Skocz do zawartości

OT15 - STi PPP DCCD


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie stuknelo mojemu sztruclowi 15 000km przelotu i musze udac sie na przeglad po 15kkm. Mam w zwiazku z tym pytanie do posiadaczy starszych STi o orientacyjny koszt przegladu (olej daje swoj) i czy warto na cos szczegolnego zwrocic uwage przy tym przegladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem :)

 

Serwis: A.Koper Warszawa

 

Koszt calkowity: 669,78 pln brutto + 289,10 olej Motul 15W60

Skladowe przegladu:

- filtr oleju: 41,48 pln,

- filtr powietrza: 92,72 pln,

- filtr p/pylkowy: 248,88 pln,

- podkladka pod korek: 6,10 pln,

- robocizna: 280,60 pln.

 

Przeglad trwal ok. 1:30h

 

Przy okazji na ukonczeniu sa przednie klocki hamulcowe. Za jakies 3-4 tysiace do wymiany.

 

P.S.

Jak za poltorej godziny pracy jednego mechanika, to 230 pln netto jest wg mnie spora kwota. Chialbym zarabiac 150 netto za roboczogodzine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za poltorej godziny pracy jednego mechanika, to 230 pln netto jest wg mnie spora kwota. Chialbym zarabiac 150 netto za roboczogodzine.

 

 

Warsztat tyle zarabia nie mechanik. Ale 150 to nie taki dramat zdarzają się już w ASO stawki pod 200 podchodzące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wymieniali ci filtr p.p. po takim przebiegu. To jest filtr materialowy takze wystarczy go przedmuchac sprezonym powietrzem i nadaje sie na kolejne uzycie. Definitywnie wymienilbym go dopiero po 30 tys.

 

Akurat w sprawie filtra bylem napiety, gdyz wyczytalem ile Abt za niego zaplacil. Niestety jak go wyjeli i sobie go oblookalem, to niestety definitywnie nadawal sie na smietnik. Coz, mamy w Polsce "czyste" powietrze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...