Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

 

Ja polecę z Żonką i Dzidzią. Może jakiś wspólny przejazd do Toronto zgramy koledzy?
 

Jestem ZA, ale ja prędkością naprawdę defiladową tak do stówki, bo też będę z żonką i malutką, więc z głową. 

No i pytanie podstawowe jak lecicie, bo ja mam bliżej na krajową 10, ale jak będzie większość chciała przez wiochy to się dopasuje  :)

 

 

Simpson w tygodniu ubijemy interes :-)

Zapraszam ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja niestety o jeden tydzień za długo w pracy....

 

Auto u Gacka, możliwe, że na sobotę będzie. 

 

Tak czy siak pojawi się reprezentant w osobie Alka  :)

 

A tak, widziałem Forestera u Gacka w ubiegłym tygodniu:)

 

A z nowości to mignęłem się z gtkiem niebieski z oklejoną klapą tylną w karbon na Błoniu w ubiegły weekend. Niestety leciałem na festyn rodzinny i nie było czasu zagadać.

 

 

Ja będę na FolkRace,

Może spotkajmy się w Brzozie/Stryszku na stacji Shell i razem polecimy do Torunia?

O której godzinie i w jaki dzień bo nie doczytałem :)

 

Tym razem lecę z moimi chłopakami. Trzeba zaszczepić im duch motoryzacyjny, a nie tylko jaszczurki, angry birds etc...Moi chłopcy wychowali się z subarakami i nie doceniają przefajności i wyjątkowości tych aut, za to koledzy z przedszkola i szkoły i owszem. Ostatnio kolega mojego starszego syna powiedzieał. Proszę Pana, ale fajny dźwięk ten nissan wydaje ;)

Edytowane przez dirkdiggler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze najszybciej bedzie poleciec przez Fordon... Na gokarty zawsze tam jezdze i wychodzi mi czasowo lepiej niz przejazd przez wiekszosc Torunia :-)

 

Zebym przyjechal na folkrace subarakiem, potrzebuje ogarnac jakis zawor upustowy bo w taty sti dzisiaj padl ;/ ma ktos na zbyciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Fordonu lepiej, bo tor jest przy samym wjeździe do miasta, ale od drugiej strony też nie jest źle. Korków od kiedy jest drugi most praktycznie nie ma, a w niedziele to już w ogóle luzik :)

Jak ktoś będzie jechał przez miasto to napiszcie, bo ja mieszkam po lewej stronie Torunia, więc mógłbym się do Was doczepić/poprowadzić :)

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za opcją Shell i droga nr 10. Osobiście wolę cofnąć się ten kawałek w Toruniu, niż jechać przez całą Bdg aż do fordonu. Nie mam tylko pojęcia na którą jest ta impreza. Trzeba by zapytać Gacka na którą mamy się zjawić i czy propozycja wydzielenia miejsca na prosiaczki nadal aktualna. Może ogarniemy jakiegoś grilla jeśli pozwolą? :) Pogoda ma być miodzio 30 stopni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za grillem, ale nie mam własnego, więc jeśli mogę skorzystać z Twojej uprzejmości Jachu i kawałka rusztu to odwdzięczę się kawłem mięcha ;)

Proponuję 10 - 11 na shellu Stryszek. Co Wy na to? Jeżeli dzisiaj popijacie to może być jeszcze później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simpson - łap mój numer 608 714 237. Możemy spotkać się już w Toruniu i pojechać razem na tor :) Zadzwoń/napisz jak będziecie zjeżdżać z 10 (najlepiej w Cierpicach) i będziecie wjeżdżać do Torunia już. Możemy się umówić na parkingu pod Lidlem na Pozńańskiej. Co Ty na to? 

Grilla wezmę, nie ma sprawy i nie musisz mi mięcha dawać w zamian :) 

Aaa i umyjcie Subaraki, bo aparat wezmę :)

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...