Skocz do zawartości

14-11-2009 Sobota z Wrooblem w Ułężu


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Było ok.

Pozdrawiam Wszystkich.

Robiłem co mogłem..(bylej jak ,ale zawsze jakoś)

Mam nadzieję,że godnie reprezentowałem szkołęPiotra W.-to dobra szkoła.

.....Pozdrowienia dla Małgosi i Męża....Szybka jest ta Twoja kobieta !...mam nadzieje,że udało sie pojechać nam "wolno-szybko"...

Bartezz....mega jazda.

Bryku....szybki jak zwykle,ale Bartezz 1 sek za nim . :shock:

Bzyk...miłe Nasze spotkanie.

The-d...ales sie wkońcu rozjezdził.

Janusz L....trzeba Ci STI .

Witkru...lewy jest Ok.

Roman !...zrobiliśmy robote...

 

Całą resztę też serdecznie pozdrawiam. :lol:

 

..............................FIT........................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wow! Z tego co widzę, jestem na trzecim miejscu w tym towarzystwie :shock: a nawet jak źle widzę to i tak się cieszę, że udało się przejechać próbę fajnym tempem. Instruktorzy znowu byli na wagę złota bo i próba była bardzo szybka (przynajmniej jak dla mnie). Dzięki Fitnesowi za uwagi, nawet jak się nie odzywał to i tak dużo mówił :grin: rewelacja! Bzyk - jazda na Twoim prawym to czysta poezja ... nawet łyse opony jej nie zakłócają :wink: . Pozdrawiam wszystkich obecnych i do miłego zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Z tego co widzę, jestem na trzecim miejscu w tym towarzystwie :shock: a nawet jak źle widzę to i tak się cieszę, że udało się przejechać próbę fajnym tempem. Instruktorzy znowu byli na wagę złota bo i próba była bardzo szybka (przynajmniej jak dla mnie). Dzięki Fitnesowi za uwagi, nawet jak się nie odzywał to i tak dużo mówił :grin: rewelacja! Bzyk - jazda na Twoim prawym to czysta poezja ... nawet łyse opony jej nie zakłócają :wink: . Pozdrawiam wszystkich obecnych i do miłego zobaczenia.

 

Oj,co ja tam mówił.......nic takiego.

Dzieki że mogłem bez słów przekazać to co chce za sterem szybkiej X . ...

Mam nadzieje,że nie zepsułem....... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla organizatorów i uczestników za kolejny mile spędzony ułęż.

Próba ciekawa miejscami dość szybka - super się jeździło !

Również duże wrażenia z jazd na prawym : Małgosia (miły i b.szybki przejazd), Bmw M5 (superauto!), Bmw Compact M3 (b.fajnie jeździ)

Pozdrawiam wszystkich !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacja! Bzyk - jazda na Twoim prawym to czysta poezja ... nawet łyse opony jej nie zakłócają

a Ty dalej opon nie zmieniłeś? :shock:

odważny jesteś :twisted:

no i cieszę się że auto robi robotę :cool: a ja dalej nie mogę znaleźć godnego następcy mojego/Twojego sti :sad:

 

 

Jazda z Małgosia na prawym/lewym zawsze jest czysta przyjemnością :wink:

No własnie zimóweczki dzisiaj założyłem i prawie nowe Potenze 50 235/45 zakupiłem

Spoko , loko - nie będzie już na co zwalac winy :-)

 

Wielkie dzięki dla Ad za możliwośc przetestowania "ciemnej strony mocy"

Robi wrażenie!!! Szybkie, nerwowe, super hamuje i ... skręca

 

Ogólnie, wielkie dzieki wszystkim za rozwazną jazdę i spotkanie.

Łoś dzieki za ptasie mleczko ... mniam mniam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wszystkich!

FIT no cóż - brak mi słów :grin: jak zwykle zresztą :grin: mega fajny dzień i wieczór :mrgreen:

Bzyku ogarnieasz mega :shock: do teraz jestem pod wrazeniem Twojej reakcji na boka przy 140km/h :shock: :shock: :shock:

Ad dzieki za mozliwosci poznania Twojego potwora :mrgreen: mega szybkie auto.

Dominikt :shock: po 2 czy 3 treningach :shock: :shock: oj bedziesz bardzo szybki. Jestem pod wrazeniem.

Janusz nie kupuj EVO :mrgreen::mrgreen: pierwsze kółko w moim wolnym STI i 3,06.20 :shock: :shock: mega jazda :!:

Witkru dajesz rade , auto potwór :!:

Dziadek dzieki za prawy i cenne uwagi :cool: Twoja obecnosc na prawym mnie zmiazdzyła :oops: z Tobą przegrać to jak wygrać :!: :grin:

miło było zobaczyć wszystkich.pozdro :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim :!:

 

Było mega :!: Dziękuję wszystkim za miłą zabawę (mimo wszystko zabawę :mrgreen: ) dzięki tym instruktorom z którymi udalo mi się pojeździć - bardzo cenne uwagi spowodowały że jazda na prawym staje się coraz bardziej przyjemna :mrgreen:

Największe dzięki dla Janusza L - urwanie pod koniec 4 sekund to efekt przejażdżki z tobą :lol: zamawiam kolejne lekcje z serii "jak szybko skręcać Gietekiem"

Fit, Bartezz - dzięki za słowa otuchy :lol:

Są jeszcze duże rezerwy więc będzie dobrze, oczywiście pod warunkiem że nie będę redukował z 3 do wstecznego :mrgreen:

Trzeba było jednak w dzieciństwie trenować lewą rękę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

wyspałem się to i mogę parę słów napisać, dawno nie było mnie w ułężu więc być może trochę przesadzę ale próba, którą ustawił Wroobel była najlepszą próbą jaką kiedykolwiek u Niego jechałem. Długa, techniczna, cały czas trzeba było kombinować kierą, jedna długa prosta gdzie ( ja przynajmniej dokręcałem piątkę i temp spalin dochodziła do 1010 st a Bryku to pewnie fajka przypalał ),

bardzo miły dzień-pozdrawiamy z Anią wszystkich uczestników i trenerów

 

podziękowania dla Fita-nie odpuszczę Ci będziesz musiał Urbanowi popodpowiadać, jeździłem z Tobą po raz pierwszy-dobrze doradzasz, w odpowiednim momencie i MĄDRZE, czuć dużą praktykę , osoby które będą słuchać Twoich rad będą szybko robić postępy ( piszę to jako nauczyciel i trener, niewielu jest ludzi, którzy w sposób prosty przekazują wiedzę SKUTECZNIE)- koniec kadzenia bo odfruniesz

 

podziękowania dla Bryka-Twoje rady jako kierowcy są bezcenne, dają do myślenia, rozkminiasz zakręty jak Wuj Pyzel, mało słów ale dużo treści

 

Grzywaczewski-jeszcze raz sorki, że nie zdążyliśmy przejechać razem Legacem

 

Bartezz i Witek - miło było poznać i posiedzieć Nad Wieprzem ( z Fitem też )

 

na koniec pozwoliłem sobie uporządkować nasze najlepsze czasy ( bez słupków ) i ustawić kolejność, jeżeli dostrzeżecie jakiś błąd lub nieścisłość to proszę o wybaczenie i korektę ( czasem trudno było odczytać )

 

Ułęż 14.11.2009 r.

 

1. Bryku 2.58.2

2. Bartezz 3.00.0

3. Małgosia EVO X 3.04.4

4. Łoś EVO IX 3.04.6

5. Ania EVO IX 3.05.3

6. Urban Legacy 3.05.4

7. Robert EVO X 3.05.8

8. KJED STI SE 3.11.4

9. Michał M5 3.12.1

10. AD EVO IX 3.12.7

11. Janusz L GT 3.14.3

12. Piotrek STI 3.14.8

13. Witek RA GT 3.17.3

14. Piotrek WRX 3.19.0

15. Dominik GT 3.20.0

16. Apacz WRX 3. 20.1

17. C4BEL GT 3.25.4

18. Copakt BMW 3.26.8

19. Przemek EVO X 3.28.4 ( podany jeden czas na kartkę 3.23.4 słupek (5s))

20. Hubert Corolla 3.29.3

21. Grzywaczewski 3.32.0

22. 325 BMW 3.35.8

23. Michał C 30 3.38.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miła pojeżdzawka, ciekawa próba, tym razem obyło sie bez niespodzianek technicznych i samochód powolił mi wyjeździc sie do oporu:) dzieki za wskazówki Fitnes, Bryku o Wróblu już nie wspomne ;)

Fitnes miało byc wiecej przejazdów sorki ze tak wyszło ze pod koniec nie było przejazdu. Moj samochód najwyrazniej sie Ciebie boi, bo zawsze jest uszkodzony po Twoich instrukcjach;)

Moje czasy mogą byc, jeszcze duzo do zmienienia:) bedziemy sie szkolic :)

Pozdrawiam Wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za bardzo udane upalanko !

Atmosfera byla naprawde mega :)

Szczegolne podziekowania dla moich instruktorow :D !!!

Gratulacje dla Bryka, ktory zawstydzil turbodymomana i pojechal 2.58 :D

 

Dominikt :shock: po 2 czy 3 treningach :shock: :shock: oj bedziesz bardzo szybki. Jestem pod wrazeniem.
The-d...ales sie wkońcu rozjezdził.

Dzieki chlopaki za mile slowa :) Mam nadzieje, ze kolejnym razem bedzie lepiej !

 

Widzialem, ze ktos pstrykal foty i krecil filmy, sa szanse na jakies ujecia GT'ka :) ?

 

BTW. mala poprawka do tablicy czasow: wykrecilem w ostatnim przejezdzie 3:17 :) FITNES moze potwierdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania..luzik...miałem Ci podpowiedziecć przejazd grzeczny... :mrgreen: ...ale nast razem.

 

Dominikt,jest faktem 3.17 i sieszę się że się rozjezdziłeś...no to było chyba po naszym przejezdzie twoim22b ,gdzie gdybyśmy mocniej pojechali i a nie treningowo byłoby lepiej niż 3.07.80sek...można Twoim wściekłymex-brykowozem zrobić tę próbę ok 3 min. :!: :idea:

 

Rom ! ....juz urosłem :lol: !!!!!....żart :!: :grin: ...Zbyt ubarwiłeś to moje "przeszkadzanie" , ale zrobiliśmy szybko... :mrgreen:

 

PRAWDA JEST JEDNA : czasy na takich treningach nie do końca sie liczą...najważniejsza jest nauka i ciągła jazda( z osobami ,które "dobrze "podpowiedzą lub z możliwościa podatrzenia dobrych ogarniaczy ) ,która szlifuje nasze nayki i "należyte"reakcje w odpowiednich sytuacjach...

 

............Pozdro ........FIT.

 

PS. Może jeszcze kiedyś mnie zaproszą na Wróblo-Ułęż. :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Może jeszcze kiedyś mnie zaproszą na Wróblo-Ułęż.

To to na pewno. Muszę Cię kiedyś wcisnąć na prawy do mojego paździerza i się osobiście przekonać, czy nie jesteś przereklamowany :mrgreen:

 

Luzik....ja jestem jak wino....im starsze tym -lepiej działa ! hihi....

 

Foto Naszego całego mega składu !!!!

 

http://img690.imageshack.us/i/img1592g.jpg/img1592g.jpg

 

[ Dodano: Nie Lis 15, 2009 9:30 pm ]

radośc ....i pożegnanie ostatnich współupalaczy :

 

 

[ Dodano: Nie Lis 15, 2009 9:32 pm ]

img1590r.th.jpghttp://img1590r.th.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...