Skocz do zawartości

Ku pokrzepieniu serc.


junasz

Rekomendowane odpowiedzi

O VW Passacie (nowym) dochodzą do mnie bardzo niepochlebne opinie. No cóż, może to co opisał rozżalony użytkownik to tylko dowód obecnie prowadzonej polityki firm motoryzacyjnych. Już nie robi się trwałych samochodów na 10 lat, a ceny części zamiennych są zaporowe. Autoryzowany serwis VW proponuje odstawić samochód do komisu i kupić z dopłatą nowego Paska.

 

ps.

 

Być może taki serwis/salon/komis kupują części z centrali VW po "ludzkich" cenach i odsprzedają samochód poprzez komis robiąc niezły interes na kliencie?

 

ps. #2

 

Elementem takiej polityki "osaczania" klienta mogą być umowy na wyłączność podpisywane z dostawcami części. Jaka filozofia jest w jednej zębatce albo kole dwumasowym. Czy to są produkty tak zaawansowane technologicznie, że trzeba płacić za nie płacić wiele set złotych o ile nie więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nie kupię samochodu z nowymi silnikami diesla, koszty tych filtrów cząstek stały, wadliwe konstrukcje silników po prostu mnie rozwalają :lol:

do wożenia tyłka starczy 10 letni samochód, przerobiony na gaz by było taniej i nic więcej do szczęścia nie potrzeba

ludzie się napalają na te nowsze VW, Mercedesy jak nie wiem na co, a potem płaczą i się zastanawiają czemu te niezawodne auto się zepsuło, czemu to tak drogo kosztuje itd. a kończy się na tym ze chcą jak najszybciej wcisnąć auto komuś innemu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Profil wiekowy samochodów użytkowników uczestniczących w topicu może sugerować kolektywną próbę racjonalizacji posiadania mocno już niemłodych w końcu maszyn" mógłby rzec domorosły psycholog. :wink:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...