Jump to content

Ku pokrzepieniu serc.


junasz

Recommended Posts

O VW Passacie (nowym) dochodzą do mnie bardzo niepochlebne opinie. No cóż, może to co opisał rozżalony użytkownik to tylko dowód obecnie prowadzonej polityki firm motoryzacyjnych. Już nie robi się trwałych samochodów na 10 lat, a ceny części zamiennych są zaporowe. Autoryzowany serwis VW proponuje odstawić samochód do komisu i kupić z dopłatą nowego Paska.

 

ps.

 

Być może taki serwis/salon/komis kupują części z centrali VW po "ludzkich" cenach i odsprzedają samochód poprzez komis robiąc niezły interes na kliencie?

 

ps. #2

 

Elementem takiej polityki "osaczania" klienta mogą być umowy na wyłączność podpisywane z dostawcami części. Jaka filozofia jest w jednej zębatce albo kole dwumasowym. Czy to są produkty tak zaawansowane technologicznie, że trzeba płacić za nie płacić wiele set złotych o ile nie więcej?

Link to comment
Share on other sites

ja nigdy nie kupię samochodu z nowymi silnikami diesla, koszty tych filtrów cząstek stały, wadliwe konstrukcje silników po prostu mnie rozwalają :lol:

do wożenia tyłka starczy 10 letni samochód, przerobiony na gaz by było taniej i nic więcej do szczęścia nie potrzeba

ludzie się napalają na te nowsze VW, Mercedesy jak nie wiem na co, a potem płaczą i się zastanawiają czemu te niezawodne auto się zepsuło, czemu to tak drogo kosztuje itd. a kończy się na tym ze chcą jak najszybciej wcisnąć auto komuś innemu :razz:

Link to comment
Share on other sites

"Profil wiekowy samochodów użytkowników uczestniczących w topicu może sugerować kolektywną próbę racjonalizacji posiadania mocno już niemłodych w końcu maszyn" mógłby rzec domorosły psycholog. :wink:

 

:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...