Skocz do zawartości

Co myślicie o stronie bezwypadkowe.net


Matej

Rekomendowane odpowiedzi

Plus to rzeczywiście możliwość spawdzenia VIN.

Choć to też nie jest takie szybkie i proste za pośrednictwem tej strony.

Sam pytałem kiedyś i do tej pory nikt nie odpowiedział (3 nr różnych aut).

Jak komuś zależy na czasie to prościej kupić ekspertyzę za pośrednictwem allegro i zgodnie z zasadą "Pan płaci, Pan wymaga" mamy potrzebne informacje bez proszenia się kogokolwiek.

 

Niektóre komentarze, teksty na tej stronie trochę mnie bawią. Znawcy zza klawiatury, wróżbici itd. Owszem ze zdjęć da się nieraz stwierdzić co nieco, ale jeśli auto jest powypadkowe i naprawione z głową to po paru fotkach za przeproszeniem gówno zobaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś zależy na czasie to prościej kupić ekspertyzę za pośrednictwem allegro i zgodnie z zasadą "Pan płaci, Pan wymaga" mamy potrzebne informacje bez proszenia się kogokolwiek.

 

Jaką "ekspertyzę" masz na myśli? Allegro czy otomoto(chociaż to raczej to samo)? Jeśli tę drugą to korzystałem z niej raz- bardzo lakoniczny opis i niewiele informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś zależy na czasie to prościej kupić ekspertyzę za pośrednictwem allegro i zgodnie z zasadą "Pan płaci, Pan wymaga" mamy potrzebne informacje bez proszenia się kogokolwiek.

 

Jaką "ekspertyzę" masz na myśli? Allegro czy otomoto(chociaż to raczej to samo)? Jeśli tę drugą to korzystałem z niej raz- bardzo lakoniczny opis i niewiele informacji.

Taka sama jak na bezwypadkowe.

Czyli pełny wgląd do Carfax/Autocheck/ fotki z aukcji jeśli są dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu pseudo zapyziałych?

W przypadku sprawdzania aut przez carfax stronka wydaje się całkiem przydatnym narzędziem w wyborze auta z US.

 

Sorry pomnie pojechali ze amory wymienilem ze to blad a mam OBK i wiem ze powymianie samochod sie prowadzi znacznie lepiej i to jest expert???

 

Jedyny plus tej strony to sprawdzenie po vin nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry pomnie pojechali ze amory wymienilem ze to blad

:?: :?: :?:

 

Jedyny plus tej strony to sprawdzenie po vin nic wiecej.

Bo do tego ona służy. Reszta to tylko forum - zupełnie tak jak tu :twisted: .

 

Chodzi mi o wymiane amortyzatorów w mojej weersjii czyli US na wersje EU. Poprawia to znacznie prowadzenie auta, tam jakis admin napisal ze po co ja to robilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...