Skocz do zawartości

Backbox Ulter w Imprezie


ScorpioGemini

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżę temat i zadam to samo pytanie cogieta, czy to jest totalnie seryjny układ wydechowy, tyle, że zamiast tłumika końcowego jest po prostu rura? Jak z głośnością (legalnością) takiego rozwiązania? Pytam, bo naprawdę brzmi zacnie i jest to pewnie dość tanie rozwiązanie (ile kosztuje wykonanie czegoś takiego?).

z góry dzięki za info ;).

 

Ja taki układ odziedziczyłem po poprzednim właścicielu – uppipe STI, katy seryjne, prosta rura na końcu. Brzmi na prawdę dobrze, słychać dość wyraźnie, ale w trasie nie przeszkadza (jak nawet moja kobita się zgadza, to znaczy że jest znośnie). Nie trzeba się martwić o tłumik ;) Co do legalności, to póki są katy, to chyba nie ma się do czego czepić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ok, dzięki za info ;) - a ta rura to jest wspawana, czy na śruby skręcona z jakąś uszczelką z dalszą częścią układu wydechowego? Bo rozumiem, że dedykowany backbox jest skręcany z resztą za pomocą śrub i pomiędzy nimi jest uszczelka. Jak to wygląda w przypadku takiej rury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :D. Tylko skąd teraz wziąć taką rurkę, co by pasowała mocowaniem do ori wydechu subaru. Podejrzewam, że każdy lepszy spec od tłumików powinien mi to ogarnąć ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...