Skocz do zawartości

Kurs na licencje wyscigową Toruń


subrawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich twardzieli i adrenalino- zależnych, zapraszam do udziału w wyjątkowej okazji zdobycia licencji BC. Wyścigi wszelkiej maści to najbardziej rozwijająca się dziedzina sportów samochodowych w Polsce. Czy taki piękny sport może istnieć bez naszej ulubionej marki z pod znaku plejad ?

 

 

 

 

PROGRAM KURSU NA LICENCJĘ „BC”, „B1C1”

1. TERMIN I MIEJSCE

- kurs odbędzie się w dniach 10 - 11 października 2009 w Toruniu

2. ZGŁOSZENIA I ODPŁATNOŚĆ

- zgłoszenia przyjmuje Kierownik Kursu Michał Kukliński 502 14 14 28;

e-mail: kuklinski.michal@gmail.com z dopiskiem od Andrzeja Celmer z Olsztyna

- odpłatność wynosi: za kurs=500 PLN, egzamin praktyczny=100 PLN,

egzamin teoretyczny=80 PLN (egzaminy poprawkowe odbędą się po 30

dniach a odpłatność wyniesie 150 PLN za egzamin praktyczny

i 100 PLN za egzamin teoretyczny)

 

 

 

INFORMACJE DODATKOWE

- Organizator nie zapewnia noclegów.

- Na kurs oraz egzamin przyjeżdżamy własnym samochodem z manualną skrzynią

biegów (nie musi być sportowy) wraz z obowiązkowym wyposażeniem

bezpieczeństwa – kaskiem ochronnym. W przypadku auta sportowego prawy fotel

jest obowiązkowy.

 

 

Toruń , dnia 25 września 2009r.

Opr. K.Studziński

 

 

Zatwierdzone przez ZG PZM

w dniu 28.09.2009r.

 

Posiadanie licencji "BC" upoważnia do uczestnictwa w profesjonalnych wyścigach: RallyCrosu, wyścigach płaskich, wyścigach górskich, 1/4 mili, skraca i ułatwia zdobycie licencji R.

 

Pozostałe informacje dotyczące kursu w tym harmonogram można uzyskać na stronie www.tkm.torun.pl lub na moim PW.

 

Zapraszam wszystkich chętnych ! Pouczymy trochę wykładowców, sprawdzimy poziom wytrzymałości na stres instruktorów , poupalamy na fajnym torze, licencje w przednia łapkę i kasting dla sponsorów i kto da więcej za 1 kwadrat centymetrowy na furmance tego kleimy[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, Twoje wlasne?

 

gdyby to było moje własne, nigdy nie zostałoby zaplanowane na weekend w który jest eliminacja RSMP, RPP, WRSMP, żadna fajna pojeżdżafffka czy kurs na licencję...czyli wychodzi na to...ze wogóle by nie zostało zaplanowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby, gdyby :lol: Gdyby PZM-ot traktował Nas wszystkich z szacunkiem i odrobiną wyobraźni, to nie strzelałby takimi krótkimi terminami. Ale jeżeli ktos chce to ....... może warto miec to juz za sobą :?: Ja też mam parę gdyby i muszę nie źle kombinować, a przyszły sezon zapowiada się ciekawie :lol: Pomyslcie jeszce wiem ,że nie łóatwo jest się tak at hok zorganizować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napalenców było opór ale jak pzrychodzi co do czego......... Na prawym chyba nie pojeździsz ,ale może coś wykombinujemy. Generalnie prawy jest dla instruktora. Bedzie 15 osób w tym tylko dwóch z Subaru , przewaga zdecydowana BM-karsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napalenców było opór ale jak pzrychodzi co do czego.........

 

poczułem się wywołany, bo w Toruniu, faktycznie mówiłem że z chęcią przyjadę i papierek przygarnę, co by rwać dupy na rajdowca/rally crossowca :twisted: .

dyskusja o terminach już była powyżej, i niestety nie mogę się zjawić, ale uwierz mi Andrzeju, że bardzo bym chciał...ino podobno sa priorytety; inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się odezwałeś to się bardzo raduje :grin: Ale nie piłem do Ciebie Michałku, bo z Tobą to zawsze chętnie się napije. :!: :lol: Poza Tym jestem daleki od pretensji do kogo kolwiek. Termin jest za krótki i cięzko jest sie zorganizowac w takim czasie. Może juz zimą cos zorganizuję u siebie , oczywiście jestes zaproszony :!: Będzie niespodzianka dla wariatów , ale narazie bez szczegulów coby nie zpeszyć :oops: Pozdro Michał :!: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...