Skocz do zawartości

RZUCAMY PALENIE ?


Gość IRAZU

Rekomendowane odpowiedzi

Mija dziewiąty dzień bez używek :shock: :razz: Nigdy nie myślałem , że tyle wytrzymam . Nigdy nie mogłem sobie wyobrazić siebie bez dymka . Z tym dymkiem , to nie do końca się udało , bo w nocy trzeba było gasić pożar - wróciłem nad ranem . Twardy jestem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mięczak

Bok mnie boli - dostałem takim palącym się meblem . Do wesela się zagoi , ale dobrze że nikogo w tym domu nie było , bo zapaliło się w nocy - nikt by nie wyszedł o własnych silach . Trochę dymu wciągnąłem , ale to się nie liczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Byłem na rezonansie! Na razie jestem pod wrażeniem metody, znaczy skuteczności. Normalnie po paru godzinach bez "sporta" już chodził bym po ścianach, maltretował dzieci, gwałcił sąsiadki, palił wioski, łupił miasteczka. Tymczasem nic :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podsumuje ?

1. IRAZU

2. żona IRAZU

3. Hubeeert

4. Dyzio_d

Kto jeszcze , bo się pogubiłem ?

Dziś jest jedenasty mój dzień bez papierosa . Byłem obok Hubeeerta ale nie miałem odwagi wstąpić , bo tam palą , a ja nie jestem pewien czy dałem radę . To jeszcze nie koniec walki z nałogiem . Strasznie mi padło na węch . Zła strona tego jest taka , że mocno odczuwam smród spalin . W korku koło Raszyna mi tak zaśmierdziało , że omal nie zwróciłem śniadania . Żona powyciągała ciuchy do prania i też mi śmierdzą . Teraz wiem co czują inni , gdy są obok palacza . Jeśli nie wiecie , to ja Wam mówię ze wstydem . :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest jedenasty mój dzień bez papierosa . Byłem obok Hubeeerta ale nie miałem odwagi wstąpić , bo tam palą , a ja nie jestem pewien czy dałem radę
Biorezonans. Po cholerę sie męczysz? :neutral: :wink:

 

A u mnie w biurze się nie pali tyle, że dzis mnie nie było do 12 do 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoję z boku i kibicuję. Go, go, go :!: :!: :!:

Zapisz się do rodziny . Kibicuje nam całe forum - minus jeden . Cała reszta trzyma kciuki . Hubeeert daj namiary na ten biocośtam , bo może inni też skorzystają . Nie jest to w sprzeczności z ideą forum . Ojciec Dyrektor pewnie też poprze naszą akcję niepalenia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. IRAZU

2. żona IRAZU

3. Hubeeert

4. imgw

5. Dyzio_d

6. Janosik?

7. Zeed?

8. Hogi?

 

[ Dodano: Wto Gru 08, 2009 8:29 pm ]

Hubeeert daj namiary na ten biocośtam , bo może inni też skorzystają

Real-Med. Gabinet biorezonansu i homeopatii 
03-101 Warszawa, Pomorska 31a 
woj. Mazowieckie, pow. Warszawa, gm. Warszawa 
Branża: Lekarze - medycyna naturalna 
Tel.: 0 22 814 52 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim autom by się przydał - za dużo ostatnio palą . Po zamontowaniu CB o dwa litry więcej :mrgreen: :shock:

 

[ Dodano: Wto Gru 08, 2009 8:59 pm ]

ares mówiłeś :twisted: i daje - dzis minęło 8 dni :mrgreen:

Od strony finansowej jesteś do przodu . Od jutra zaczynasz oszczędzać :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również ;-)

Na dodatek moja kobieta, moja córka i moja Mama stwierdziły, że zrobiłem im fajny prezent na Mikołajki ;-)

 

W mieszkaniu (gdzie popalałem czasem) przestałem czuć papierosy, ubrania już nie śmierdzą, na półce leży 6 paczek Marlboro (znalazłem wczoraj) i dziś wylecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mieszkaniu (gdzie popalałem czasem) przestałem czuć papierosy, ubrania już nie śmierdzą, na półce leży 6 paczek Marlboro (znalazłem wczoraj) i dziś wylecą.

Włóż za szybę pancerną :mrgreen:

Wróciłem właśnie od dentystki . W prezencie wyczyści mi jutro zęby za połowę ceny . :shock: Gdybym ja wiedział , że ludziom tak bardzo zależy aby inni nie palili ...... :mrgreen: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX Weż przykład z Hubeeerta i idż na biorezonans .

Jutro rano minie 14 dni od ostatniego papierosa . Poszedłbym na biorezonans , ale tam trzeba wypalić papierosa i tego się boję . Dam radę bez tego .

GRATULUJĘ decyzji :shock: :!: Pamiętaj , że jeszcze masz sposób Huberta . Nawet nie wyobrażasz sobie ile osób będzie trzymać kciuki za Ciebie . Do tej pory nie naciskali , bo nie chcieli Cię urazić - wiem to od wielu przyjaciół .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX Bo może Ty byłeś spróbować jak działa biorezonans ? Teraz wejdż sprawdzić , czy naprawdę chcesz ? Zobacz co napisałem w pierwszym poście założycielskim . Masz chyba ten sam problem co ja - boisz się rzucić palenie . Wierz mi , że da się nie palić . O 8 minie czternaście dób od momentu wypalenia ostatniego papierosa . Blokada psychiczna cię trzyma przy fajkach , poczytaj . Zobacz ile osób uszczęśliwisz :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX dużo zalezy od Twojego nastawienia - ja chciałem rzucić. Bardzo.

Masz rację. Poszedłem na "zabieg" po to, żeby uszczęśliwić Mamę.

Na razie będę sie leczył e-papierosem :wink:

Podoba mi sie pomysł z listą i grupową akcją. Nie mam za grosz silnej woli, ale na szczęście uwielbiam rywalizację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...