Skocz do zawartości

24.01.10 pojeżdżawka Nowe Miasto nad Pilicą


opał

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wygoniłem dzieciaki spać, więc coś napiszę :mrgreen:

Było faktycznie trochę nierówno :smile: Rozumiem wszystkich tych , którzy zrezygnowali . Podjęli słuszną zapewne decyzję, bo zupełnie bez szwanku raczej nie udało by się wyjechać z Nowego Miasta. Nie można jednak mieć pretensji do organizatorów, gdyz jak wiadomo na aurę nikt wpływu nie ma. Ja za to wyjeżdziłem się za wsze czasy(ok. 100l paliwa :grin: ). Były partie gdzie Brykowóz wyskakiwał w powietrze, ale na szczęście, i ku mojemu zdziwieniu... spadał :mrgreen:

Przepraszam wszystkich (Castrol i inni) których miałem przewieźć brykowozem a nie zdążyłem. Zrobimy to na następnej pojeżdżawce.

Pozdrawiam również wszystkich, a w szczególności forumowego blacharza-lakiernika Piotrka Fukowskiego :evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekowanie dla organizatorow, mimo warunkow bylo ciekawie, mozna bylo sie wyjezdzic. Zrobilem ponad 100km na trasie a jezdzilem w zasadzie dopiero po 12 jak juz trasa sie troche przetarla.

Rano trasa byla rzeczywiscie "tylko dla odważnych" pozniej calkiem OK.

 

Faktycznie pojeżdzawka dosyc usterkowa, u mnie kratka w zderzaku (kosmetyka) i jeden kapec na sam koniec imprezy (w zasadzie jak juz sie sciamnialo) i delikatnie tylny blotnik.

Niestety ta sama bryłe lody zaliczyl chyba Bryku (o ile nie pomylilem) tyle ze z gorszym efektem :sad:

 

Fajna organizacja zaplecza, przyjemnie bylo ogrzec sie w namiocie i wrzucic na ruszt cos na cieplo. Serwis kol tez OK.

 

Udalo mi sie nie korzystac z linki i lopaty, w ktora sie specjalnie zaopatrzylem, na szczescie przydala sie innym :wink:

 

Moim zdaniem pod koniec imprezy duzo lepsza byla druga polowa trasy w zwiazku z tym zaczalem pozniej jezdzic w petlach od beczki przy hangarze do mety i spowrotem skret z dojazdowki w pierwsza w prawo przy hangarze.

Pod koniec trasy bardzo fajna sekwencja bardzo szerokich i rownych zakretow (prawie przed sama meta) !

 

Pozdrawiam wszystkich nowo poznanych na lotnisku :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo bardzo ziiiiiiiiiiimno :mrgreen: Zaplecze imprezy super ( namioty jedzonko serwis z kolkami ) trasa tylko troche chlopakom nie wyszla na poczatku imprezy potem juz sie troszke podrownalo i mozna bylo polatac troszke. Bryku dzieki za przejazdzke autko naprawde robi robote a ty mimo zmeczenia jeszcze dawales rade :mrgreen: ja jestem zadowolony i wyjezdzony :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję serdecznie organizatorom za imprezę.

 

Ja nie należę do "skowronków" więc dojechałem na miejsce nieco później. Jak się okazało "kto rano wstaje temu trasa kołkiem staje" :lol:

W trakcie dnia było już tylko coraz lepiej. Przez niektóre partie trzeba się było faktycznie przeturlać, ale dla tych kilku partii szerokich i długich zakrętów w dalszej części warto było się pomęczyć.

 

Spora część trasy szła poza pasem, czyli po trawie. Chyba dzięki temu w trakcie dnia nie robił się tam lód a warunki w trakcie dnia się poprawiały a nie pogarszały.

- u mnie poszła jedna linka holownicza + jakiś lekki udprysk lakieru na tylnym zderzaku (drobiazgi)

 

aaaa no i oczywiście podziękowania dla rsvpcatering.pl

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumacząc się napiszę, że to był mój drugi przejazd :roll: ... i proszę o nie komentowanie jazdy, bo kiepsko przyjmuję krytykę :wink:

 

http://www.youtube.com/user/emikakai#p/ ... CLfn4iqj98

 

Dodam, że bateria szybko padła i nie mam późniejszych przejazdów, a co do jakości obrazu, to YT mocno ją chroni :roll: U siebie na kompie dokładnie widzę wskazówkę prędkościomierza i obrotomierza i to, co się dzieje z tylnym kołem w lusterku :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKKI, podoba mi sie miejsce w ktorym zainstalowales kamere :cool:

nie lubie onbordow, jakos malo sie na nich dzieje, ale ten twoj wrecz przeciwnie, dzieki temu ze widac troche bocznej szyby bardzo fajnie sie oglada :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKKI, podoba mi sie miejsce w ktorym zainstalowales kamere :cool:

nie lubie onbordow, jakos malo sie na nich dzieje, ale ten twoj wrecz przeciwnie, dzieki temu ze widac troche bocznej szyby bardzo fajnie sie oglada :mrgreen:

 

Zgadzam się z MarioF. Bardzo fajny i oryginalny onboard. :mrgreen: Bardzo ciekawie wyszedł ten filmik. :wink:

 

Daj znać co to była za kamera. Jakieś specjalne mocowanie?

 

[ Dodano: Pon Sty 25, 2010 5:46 pm ]

... i proszę o nie komentowanie jazdy, bo kiepsko przyjmuję krytykę :wink:

 

MIKKI, dobrze było. :mrgreen: Wyszedł Ci taki radosny przejazd. :mrgreen: Fajnie się oglądało. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne fajne. a jeszcze fajniej było by gdybyście nic nie gadali i tylko silnk było słychać brumm brumm.

długa ta trasa. pewnie można było sie spocić...

 

mozna bylo sie spocic.

próba miała ponad 5 km. :mrgreen:

 

i byla super.zabraklo co prawda paru godzin spyczacza ale generalnie lux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumacząc się napiszę, że to był mój drugi przejazd :roll: ... i proszę o nie komentowanie jazdy, bo kiepsko przyjmuję krytykę :wink:

 

http://www.youtube.com/user/emikakai#p/ ... CLfn4iqj98

 

Ja mam tylko cos takiego z dwoch zakretow prawie pod koniec trasy.... i wrecz przeciwnie mozna komentowac bo to byla dopiero moja druga pojezdzawka AWD wiec wszelkie dobre rady chetnie przyjmuje :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RPW, kamera to GoProHD zamocowana do szyby drzwi kierowcy na przyssawkowym mocowaniu, które jest w zestawie Motorsport. Sposób mocowania trochę przypadkowy. Generalnie nie chciałem wystawiać jej na zewnątrz - nie dość, że był siarczysty mróz, to jeszcze ten fruwający śnieg :lol: i stąd kombinowanie... jak się okazało całkiem udane :cool:

 

a jeszcze fajniej było by gdybyście nic nie gadali
nie zgadzam się, jest lux :smile:

bez gadki nie byłoby emocji u widza, ala "gdzie my k.. teraz zawrócimy" :lol: , fajny onboard.

Ja bym nie dał rady bez gadki, japa mi się nie zamyka :roll: :mrgreen: Niech ktoś inny kręci nieme, czarno-białe filmy :wink:

 

Ten konkretny komentarz teraz wydaje mi się dziwny... tyle razy się obracałem, że później już nie miałem problemów ze znalezieniem miejsca. Nawet w najciaśniejszych fragmentach trasy mnie obracało :roll: dobrze Bryku, że miałeś kolce jak się spotkaliśmy en face :mrgreen:

 

Mach, naprawdę ładnie wam szło :cool:

Marcin tylko ubolewał, że zniszczycie taki piękny samochód :lol: , ale chyba dobrze się skończyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mach, naprawdę ładnie wam szło

Marcin tylko ubolewał, że zniszczycie taki piękny samochód , ale chyba dobrze się skończyło?

 

Ja bylem jednoosobowo :wink:

 

Mysle ze nie ma co ubolewac bo od jednej ryski na bloniku jeszcze nikt nie umarl. Czysta kosmetyka.

Na koniec opone rozcialem, i to mnie bardziej zasmucilo ze beda musial jedna dokupic ale dzis udalo sie ja naprawic wiec obylo sie bez dodatkowych kosztow.

 

Natomiast krotki staz w pojezdzawkach staram sie nadrabiac (jak to chyba opał skwitował) "fantazja" :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja przyłącze się do podziękowań dla organizatorów i dla Bryka - bardzo fajny samochód, którym naprawdę fajnie śmigasz.

 

Co do trasy to powiem tak - dziękuje za zorganizowanie terenówek - skorzystałem :-) (syndrom ostatniego przejazdu). :wink:

 

Pozdrawiam,

mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Nasz głos ( organizatora ) dopiero dziś bo do wczoraj mieliśmy zamarznięte ręce

Moi drodzy wielkie dzięki za wytrwałość, wyrozumiałość hart duch i ciała i obecność w niedzielę

Zdajemy sobie sprawę, że mimo ogromnego wysiłku, zaangażowania i nakładów całej ekipy nie udało nam się przygotować trasy tak jak chcieliśmy i tak jakie mieliście oczekiwania.

Na pewno dla nas to kolejne wielkie doświadczenie, które będzie procentowało na przyszłość

Dobrze, że każdy z was podjął decyzję czy świadomie lata w takich warunkach jakie są czy odpuszcza

Tym którzy zostali to dziękuję tym bardziej, że po południu było znacznie lepiej

Tym, którzy zrezygnowali słowo przeprosin za niedzielny poranek

 

Tak jak cała Polska skuta lodem tak również NMnP nie dało nam szans na zrobienie trasy o jakiej myśleliśmya a zamarznięte spychacze były tego najlepszym dowodem

tym bardziej cieszą mnie wasze pozytywne komentarze.

Następnym razem będzie lepiej i musimy trochę ponegocjować z pogodą ………..

Bryku szacun, że tak ogarniasz w każdych warunkach

Następnym razem mam nadziej że się pościgamy

Nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze Bryku, że miałeś kolce jak się spotkaliśmy en face :mrgreen:

MIKKI spoko , wszystko było pod kontrolą ( wostatniej chwili co prawda , ale pod kontrolą :grin: )

Następnym razem mam nadziej że się pościgamy

 

też mam taką nadzieję :razz:

 

A jeśli dobrze rozszyfrowuję twój nick , to gratulacje i niech rośnie zdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...