Skocz do zawartości

Lekko krzywa felga?


as1313

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dokupiłem sobie alusa i jest lekko krzywy, myślałem, że będzie lipa ale po wyważeniu zero bicia na kierownicy (sprawdzałem tak do120km/h). Na wyważarce pokazało po 20g na każdą stronę. Zawracać sobie głowę prostowaniem czy dać spokój?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20g to jeszcze nie jest krzywy alus.... :grin: jak obciera o zacisk albo o amortyzator to jest krzywy... :lol: po 20g na każdą stronę na samej feldze czy z zamontowana oponą? jestem takiego samego zdania jak adaś, zakładaj na tył i nie szczyp się....150g to jest niewyważenie, które zresztą da sie też wyważyć... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaś, to jest właśnie ta fela z ogłoszenia prosta w bardzo ładnym stanie. :evil:

jak nie ma gdzieś widocznego zagięcia na rancie, a gołym okiem nie widać konkretnego bicia jak się kręci,

No właśnie widać na wyważarce jak lekko skacze ale w czasie jazdy wszystko elegancko i to fela na przodzie.

 

[ Dodano: Czw Paź 15, 2009 11:19 pm ]

20g to jeszcze nie jest krzywy alus.... :grin:

To wiem, że 20g to nie tragedia i da się wyważyć tylko na wyważarce widać lekki bicie i pomyślałem, że może łożyska się posypią czy coś.

 

po 20g na każdą stronę na samej feldze czy z zamontowana oponą?

Tak na szybko to robiłem, że już nie wiem ale chyba z oponą. Wpadłem na wulkanizację tylko sprawdzić fele a chłopaki od razu wymienili chociaż była kolejka i musiałem szybko się ewakuować bo by mnie chyba z widłami pogonili. :mrgreen:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie za wyprostowanie tak mało zgiętej felgi nie zapłacisz więcej niż 50-80 zł

 

No właśnie krzyknęli 120zł minimum i dla tego pytam bo coś mi się wydało, że lekko przegięli no ale w sumie u mnie w mieścinie monopol maja na tę usługę.

 

emotorsport, przekonałeś mnie kolego tym obrazowym porównaniem :grin: więc olewam sprawę i se jeżdżę normalnie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...