Skocz do zawartości

Ułęż z Wrooblem SOBOTA 9-01-2010 Rozpoczynamy sezon :-)


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja również dziękuję, zabawa była naprawdę przednia.

Faktycznie uczestników było sporo, co przełożyło się na długi czas oczekiwania na swoją kolejkę. Niemniej jednak ja poznałem zachowanie swojej "ciężarówki" w trudnych warunkach, zrobiłem około 8 przejazdów i cieszę się, że dodatkowo mogłem pomóc i wyciągnąc kilka samochodów z zasp.

 

Kilka zdjęc (nic spektakularnego), które udało mi się dziś zrobić jest tutaj: http://picasaweb.google.com/tomekzdu/UE ... cieSezonu#

 

pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciek.evo,

 

Masz tylko zdjecia Karola czy masz jeszcze jakies inne ?

 

[ Dodano: Sob Sty 09, 2010 10:22 pm ]

Bardzo fajna impreza w zimowej scenerii, swietnie ustawiona próba

Podziekowania dla organizatorów

 

Aut dużo ale to oczywiste bo takie skandynawskie warunki do rzadkosc przynajmniej w centralnej Polsce

 

Na przyszłośc proponuje zrobić dużą kartonową tablice z czasami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na początku dzięki serdeczne za miłe spootkanie.

Miło było spotkać starych znajomych i nowe twarze.

Dziękuję Wroo za zaproszenie i mam nadzieje,że Wam zbyt nie przeszkadzałem. :mrgreen:

Sceneria....cóż,iście niesamowita...nie dziwota ,że nagle jak grom z nieba naleciało sie żądnych zimowych wrazeń za kierownicą swych ulubionych maszyn człeków...

Regulacja ilości osób...moim skromnym zdaniem wskazana.

Ale...jak?...problem leży jak zwykle-dużo się wpisuje na liste-mało się zjawia,plan sie zawala.

Więc można to jakoś uregulować lub kto się zobowiązał a nie był następny raz ponosi koszt.

 

Ogólnie mega jazda,fajna próba ( ma Wroo do tego łeb ) ...

Podziękowania dla Wszystkich ,co pomagali w ten ,czy w inny sposób :!: :lol:

Myślę,że Ułeżowe impry nabiorą potrzebnego im porządku ( ....) w tym sezonie.

Także nie wieszajcie zbyt "psów" , bo mozna było się spodziewać frekfencji poza stan ze względu na ...śnieg !!!!

Umówmy się ,że jeśli znów dostane zaproszenie postaram sie odciążyc Wroo i przypilnować tego i owamtego... i bedzie dużo jazdy,a Wroo zajmie się upalaniem z Wami.

Podziękowania dla Janusza L> za jeepa ,bez którego krucho by dzisaj było.

Pozdro dla całej ekipy Wroo.

GRATULA dla czołówki ..Bartezz-jest ok (Nowe Mysiadło zrobiło robote !+geofit haha)!....czasy może ktoś wlepi ,ale i tak nie są adekwatne do siebie ,poniewaz co chwile były słupki niektóre w innych miejscach - (ciężko na sliskim ich nie przestawiać rozpędzonymi furami) ,co utrudnialo lub ułatwiało przejazd ...i jego szybkość,co przekładało się na czas przejazdu.

W calej tej gmatwaninie zadowoleń i niezadowoleń myśle,że było warto...

Wybaczcie może troche..początki roku zawsze są zakręcone :mrgreen:

 

Coś "mam nadzieje" w tym kierunku zostanie poczynione...zeby było troszkę lepiej :mrgreen:

 

Mam tez nadzieje,ze moja obecnosc w Waszych autkach wprowadziła cos "pozytywnego"..... i do NASTĘPNEGO.... :lol::lol::lol:

 

Pozdro . Fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za mega zabawe i spotkanie :grin:

Bardzo fajna proba, Piotrek to ma łeb do tych układanek :grin:

Dzieki WIELKIE za całokształt dla FITNESA :!: :!: :!: Pozdro dla Janusza za mega fajny wyjazd i jazde :grin: Miło było spotkac JurkaP, kj5d, Dominikt, zapierdzielacie mega :!:

Najwieksze jednak dzieks za wczorajsza zabawe dla Adama. :!: :!: Woz przygotowany MEGA :shock: Sam FIT był w szoku :shock: :mrgreen: i thnx dla firmy Sava za przyczepnosc :twisted: (bez kolców)

pozdro

ps.dzieki wielkie dla Bzyka za dostareczenie wozu w mega kozackich warunkach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tez nadzieje,ze moja obecnosc w Waszych autkach wprowadziła cos "pozytywnego"..... i do NASTĘPNEGO....

 

FITNES dzieki za instrukcje z prawego - nie bede Ci tu slodzil za duzo bo "obrosnies w piorka" - ale Twoje wskazowki sa dla mnie osobiscie najcenniejsze - sposrod wszystkich innych jakie moge uzyskac w Ulezu (z calym szacunkiem dla pozostalych instruktorow) - bywaj czesciej w Ulezu :!: ja postaram sie bywac w koncu w Kielcach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze wyników ! Poza tym jest mało wpisanych ! Sporo ludzi jeździło mierząc sobie czasy samemu i o dziwo byli wtedy szybski niż Jurek P :twisted: albo lądowali w zaspie.

Co do samej imprezy powiem tak :

Celem imprezy jest oczywiście zabawa i frajda połączona ze szkoleniem i podwyźszaniem umiejętności prowadzenia auta w każdych warunkach.

Zauważyłem że najbardziej niezadowoleni uczetnicy to Ci którzy przyjechali pierwszy raz albo raz na rok. Rozumiem że adrenalina oraz sprzyające warunki zimowe "zwiększają ciśnienie i napinkę" oraz kreują niedosyt "wyjeżdzenia" !!!!

Staramy się aby każdy przejazd miał sens i kolejny był lepszy od poprzedniego. Po to zawsze jest instruktor na prawym fotelu. Ale jak ktoś chce TYLKO jeździć i nie zalezy mu na nauce ( bo przecież już jest SUPER) to chyba taniej będzie na parkingu pod M1.

Tam nie ma zasp w które można wpaść :twisted::twisted::twisted: a potem płakać że się czeka 20 min na kolejny przejazd. Jadąc na prawym nikt ze mna nie wpadł w zaspę ani sie nie zakopał, nie liczć BMW na samym początku, co jest zrozumiałe ze względu na konstrukcję auta i mega dużo śniegu. Więc chyba warto poczekać i potem posłuchać uwag kolegów którzy potrafią trochę więcej.

 

No ale wiadomo kazdemu się nie dogodzi !

 

Nie rozumiem tylko jak ktoś kto przyjeżdża na pojeżdzawkę raz na rok chce sie na cały rok najeżdzić ???? :shock:

 

Dziękuję szczególnie Januszowi za pomoc w wyciaganiu aut z zasp !

P.S. kto ma moja linkę holowniczą ? czarno-biała plecionka na śruby !!!

 

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za przyjecie i fajna zabawe.

Kolejka faktycznie troche była ale za to warunki super, mimo to udalo mi sie regulaminowo czekajac w kolejce zrobic ze 12 okrazen.

 

Bardzo dziekuje koledze z Jeep'a za pomoc a ostatecznie Fitnesowi ze swoim LC oraz kolegom z Legacy za linke, ktora jeszcze pozniej uratowala chyba wiele osob :wink:

 

Mimo wpadki prawie na samym poczatku praktycznie na parkingu, byla niezla nauka i byc moze dzieki temu udalo sie zrobic wszystkie okrazenia i nie zwiedzac plenerow.

 

Dzieki dla wszystkich prowadzacych za jazde na prawnym. W szczegolnosci najlepszy swoj czas zrobilem z Fitnesem na prawym :cool:

Dziekuje tez drugiemu koledze ktory jechal ze mna na prawym (przepraszam ale nie pamietam imienia :-( nie wiem czy nie Bzyk ?)

 

Bedac pierwszy raz na pojazdzawce bylo warto na 100%.

Miedzy pierwszym przejazdem na czas a ostatnim w tym dniu poprawilem sie o 25sek wiec chyba troche udalo mi sie dowiedziec o AWD :grin:

 

Pozdrawiam !

 

[ Dodano: Nie Sty 10, 2010 2:07 pm ]

Zauważyłem że najbardziej niezadowoleni uczetnicy to Ci którzy przyjechali pierwszy raz...

 

nie zgadam sie i protestuje, bylem pierwszy raz na waszej imprezie, pierwszy raz z instruktorami, pierwszy raz AWD i jestem mega zadowolony... nawet turbodymomen bylby mniej zadowolony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczylem na jakies gratulacje i slowa uznania a tu huy......

obrazam sie i nie bede juz najszybszy :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Sty 10, 2010 4:15 pm ]

impreaza rewelacyjna !!!!!!

tak sie wyszalalem ze w drodze powrotnej nie przekraczalem 80km/h i nie zeby sie nie dalo jechac szybciej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i dziekuje za super impreze :mrgreen:

W szczegojnosci Wroblowi i jeszcze jednemu instuktorowi, ktorego imienia nie znam :roll: Naprawde dowiedzialem sie duzo wiecej o swoim samochodzie.

 

Czakamy na jakies czasy

 

[ Dodano: Nie Sty 10, 2010 5:21 pm ]

od ciebie sie nie liczy, bo jestes z mojej bandy

 

No dobra GRATULACJE :wink: Ja z innej bandy jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- sa rowni i rowniejsi, czekajac na swoja kolejke za kazdym razem widzialem kilku jegomosci (tych samych zreszta za kazdym razem) ktorzy maja gdzies innych i omijaja kolejke, rekordzisci omineli ja 3x zanim ja doczlapalem do startu; jak zwrocilem uwage organizatorom to uslyszalem ze "ich nie da sie upilnowac";
tyle ze niektorzy sposrod tych "wpychajacych" sie jechali w dwoch kierowcow jednym autem (placili obaj) wiec normalne ze w trakcie jednego postoju mogles nas widziec dwa razy :mrgreen:

Troche zamieszania bylo na poczatku ze wzgledu na brak informacji o tym ze nie wolno jezdzic na kolcu (ktory i tak byl malo przydatny w tych warunkach - duzo kopnego sniegu), moze i nasza wina ze nie dopytalismy wczesniej ale zwykle to organizator jasno na poczatku powinien okreslic warunki uczestnictwa w imprezie - anyway poza lekko nerwowa atmosfera na poczatku zarowno Wroo jak i wlasciciel terenu staneli na wysokosci zadania i przestawili probe tak aby nie niszczyc plyty poslizgowej.

 

Generalnie proba super ciekawa (brakowalo troche latania pod lasem :mrgreen: ) i jak zwykle najwiecej zakopanych aut w dwoch najbardziej przewidywalnych miejscach :mrgreen: , civica nie udalo sie zakopac :mrgreen: ale za to udalo sie go popsuc :evil:

za to logan nawet niezle jak na auto z tylko tylnim napedem - ktore wg wlasnego widzimisie spinalo napedy :twisted: Kolcowane opony mocno nas rozczarowaly - byc moze na twardym ubitym sniegu to swietna sprawa ale na takie kopne cos jak wczoraj pewnie porownywalnie do zwyklych dobrych zimowek - byle waskich.

 

 

ps.

25 minut czekania przy tej ilosci aut to Bardzo krotko, moze i kolejka wygladala masakrycznie ale jesli nikt nie wylecial z trasy to czekalo sie tak jak piszesz 25minut.

Bylo jechac do Nowego Miasta w grudniu, postac godzine przy porownywalnej ilosci aut i dwoch probach do dyspozycji. To byscie sie nauczyli cierpliwosci :mrgreen:

ps2.

przejechlismy z Orzim po 9 razy trase czyli w sumie bez rewelacji - bo to jakies 40km oesowych na glowe, zwykle przy suchych ulezach bywalo po 90km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest Panowie z tymi czasami?!

Wielki Fit mówił że najlepszy czas zrobił Bartez. 3.34

a tu nam się jakieś Evo panoszą :mrgreen:

 

Dawać czasy , będzie czarno na białym :wink:

 

interesujace......jeszcze wczoraj gdy odjezdzalem po 15ej nikot nie mial watpliwosci kto ma pierwszy czas.

warto by bylo zwrocic owage moze na to zeby czasy oficjalne byly mierzone przez organizatorow, bo ja sobie zmierzylem 3,24 :mrgreen:

 

a tak wogole to szkoda ze Cie nie bylo, bylo by sie z kim scigac :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Sty 10, 2010 7:28 pm ]

Witam wszystkich i dziekuje za super impreze :mrgreen:

W szczegojnosci Wroblowi i jeszcze jednemu instuktorowi, ktorego imienia nie znam :roll: Naprawde dowiedzialem sie duzo wiecej o swoim samochodzie.

 

Czakamy na jakies czasy

 

[ Dodano: Nie Sty 10, 2010 5:21 pm ]

od ciebie sie nie liczy, bo jestes z mojej bandy

 

No dobra GRATULACJE :wink: Ja z innej bandy jestem.

 

dzieki :lol:

moga mi sie zaraz nie nalezec powniewaz trwaja negocjacje w spr czasow ale jak cos to Ci je oddam nastepnym razem, te gratulacje oczywiscie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...