Skocz do zawartości

Aktuator regulowany Forge


AMI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o ktorym zaworze dokładnie piszesz, ja mam zawór Forge, w którym jest przewidziana regulacja za pomocą wymiennych sprężyn, jest moim zdaniem bardzo dobry, od czasu do czasu trzeba go rozebrać, przeczyścić i przesmarować, poza tym nic się z nim nie dzieje, działa i jest oki, polecam Forge, moim zdaniem jest to chyba jeden z najlepszych zaworów na rynku. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o ktorym zaworze dokładnie piszesz, ja mam zawór Forge, w którym jest przewidziana regulacja za pomocą wymiennych sprężyn, jest moim zdaniem bardzo dobry, od czasu do czasu trzeba go rozebrać, przeczyścić i przesmarować, poza tym nic się z nim nie dzieje, działa i jest oki, polecam Forge, moim zdaniem jest to chyba jeden z najlepszych zaworów na rynku. :grin:

 

piszesz o zaworze ktory jest na IC , a ami pyta o silownik WG czyli inaczej actuator.

 

Ami, ja nie uzywalem, ale opinie sa niezbyt dobre, stopka z tego actuatora lubi sie podginac, lepiej wzmocniony OEM, do jakiego turbo to porzebujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej chodzi o aktuator waste gate - na tmic juz mam forge'a.

 

No wlasnie obily mi sie o uszy opinie, ze nie sa za dobre, ale nie udalo mi sie dowiedziec dlaczego niestety, bo nikt zadnych konkretow nie podal.

Stopke pewnie mozna wzmocnic - a co z samym zaworem?

 

Chcialbym generalnie troche mocniejszy do vf37.

Problem w tym, ze jak zdejme swoj, zeby wyslac do Turbo Dynamics, to bede pewnie udupiony na 2 tygodnie z samochodem - a wolalbym nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej chodzi o aktuator waste gate - na tmic juz mam forge'a.

 

No wlasnie obily mi sie o uszy opinie, ze nie sa za dobre, ale nie udalo mi sie dowiedziec dlaczego niestety, bo nikt zadnych konkretow nie podal.

Stopke pewnie mozna wzmocnic - a co z samym zaworem?

 

Chcialbym generalnie troche mocniejszy do vf37.

Problem w tym, ze jak zdejme swoj, zeby wyslac do Turbo Dynamics, to bede pewnie udupiony na 2 tygodnie z samochodem - a wolalbym nie.

 

a z vf36 lub innych TS nie bedzie mocniejszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o ktorym zaworze dokładnie piszesz, ja mam zawór Forge, w którym jest przewidziana regulacja za pomocą wymiennych sprężyn, jest moim zdaniem bardzo dobry, od czasu do czasu trzeba go rozebrać, przeczyścić i przesmarować, poza tym nic się z nim nie dzieje, działa i jest oki, polecam Forge, moim zdaniem jest to chyba jeden z najlepszych zaworów na rynku. :grin:

 

pisze o silowniku wastegate anei o zaworze upustowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z vf36 lub innych TS nie bedzie mocniejszy?

 

vf36 najprawdopodobniej ma taki sam - ale moge sie mylic. Tak czy inaczej nie mam obecnie skad wziac samego aktuatora, ale bede sie rozgladal jeszcze najwyzej.

 

Dzieki i pozdrawiam

 

moze gdzie sie znajdzie taki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...