Skocz do zawartości

Ułęż z Wrooblem SOBOTA 9-01-2010 Rozpoczynamy sezon :-)


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich użytkowników 4 kółek na śnieżny, szkoleniowo-pojeżdżawkowy trening.

Jak się okazało ostatnio trzeba umieć jeździć wolno po śliskim tak aby było bardzo szybko :-)

 

Zaczynamy klasycznie o 9:00 zapoznaniem z trasą

Kończymy o 15:00

 

Będzie miejsce na poćwiczenie wahadła i innych manewrów.

 

Warto ubrać sie ciepło, szczególnie polecam podwójne skarpetki :mrgreen:

 

Do zobaczyska !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2.Cysztof - GTek (mam nadzieje ze bedzie ktos z wawy jechal to sie podlacze bo nie mam pojecia gdzie to :) )

 

Stajesz na wylotówce ok 7:30 i jak przeleci coś niebieskiego to dajesz za nim.

 

A serio to:

17stką w stronę Lublina

za Rykami w Moszczance w leo w 48

po ok 12 km w lewo na Nowydwór

po ok 1 km druga brama po prawj stronie -> http://mapy.zumi.pl/warstwy.html?turyst ... tive=false

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie tylko czy zglebionym GTkiem nie zostaw3ie w Ułęży miski olejowej ? jak tam z nawierzchnia jest ?

jak nie pójdziesz w seradele i kretowiska to raczej nie :mrgreen: asfalcik równiutki, jak będziesz jeździł po czarnym ( albo białym jak będzie śnieg ) to wszystko będzie okey :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fitnes Sti lub Evo-będę w zależności jaki będzie skład :mrgreen:

to na pewno się nie uda, nie dasz rady przyjechać na pewno coś Ci wypadnie :mrgreen: :razz: :twisted:

 

....znaczy szydzisz ,że dam dupy ,czy się poprostu boisz?........hahahahaaaaa... :mrgreen:

 

PS.Chodzi mi o to ,czy będą dobrzy zawodnicy , coby troche sie podszkolić....przecież to pojezdzawka z treningiem,dlatego uzależniam łobecnośćć od "stanu gwardii"...

 

Pozdro dla Wszystkich . Fit.

 

[ Dodano: Wto Gru 29, 2009 12:45 pm ]

Fajnie, pozazdroscic. Bez lampy i kierunku nie przyjade :???:

 

Kurde ,zamontuj na trytytkach od byle czego i ognia !!!! Obiecuje,że pojezdze na prawym z Tobą....i szykuj się na Kielcowo też na styczeń...Masz trenować,coby na wiosne wymiatać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy szydzisz ,że dam dupy ,czy się poprostu boisz?.

boję się :razz: ale egzaminu z biomechaniki 9.01 o 9.00 :razz: a poza tym muszę się uczyć, żeby Twoja Córka miała najlepszą kadrę na obozie a nie dupę wozić autem :twisted: a Ty i tak nie dojedziesz :razz:

 

....i tak wiem,ze będzie z "najlepszymi opiekunami"...udanego egzaminu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich użytkowników 4 kółek na śnieżny, szkoleniowo-pojeżdżawkowy trening.

Jak się okazało ostatnio trzeba umieć jeździć wolno po śliskim tak aby było bardzo szybko :-)

 

Czy goście tzn. osoby nie posiadające Subaru, a 156 GTA z, cytuję "...niewygodnymi fotelami..." ;) również mogą czuć się zaproszone? Jeśli tak to obiecuję, że na tą imprezę przyjadę czymś napędzanym na cztery koła... :cool:

 

pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeszcze nie jestem obeznany z działaniem forum oraz spotkań forumowych to też zapytuję jak wygląda sprawa dołączenia do "akcji Ułęż" - jak najbardziej jestem zainteresowany stawieniem się w danym terminie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich użytkowników 4 kółek na śnieżny, szkoleniowo-pojeżdżawkowy trening.

Jak się okazało ostatnio trzeba umieć jeździć wolno po śliskim tak aby było bardzo szybko :-)

 

Czy goście tzn. osoby nie posiadające Subaru, a 156 GTA z, cytuję "...niewygodnymi fotelami..." ;) również mogą czuć się zaproszone? Jeśli tak to obiecuję, że na tą imprezę przyjadę czymś napędzanym na cztery koła... :cool:

 

pozdrawiam,

Tomek

 

Tak jak napisano - możesz przyjechać czymkolwiek co ma 4 koła, byle rura wydechowa nie była przed, tylko za kierowcą :twisted:

 

 

...dajcie znać odnośnie mojego zapytania - jak wygląda sprawa dopisania na Ułęż ???

jakieś datki na tace trzeba uiszczać czy jak to wygląda ???

 

Koszt to zazwyczaj 200 - 250 pln płacone na miejscu

 

 

Ja pewnie tym razem nie dam rady, no chyba, że stanie się jakiś cud

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...