Skocz do zawartości

12-12-2009 Ułęż z Wrooblem ( sobota)


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oj tam, byl i Losiu i wymiotl, cieli sie z Karolkiem o pol sekundy na niedostepnym dla reszty poziomie. Losiu sie na Solowowa zapatrzyl, kazal rajdowke z Katowic dostarczyc laweta,tylko patrzec jak sam helikopterem dolatywac zacznie... :razz:

Trasa fajna, szybka jak to u Wrobla , a po pol roku niejezdzenia poprostu poezja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako stały bywalec w Ułężu i niezmordowany :mrgreen: zasiadacz prawego fotela :wink: muszę dodać swój komentarz !

Łoś - to wyśmienity kierowca i klasa sama w sobie, bez dwóch zdań ! Jazda z nim na prawym to zawsze dla mnie ogromna przyjemność i lekcja pokory.

 

Karolek Evo VII - hm... super kierowca !!!, idzie takim ogniem na granicy przyczepności że szok !

Nawet jak przpałuje to ogarnie i pojedzie dalej. ( kilka razy zrobiło mi sie ciepło :oops: )

Jeżdziłem na prawym z ogromną liczbą bardzo dobrych kierowców, obaj kierowcy wspomniani wyżej to ewenementy i unikaty.

 

Zastanawiamy się z Piotrem nad zoorganizowaniem "STARCIA TYTANÓW. Z okreslonymi warunkami dla każdego zawodnika np: wszyscy maks na Toyo R888, bez slicków itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie pisze na starcie tytanow, ale moge dopiero jakos marzec-kwiecien jak moj tytan sie zbuduje

 

Czyli to NIE będzie starcie tytanów,tylko pokaz sprzętu z odpowiednimi kierowcami.... :mrgreen::twisted:

Starcie tytanów to : jedno auto i ....wtedy możemy zobaczyc ,kto jest Tytan ,a nie kto ma najszybsze auto,najlepsze opony i de fakto najlepiej zrobiony samochód(czyt.włożony największy budzet w auto).... :!: :lol:

 

wiem,wiem.....to tylko zabawa hihi...... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, byl i Losiu i wymiotl, cieli sie z Karolkiem o pol sekundy na niedostepnym dla reszty poziomie. Losiu sie na Solowowa zapatrzyl, kazal rajdowke z Katowic dostarczyc laweta,tylko patrzec jak sam helikopterem dolatywac zacznie... :razz:

Trasa fajna, szybka jak to u Wrobla , a po pol roku niejezdzenia poprostu poezja...

 

Ja słyszałem, że ostatecznie to różnica była jakieś 2s na korzyść starszego RSa :shock: i podobno Łosiu słupki trącał :mrgreen: ale tylko słyszałem :mrgreen: ... Więc może ktoś wrzuci oficjalne wyniki coby było wszystko jasne?? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musialbym emke zlozyc zeby Was pogodzic ....... :mrgreen::mrgreen:

a do maja moge nei zdazyc :lol::lol:

 

to ja sobie walne tylna lotke na czarno i zarzuce lzejsze lusterka..... :mrgreen: i nie dasz rady emka :lol:

 

[ Dodano: Nie Gru 13, 2009 8:14 pm ]

Oj tam, byl i Losiu i wymiotl, cieli sie z Karolkiem o pol sekundy na niedostepnym dla reszty poziomie. Losiu sie na Solowowa zapatrzyl, kazal rajdowke z Katowic dostarczyc laweta,tylko patrzec jak sam helikopterem dolatywac zacznie... :razz:

Trasa fajna, szybka jak to u Wrobla , a po pol roku niejezdzenia poprostu poezja...

 

Ja słyszałem, że ostatecznie to różnica była jakieś 2s na korzyść starszego RSa :shock: i podobno Łosiu słupki trącał :mrgreen: ale tylko słyszałem :mrgreen: ... Więc może ktoś wrzuci oficjalne wyniki coby było wszystko jasne?? :smile:

 

no cos w tym jest co piszesz.....rs stary ale jary :grin:

 

ps.a tak wogole to on jest w miare szybki bo ma dywaniki od mercedesa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...