Skocz do zawartości

RZUCAMY PALENIE ?


Gość IRAZU

Rekomendowane odpowiedzi

Palę od 20 lat. Nie ma nic prostszego niż rzucenie palenia - problem w tym żeby nie zacząć znowu. Najdłuższe "między" trwało 3 miesiące.

Obecnie wracam z 6-8 dziennie do 20.

 

Źle reaguję na rzucanie bo wtedy jeszcze trudniej niż zwykle jest wytrzymać ze mną.

Hipnoza na mnie nie działa, tzn nie dało się mnie zahipnotyzować, za to po wyjściu bardziej chciało się mi palić. Akupunktura nie pomogła. Plastry zadziałały - dostałem na nie cholernej alergii.

Biorezonans? Hmm... Spróbuję bo mam dość palenia, nie palę w domu, samochodzie w biurze itd.

 

Na pewno opiszę wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudziłem się i czuję potrzebę zapalenia, ale mniejszą niż wieczorem . Ja z nałogiem nie walczę . Zrozumiałem wczoraj , że nie rzucałem palenia bo - BAŁEM SIĘ NIE PALIĆ :!: Rano nic się nie zmieniło , świat się nie zawalił , żona ta sama , auto to samo . Zastanowiło mnie , gdy usłyszałem jak udało się rzucić palenie ludziom z marginesu . Cena papierosów nie ma znaczenia dla palacza . Nie poszedłbym do sąsiada pożyczyć na chleb , ale na papierosy to już co innego . Nie ma znaczenia czy palenie jest modne . Stajemy się niewolnikami nałogu . Jestem wśród przyjaciół na rynku w Krakowie i muszę pytać czy mogę zapalić . :oops: Było mi wtedy normalnie wstyd . Nie chcę się wymądrzać , bo nie zapaliłem tylko dobę , ale opisuję swoje wrażenia i motywacje . Nie oczekuję deklaracji , bo każdy robi sobie jak chce . RZUCANIE NIE BOLI . Zapraszam wszystkich do zabawy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudziłem się i czuję potrzebę zapalenia, ale mniejszą niż wieczorem . Ja z nałogiem nie walczę . Zrozumiałem wczoraj , że nie rzucałem palenia bo - BAŁEM SIĘ NIE PALIĆ :!: Rano nic się nie zmieniło , świat się nie zawalił , żona ta sama , auto to samo . Zastanowiło mnie , gdy usłyszałem jak udało się rzucić palenie ludziom z marginesu . Cena papierosów nie ma znaczenia dla palacza . Nie poszedłbym do sąsiada pożyczyć na chleb , ale na papierosy to już co innego . Nie ma znaczenia czy palenie jest modne . Stajemy się niewolnikami nałogu . Jestem wśród przyjaciół na rynku w Krakowie i muszę pytać czy mogę zapalić . :oops: Było mi wtedy normalnie wstyd . Nie chcę się wymądrzać , bo nie zapaliłem tylko dobę , ale opisuję swoje wrażenia i motywacje . Nie oczekuję deklaracji , bo każdy robi sobie jak chce . RZUCANIE NIE BOLI . Zapraszam wszystkich do zabawy .

 

ja juz po ........pierwszym dymku dzisiejszego poranka - pysznosciowe sa KENTy lekkomietowe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax sprawia Ci to frajdę? To załóż temat o tym jak fajnie jest palić :roll: Ja nienawidzę palenia, ale nie mogę rzucić. :mad:

 

a ja uwielbiam :mrgreen: poranny dymek jest najfajniejszy - dlatego pale - jakbym nie lubil to bym rzucil

Wynocha z tego tematu i załóż swój :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony, wszyscy rzucają palenie i mówią, jakie to niedobre, śmierdzi i zabija. A z drugiej, w mojej klasie jestem jednym z niewielu, którzy nie palą. Na 16 osób nie pali 6. :roll:

Po prostu fajki mi nie smakują na tyle, żeby wydawać na to kasę i marnować sobie zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze NAJgorszym hamulcem w rzuceniu palenia jest stwierdzenie 'pale bo lubie' dopoki sie tego ktos nie pozbedzie to nie rzuci bo zawsze wroci do palenia nawet jak nie bedzie juz fizycznie uzalezniony

 

organizm bardzo szybko odzwyczaja sie od trucizny po kilku dniach gorzej jest z psychika i przyzwyczajeniami dlatego polecam biorezonans efekt placebo, ktory naprawde pomaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu trzeba było nie zaczynać. proste. ja nie zaczynałem, i dlatego nie muszę rzucać.... :smile:

Było nie ćpać ....itd. :mrgreen:

To są błędy młodości , które próbuję naprawić . Elek - ja za to nie piję alkoholu , nigdy nie próbowałem narkotyków . Elek , my tu próbujemy coś poprawić z naszego zepsutego życia . Nie wyskakuj z banalnymi mądrościami życiowymi . Dawaj jakąś poradę co teraz :wink: Jest ciężko , ale damy radę , damy radę , damy radę .

Wiem :idea: Każdemu kupującemu subaru powinni dać do podpisu zobowiązanie , że jeśli będzie palił to mu trza auto zabrać i już :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już próbowałem i nawet ograniczyłem się żeby palić co 3 godziny ale po tygodniu ktoś mnie zdenerwował i znów od początku paczka na dzień :( Używał ktoś tych plastrów ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sobie rzucajcie :twisted::twisted::mrgreen:

ja bede rzucal jak cena marlboro poszybuje ponad 10 pln.

Od dawna mam takie postanowienie, chyba jak kosztowalo cos ok. 5 pln :razz:

też tak sobie powiedziałem tylko że jarałem marlboro setki cerwone które kosztują 10.40 i od 28 maja niepale :grin:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszedlem na BIOREZONANS

Kolega wsparł się akupunkturą.

Muszę sprawdzić czy na mnie podziała!

 

albo inaczej, nie wysram się bez peta

Nie jesteś jedyny... Tylko ja otwieram okno :razz:

 

"rzucanie palenia? najprostsza rzecz w moim życiu...robiłem to setki razy

W zasadzie co drugi dzień od 5 lat...

 

ja bede rzucal jak cena marlboro poszybuje ponad 10 pln.

Po nowym roku!

 

[ Dodano: Nie Lis 29, 2009 5:09 pm ]

na plastrach wytrzymałem 2 miesiace

Sześć tygodni. Zaczołem ponownie chyba na pojeżdżawce w Toruniu...

 

a ja uwielbiam poranny dymek jest najfajniejszy - dlatego pale - jakbym nie lubil to bym rzucil

Na tym polega głównie mój problem. Lubię palić, a czuję się z tym coraz gorzej. Jaram już ponad 25 lat z kilkoma przerwami najdłuższa to 12 miesięcy.

 

Po prostu trzeba było nie zaczynać.

Teraz mi to mówisz? :evil:

 

Ide zapalić :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...