Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przyszła niedziela (12.10) pasuje Wam przyjechać do Torunia? Godzina do ustalenia, ale raczej jakoś w południe :)

 

 

 

To co JACHU, działamy coś w ten weekend? Pogoda z tego co widzę ma być a ju musiałbym wiedzieć aby sobie czas zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukciosti

No kluby, które wyżej wymieniłem to już bardziej eleganckie miejscówki. Nie trzeba zakładać gajerka, ale większość ubiera eleganckie koszule, rzadziej t-shirty. Ale bez przesady ; P  Selekcja wygląda tak, że 18+ wchodzisz,  średnia wieku w Arsenale to tak będzie z  23-24 lata moim zdaniem w Monaco, troszkę młodsi.

 

 

@pajkk

Ja mam znajomego, jego tata prowadzi sklep meblowy w Obrowie (20 kilometrów od Torunia w stronę Warszawy)

 

https://www.meble-andrex.pl/

 

Gdyby Cię interesowało to PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy przyszła niedziela (12.10) pasuje Wam przyjechać do Torunia? Godzina do ustalenia, ale raczej jakoś w południe :)

 

 

To co JACHU, działamy coś w ten weekend? Pogoda z tego co widzę ma być a ju musiałbym wiedzieć aby sobie czas zorganizować.

Trzeba by dziewczyny wyszorowac przed obiektyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@lukciosti No kluby, które wyżej wymieniłem to już bardziej eleganckie miejscówki. Nie trzeba zakładać gajerka, ale większość ubiera eleganckie koszule, rzadziej t-shirty. Ale bez przesady ; P Selekcja wygląda tak, że 18+ wchodzisz, średnia wieku w Arsenale to tak będzie z 23-24 lata moim zdaniem w Monaco, troszkę młodsi.

dzięki za pomoc, wybierasz się na SGP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@lukciosti No kluby, które wyżej wymieniłem to już bardziej eleganckie miejscówki. Nie trzeba zakładać gajerka, ale większość ubiera eleganckie koszule, rzadziej t-shirty. Ale bez przesady ; P Selekcja wygląda tak, że 18+ wchodzisz, średnia wieku w Arsenale to tak będzie z 23-24 lata moim zdaniem w Monaco, troszkę młodsi.

dzięki za pomoc, wybierasz się na SGP?

 

 

Wybieram się ; ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela jak dla mnie aktualna! :) Możemy spotkać się w Toruniu przed MotoAreną jakoś w okolicach 11-12? 

Kontakt do mnie 608 714 237, jak coś to piszcie dzwońcie, bo do jutra wieczora będę miał utrudniony dostęp do komputera. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bardzo bardzo dziękuje Wam panowie za przemiłego spota! Obcować kilka godzin z takimi autami to dla mnie niesamowite przeżycie! 

 

https://www.facebook.com/jazdamiejska 

 

Dla tych fejbukowych pierwsze zdjęcia. Więcej będzie jak będzie artykuł na stronie :)

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja bym celował w Arsenał, ewentualnie Monaco, tak mi się wydaję, że aktualnie tam jest teraz najlepiej ; )

Rzeczywiście Arsenał fajny jeśli chodzi o gości, ale sam lokal trochę lipa, szczególnie jak ktoś ma klaustrofobię :) Byliśmy jeszcze w klubie pod hotelem Copernicus i tam było ładnie. Do Monaco nie weszliśmy ale chyba był full i nie chceili za bardzo wpuszczac a nas była cała wycieczka. Po drodze była jeszcze Mockba, ale to jakiś mały pokoik z muzyką :) Odwiedziłem też Lizard klub, ale to ze względu na imprezę SGP.

Na koniec duży minus w Toruniu to mała ilość i kiepska jakość nocnych lokali... Generalnie jak co rok, za rok jestem ponownie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... może do weekendu opanują :)

Optymizm, ot z czego słynie nasza grupa Kuj-Pom B)

 

Ja się pewnie w najbliższy weekend Subaryną nie wypuszczę.

Mam cieknące przewody chłodnicy wspomagania I kilka innych drobnostek do ogarnięcia. Pewnie niedługo auto trafi na warsztat na weekend lub dwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08.11 bedzie u mnie mechanior, wpadnij to ogarnie Ci to :-) odezwal sie do nas po dluzszym czasie. Ja wymienian wszytakie oleje plus ogolne ogledziny auta. Jeden amor stuka niemilosiernie, wiec jest do wymiany. Ostatnio podczas lajtowej jazdy zaswiecil sie check engine ale zgasl po minucie wiec tez musze spr o co biega. Ah te subaryny :-)))

 

To ze spotem na razie nici. Przedluze oc o kolejny miesiac takze luuz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08.11 bedzie u mnie mechanior, wpadnij to ogarnie Ci to :-) odezwal sie do nas po dluzszym czasie. Ja wymienian wszytakie oleje plus ogolne ogledziny auta. Jeden amor stuka niemilosiernie, wiec jest do wymiany. Ostatnio podczas lajtowej jazdy zaswiecil sie check engine ale zgasl po minucie wiec tez musze spr o co biega. Ah te subaryny :-)))

 

To ze spotem na razie nici. Przedluze oc o kolejny miesiac takze luuz :-)

 

Gdybym mial jezdzic do mechanika co kazde zapelenie sie "check" na chwile, to chyba bym nigdzie indziej nie jezdzil :D

Edytowane przez mati92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem przewrażliwiony w ciul na punkcie tych aut. Ale druga sprawa to to, że chciałem sobie wymrygać błędy, ale brakuje jednej czarnej kostki i kit :-) nawalone tam izolacji, trzeba bedzie to rozpruć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MegasWRC więc pewnie nie masz jeszcze w tym roczniku złącza OBD? Jakiś czas temu też zaczął mi się wyświetlać rudzielec i po paru chwilach gasnął. Podpiąłem laptoka i znalazł błąd sondy. Wymieniłem ją i jak ręką odjął, ale wcale nie mówie, że u Ciebie jest to samo. Tak jak mówisz - taki urok świnek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to zlacze, wytyczka ktorej nie ma gdzie wpiac :D japonczyk napakowal tam jakis [moderator czuwa], ktore wyjal i zostawil platanine kablo pod izolacja ... check sie zapalil ale nie bylo czuc po aucie zeby cos sie chrzanilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie było żadnej różnicy na czeku, jednak zła mieszanka przez którą odzywał się czek negatywnie wpływa na katy, więc wolałem nie czekać na rozwój wydarzeń tym bardziej, że ja też w tych przewrażliwionych  ;)  No ale zobaczymy co tam wymrygasz. Powodów jak zwykle mogą być miliony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... może do weekendu opanują :)

Optymizm, ot z czego słynie nasza grupa Kuj-Pom B)

 

Ja się pewnie w najbliższy weekend Subaryną nie wypuszczę.

Mam cieknące przewody chłodnicy wspomagania I kilka innych drobnostek do ogarnięcia. Pewnie niedługo auto trafi na warsztat na weekend lub dwa ;)

 

No ja dzisiaj odebrałem furę :) jak popada zobaczymy czy chłopaki dobrze uszczelnili.

We wtorek EVO ląduje w SPA, tym samym co Jacek oddawał swojego. Postanowiłem ten temat też zamknąć w tym roku.

A z nowinek to odebrałem felgi te co były jako oryginalne od Plasti Dipu. Będzie zimą kolorowo ;)

 

GqlM1B.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...