Skocz do zawartości

Żonowóz - co kupić?


gourmet

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem - znaczy Żona jeździła fabią 1.4 tdi od nowości trzy lata. Zrobiła niecałe 30 tyś. km. Kompletnie nic się nie stało. Raz nawet byliśmy nią w Bułgarii (awaria multivana). Kompletnie bezproblemowe auto. Zamieniłem ją na Imprezę :mrgreen:

Najlepiej, że jak w zamian dostała Tourana to nie chciała nim jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - ja nie przeczę, że Fabia to oszczędne, bezawaryjne, tanie auto...ale dla mnie to jest totalne zaprzeczenie radości z jazdy i jakiegokolwiek zainteresowania autami :twisted:

 

Myślę, że za tą cenę da się znaleźć mniej "wąsate" wozy... :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mazda 323f BJ 1.5 ostatnie roczniki lub Mazda 3 1.6 [tutaj bedziesz mial gorzej z kasą ]

2. Nissan Note

3. Mitsu Lancer po 2005 1.6 - moze byc kombi

 

 

Co do zakupu na firme to tez powinienes rozwazyc [jak juz to tylko homo z kratką]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare S/V70 - klasyka :roll: i czołg, w który można wsadzić skarba :cool:

 

gourmet No to wsadzaj, najlepiej w S 70, a jak to będzie mój to wogóle.... :cool:

 

tylko co o S70 myśli żona ? z dośwaidczenia wiem że wolą one raczej małe i urocze autka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokus w dyszlu :?:

136KM, ręczna skrzynia, 360NM. Fruwa (względnie) i nic nie pali :wink: A jak trzeba to na traske może za darmo jechać :wink:

Alternatywnie 1.6 benzyna - 100KM, na pewno znacznie tańszy w zakupie, jeździłem takim po Turcji, w 4 os i z pełnym bagażnikiem, i było lepiej niż przyzwoicie z osiągami i spalaniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitsu Lancer po 2005 1.6 - moze byc kombi
ponoć pali jakby normy nie obowiązywały :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Gru 20, 2009 1:32 pm ]

Fokus w dyszlu :?:

136KM, ręczna skrzynia, 360NM. Fruwa (względnie) i nic nie pali :wink: A jak trzeba to na traske może za darmo jechać :wink:

jaki to dokładnie model?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitsu Lancer po 2005 1.6 - moze byc kombi
ponoć pali jakby normy nie obowiązywały :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Gru 20, 2009 1:32 pm ]

Fokus w dyszlu :?:

136KM, ręczna skrzynia, 360NM. Fruwa (względnie) i nic nie pali :wink: A jak trzeba to na traske może za darmo jechać :wink:

jaki to dokładnie model?

 

Pierwszy z brzegu - wiem, że za drogi, ale pokazuje tylko co to jest :wink: KLIK

Mamy ten silnik w mondeo, w automacie, i jeździ wystarczająco, żeby się normalnie, sprawnie poruszać - głównie jeździ się momentem, fajnie ciągnie od 2krpm, więc w mniejszym, lżejszym i "ręcznym" focusie - będzie szybko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...