Skocz do zawartości

Kurs na licencje wyscigową Toruń


subrawa

Rekomendowane odpowiedzi

aaa.. bo wiesz, jestem na tym forum od niedawna :) i jeszcze nie wiem, czym kto się powozi... tzn. wiem jedno - na 99 % jest to Subaru :grin: :grin: a w jaki dzień będziecie panowie jeździć?? w sobote, czy niedziele??

no to w takim razie - do zobaczenia w weekend, na pewno poznacie, będę kręcił się z aparatem i kolegą w okolicach toru :razz: i z całą pewnością w okolicach subarru :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie widzi, ze przyjade Asteroida. W programie sa ze 3 czy 4 godziny jezdzenia, chyba nie warto cigac Legasia :wink: Co wiecej, poprzednia Pojezdzafffke Astra opekalem 1 (jednym) zbiornikiem (dojazd + 100 km po torze!!! + powrot) a Legasem moze w 3 sie zmieszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haa.. no to przyjechał pan Legacem.. :D niestety przyćmił pan jego blask stając koło Porsche 911... :D hehe a teraz pytanie do p. Subrawy - czy w Astrze jest seryjne 1.6??

ps. ja to ten w czarnym polarze :P byłem tam ok. godziny 11-12 :) pozdro ;)

Wszystko Ci sie pokrecilo :roll:

 

Primo - to Astra F i Legac I przycmily te 911...

Secundo - Subrawa to ten lysy w kurtce Subaru [sprezentowalem mu;)] i przyjechal Legacem. A ja poszedlem na latwizne i przyjechalem Astra.

Tertio - na 'Pan' to nie z nami :mrgreen:

 

Zabawa byla wysmienita - dziekuje wszystkim uczestnikom, widzom i prowadzacemu. Pogoda rowniez dopisala... musialem zdjac kola zeby wydlubac z nich zwaly blocka. Kurs dosyc intensywny a wyniki celujace!

 

Dzieki Andrzejku za 'wspolorganizacje' :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki grygo , bo ta młodzież coś ma z tym taktem :lol: Nie wiedzą czy to dwutakt, czterotakt czy od tak takt :mrgreen: Było fajnie i polecam Wszystkim :!: Jest nawet nagrywka , żeby w dywizji open utworzyć w pucharze polski naszą klasyfikacje Subaru. Tanio, liberalne przepisy i jedyne profeska zawody z klasyfikacją tylko Subaru :!: Żeby tylko chetni byli.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...