń, a w piątek geometria i się okaże.

 

Nie zmienia to faktu aby wprawne oko mnie nie uspokoiło/pogrążyło w rozpaczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz TERZO, nie wiesz co on potrafi. :razz:

Wyprostować rękami :razz: :mrgreen:

 

Nie jest mocno skrzywione , dlatego oceniam , że nic więcej się nie stało . U mnie w foresterze pękło mocowanie aluminiowe , ale w foresterze ma trochę inny kształt . Sam wahacz pasuje od forka i od legaca i imprezy - jeśli dobrze pamiętam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kurcze trzeba było od razu pisać tu, nie w nietegesie, to bym chociaż jakiego pomuka złapał :razz:

Wyśpij się, jutro wszystko będzie wyglądać lepiej. Wydaje mi się, że Ci się upiekło i poza wahaczem nie będzie strat. I stabilizator i mocowanie amora są na tyle elastyczne, że -z dużą dozą prawdopodobieństwa- nie ucierpiały.

Trzymam kciuki, czekam na wpis w tegesie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...