Skocz do zawartości

weekend no good


oliwer78

Rekomendowane odpowiedzi

ZAczelo sie fajnie

 

copyofimg4911.jpg

img4913h.jpg

img4958n.jpg

 

I wszystko bylo pieknie do ostatniej rundy.

img4959.jpg

img4961mt.jpg

img4963ya.jpg

 

Martwi mnie ze to jedyny kontakt do ktorego doszlo podczas calego dnia, trochew mi styd :(.

Panele mnie nie martwia, bo to sie latwo wymieni. Te zderzaki sa zapasowe, oryginaly mam w garazu. Tylnego blotnika nie moge przezyc, bo tego sam nie naprawie. No i zbieznosc szlag trafil. Ofiara bylo srebrne RS :(

 

I tu pytanie do kogos kto mial taki reflektor w reku. To szklo jest wymienne? Wrocilem w nocy i nie widzialem nic, a dzisiaj po poludniu znikam na tydzien i wracam tuz przed nastepnym rajdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę reflektory są nierozbieralne, ale nie wiem, może ktoś bardziej ogarnięty ode mnie się wypowie.

 

Zbadam to. dzieki.

 

to kosmetyka! nic sie nie przejmuj... bardziej bys sie wkurzyl jak by Cię jakis dziadek pod marketem tak zarysowal...

 

Tez to tak sobie tlumacze. Bardziej mnie boli to drugie auto :(

 

na pojeżdżawki zakładasz inny zestaw zderzaków??

 

Tak. To auto tylko przygotowalem pod te rajdy i na wstepie zostalo zaopatrzone w tanie, poobijane zamienniki z innego dachowanego STI na wypadek takich sytuacji. Jak nadejdzie czas na zmiane auta zaloze oryginalne.

 

 

Jak mozna rozbic auto na pustym jeziorze? Chyba was wypuszczali po jednym. Pozatym "You play, You pay".

 

panie, a po co ta ukasliwosc? chyba nie wypuszczali widocznie, skoro tak twierdzisz, tylko mialem pecha ze akurat 29 innych aut lecialo w tym samym kierunku a ja przechodzilem z 3 pozycji na druga.....

you play you pay... preciez nie prosze Ciebie, zebys mi zaplacil za moja glupote z doborem opon kolego, tylko o recepte na wymiane klosza.

Zasada jest prosta: podpisujesz waiver, ze jezeli cos sie stanie kazdy "walks away". Ale ze chce spokojnie spac, zobowiazalem pokryc koszty naprawy tego drugiego, ktory znalazll sie w zlym miejscu i czasie. No i jeszcze chce ukleic swoje auto na przyszly rajd.

Mam troche ograniczony czas, bo jakos sporo sie dzieje. nastepny Rajd bedzie pod Canada, auto stoi w New Jersey, a ja jestem w hotelu w North carolina i place tu za internet jak za zboze :)). Wymyslilem, ze zapytam tutaj, bo kiedys tu znalazlem info na temat mojej starej imprezy i sie sprawdzilo. Wiec moze ktos juz mial ta lampe wlapkach z peknietym kloszem i cos z tym dzialal?

Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec moze ktos juz mial ta lampe wlapkach z peknietym kloszem i cos z tym dzialal?

Z gory dzieki.

 

Był wątek w technicznym z podobnym problemem i tak jak napisał

reflektory sa rozbieralne

trzeba je wsadzic do pieca

Lub w jakikolwiek inny sposób roztopić masę łączącą klosz z obudową. Z tym, że potrzebujesz drugi reflektor np. z połamaną obudową jako dawcę klosza. Wydaje mi się jednak, że ta operacja będzie daremna bo moim zdaniem mocowania też Ci pourywało (są dość delikatne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...