Skocz do zawartości

Ułęż - Upalanko dzień po szkoleniu - 17.01.2010 (niedziela)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim obecnym za zabawę w miłym towarzystwie, czwartkowi za cenne wskazówki i przewodnictwo duchowe, a także za pomoc w odkopywaniu auta po ostatniej, efektownej wycieczce w krajobraz :mrgreen:

 

Bez szufli kolegi z forestera siedział bym chyba jeszcze do tej pory i kopal :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEtamm... ja miałem 2 linki i czwartek 1 to dali byśmy rade :mrgreen::mrgreen:

ale poleciałeś faktycznie na bogato :grin: :shock: :wink:

 

Również chciałbym podziękować za dziś :!: było tyle miejsca, że się wyszalałem jak nigdy,

 

ahhh te 4 godziny latania teoretycznie bez zatrzymywania :mrgreen:

 

Ci co nie byli to niech żałują :razz:

impreza na prawdę zacna, jakich mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEtamm... ja miałem 2 linki i czwartek 1 to dali byśmy rade :mrgreen::mrgreen:

ale poleciałeś faktycznie na bogato :grin: :shock: :wink:

 

Również chciałbym podziękować za dziś :!: było tyle miejsca, że się wyszalałem jak nigdy,

 

ahhh te 4 godziny latania teoretycznie bez zatrzymywania :mrgreen:

 

Ci co nie byli to niech żałują :razz:

impreza na prawdę zacna, jakich mało.

 

.......lubisz to zdanie-"Ci co nie byli niech żałują"...... :mrgreen::mrgreen:

Reklama dzwignią handlu.......... :idea:

 

Bartkowi Czwartkowi za pomysł i samozaparcie w zorganizowaniu tej imprezy nie trzeba takiego maszczenia. :mrgreen: .......bo wszyscy ,co byli wiedza ,że było poprawnie. :!:

 

Było ok. zaraz napiszę cosik na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FITNES, reklama zawsze ważna jest ale tu chodzi o fakt, że można było sobie dzisiaj pojeździć ile się chciało / jak się chciało.

to zdanie "Ci co nie byli niech żałują" można ograniczyć do 15 osób na trasę, żeby utrzymać takie warunki jak dziś :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Sty 17, 2010 10:30 pm ]

PS. czyżby wątki się pomieszały ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FITNES, reklama zawsze ważna jest ale tu chodzi o fakt, że można było sobie dzisiaj pojeździć ile się chciało / jak się chciało.

to zdanie "Ci co nie byli niech żałują" można ograniczyć do 15 osób na trasę, żeby utrzymać takie warunki jak dziś :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Sty 17, 2010 10:30 pm ]

PS. czyżby wątki się pomieszały ? :mrgreen:

 

....jaja se robie.... :mrgreen: ...ale lubisz to zdanie.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne podziekowania dla czwarteka :wink: ze mu się chciało przewieżć dupsko kawał drogi, żeby otworzyć bramy Ułęża dla 7 wspaniałych :lol: , IMO impra charytatywna :shock: Przejazd z czwartkiem jego Subarynką to olbrzymia lekcja pokory, wydawało się, że coś już wiem o jeżdżeniu bokiem, jednak nie wiem nic. Tylko powtórzę - ci co nie byli niech żałują, a elberoth kangurzym skokiem w plener wygrał wieczór :smile: Uczestnikom następnych sniezno - lodowych pojeżdżawek: zabierajcie szufle, saperki, linki itp. Ja szczęśliwie miałem, też skorzystałem, gdyby szufli nie było czekalibyśmy w kilku na odwilż :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banda została nie tyle przeskoczona, co pięknie ścięta z półobrotu :mrgreen:

 

A że jak walnąłem tego 'altonena' właśnie zmieniałem na 3-kę (która jak na złość nie weszła - auto akurat szło bokiem, więc rozłączenie napędu na dłuższą chwilę doprowadziło do poślizgu, którego nijak nie dało się skontrować - szczególnie jedną wolną ręką), więc podejrzewam że miałem z 90km/h na budziku jak cała sytuacja się zaczęła :mrgreen::mrgreen:

 

Fakt faktem, że nikt tak daleko w pole nie wystrzelił i nie zrobił przy tym takiej burzy śnieżnej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FITNES, a takie jakieś fajnie składne jest to zdanko :lol::lol::lol:

 

elberoth, za tym malusim schowkiem pod przyciskami świateł p/mgielnych są takie fajne bezpieczniki, a chyba w drugim rzędzie jest taki jeden szczególnie fajny, a po wyjęciu którego jest zaje...fajnie , bo jakby ABS nie działał :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

później wsadzasz go, odpalasz silnik i wszystko działa od nowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za mile slowa... bo tak jak pisaliscie - niedziela byla juz charytatywna... a ja bylem mocno zmeczony a jeszcze w sobote wieczorem jak wrocilem do domu i rodzinki to wcale mnie sie nie chcialo jechac kolejnego dnia. Jednak musialem sie wywiazac z danego slowa i dla gourmet'a zrobic promocje - byl on jedynym uczestnikiem z soboty i jak widze nadal jego glod jezdzenia nie jest zaspokojony :lol: tak trzymaj!!! dzieki za lopate bo zapomnialem poprosic na miejscu o udostepnienie tego nieodzownego narzedzia do jazdy po lodzie w bandach snieznych.

 

FX byl tez prowokatorem afterka bo poczul smak w sobote (niestety na prawym u brata) i nie mogl tego wyleczyc inaczej niz za kierownica w swoim WRXem :cool:

 

elberoth - Twoja imprezka WRX to wspaniala zabawka i tak jak rozmawialismy, super pomysl na zdobycie cennego doswiadczenia bez niszczenia drogiego auta do jazdy na codzien. Mam nadzieje, ze zapamietales wszystkie moje wskazowki i odrobisz zadane lekcje: praca rak na kierownicy oraz wczesniejsze przygotowanie samochodu przed zakretem. wlasnie po to aby nie zostawiac wszystkiego na ostatnia chwile bo jak sam doswiadczyles jak trzeba zapiac bieg i jeszcze ogarniac kontry to mozna poleciec daleeeeeeko w plener :razz: i tak szacunek, ze udalo Ci sie wykopac bo ja juz myslalem ze zostaniesz do wiosny :mrgreen:

 

Przemek_Evo no tak przyjacielskich kierownikow w Evo to dawno nie spotkalem :mrgreen: a to, ze nie szlo inaczej niz w zaspy to kwestia mega duzych kol, ktore w takich warunkach ciezko opanowac nawet tej niesamowitej elektronice, ktora masz w aucie. Pewnie nie raz jeszcze sie spotkamy na jakis imprezach i z przyjemnoscia bym z toba troche pojezdzil :grin:

 

Ja sam robiac kilka okrazen w tych warunkach nie moglem ogarnac jednego Lewego zakretu i robiac altonena ladowalem w zaspach :oops: jak zwykle chcialem szybko i na bogato...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...