Jump to content

wlot na masce w imprezie wrx sti 2004

batman

Recommended Posts

czy wlot na masce podczas ostrej jazdy ma być aż tak niestabilny?

przy ostrej jeździe lata w górę i w dół, jakby miał zaraz odlecieć...domyślam się że nie jest to normalne.

wlot jest osobną częścią maski, można nabyć sam wlot?

jeśli tak, gdzsie mozna nabyc ?

PZDR

Jak lata z maską, to normalne, był niedawno taki wątek. Jak lata sam, bardziej niż maska, to może coś nie tak z mocowaniem. Można kupić osobno, najlepiej z ogłoszeń :)

czy wlot na masce podczas ostrej jazdy ma być aż tak niestabilny?

przy ostrej jeździe lata w górę i w dół, jakby miał zaraz odlecieć...domyślam się że nie jest to normalne.

Jeżeli jest dokręcony to jest ok. Wlot jest plastikowy i wystaje w "dropie" bardzo wysoko więc to normalne. To właśnie wlot "szarpie" całą maską, więc nic dziwnego że sam wygina sie jeszcze mocniej. U mnie przy 250km/h (oczywiście jechałem na bezludnej wyspie :twisted: ) to prawie sie wywinął na drugą stronę a i tak nie odpadł :cool: .

kurczaki, ale aż tak? Teraz patrząc na zdjęcia nie wiem gdzie jest tam blacha i co ma tam to trzymać, jak ma wyglądać prawidłowo. MAcie może foty o wew. strony maski?

dzięki, tylko nie wiem czy to było normalne czy czegoś tam brakuje.

PZDR

Nawet jak nic nie brakuje to w STi MY03-MY05 wlot powyżej 120km/h zaczyna żyć własnym życiem :wink:

Nawet jak nic nie brakuje to w STi MY03-MY05 wlot powyżej 120km/h zaczyna żyć własnym życiem :wink:

Coś strasznie szybko, u mnie zdecydowanie później, a zdarza się, że nawet do 200 jest stabilny.