Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

No i gitarka :) auto idzie w rece dobrych mechaniorow. Potem tylko rejestracja, jestem ciekaw jak to Ci pojdzie. Sam tez bede sie z rym babral.

Ja wczoraj polatalem sobie eRka po okolicy. Mam jedno zmartwienie, bo mam wrazenie ze panewka mi stuka, na wolnych nic nie slychac, dopiero przy dodaniu gazu tak w okolicach 3-4k obrotow. Nie jest to jakis stuk chamski, ale cos dziwnie to brzmi, kilka subarakow juz przesluchalem i w zadnym tak nie bylo. Moze to moje chore przewrazliwienie do tych aut ;D

Nie wiem jeszcze jaką drogą pójdę z rejestracją... Niestety najpierw muszę zrobić przekładkę a dopiero później wniosek do Ministerstwa... A tam to wiadomo, 3-4 miesiące :( ogólnie wczoraj na okręgowej stacji kontroli Pan mi powiedział, że już przekładki są zabronione i grozi to kryminałem...

 

MEGAS no to chyba zbliżająca się przekładka będzie najlepszą okazją aby wywalić silnik na stół i to sprawdzić. Chyba lepiej teraz to zrobić, niż później mieć poważnego [moderator czuwa] up'a....

 

No i tak BTW, chłopcy z forum utarli trochę nosa wymiataczom z EVO ;) nice... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitarka :) auto idzie w rece dobrych mechaniorow. Potem tylko rejestracja, jestem ciekaw jak to Ci pojdzie. Sam tez bede sie z rym babral.

 

Ja wczoraj polatalem sobie eRka po okolicy. Mam jedno zmartwienie, bo mam wrazenie ze panewka mi stuka, na wolnych nic nie slychac, dopiero przy dodaniu gazu tak w okolicach 3-4k obrotow. Nie jest to jakis stuk chamski, ale cos dziwnie to brzmi, kilka subarakow juz przesluchalem i w zadnym tak nie bylo. Moze to moje chore przewrazliwienie do tych aut ;D

 

Nie chcę Cie martwić ale objaw, który opisujesz to typowy przykład stukającej panewki tymbardziej jeśli odgłos jest wyraźniejszy przy schodzeniu z obrotów na poziomie około 3-3,5 RPM. Dobra wiadomość jest taka, że jeśli to się potwierdzi to nie ma tragedii bo jeszcze nie stuka na wolnych co oznacza, że naprawa nie będzie aż tak kosztowna powodzonka i obym się mylił :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za tydzien jestem wolny :-) i postaram sie wpasc typerem, mam pelno kwitow i sa jakies papiery od ubezpieczenia i przegladu japonskiego. Moze sie uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno odczytałem twój post Jacek a byłem w tym czasie akurat Subarakiem na przejażdżce.

Tymczasem, może byśmy spróbowali w najbliższą sobotę się spotkać. Dzień coraz dłuższy. KFC? Sobota? 20.00?

Ostatnio widziałem grafitowe STi na Błoniu z rej CBY blob albo hawk, nie jestem pewny bo widziałem tylko tył. Pewnie nie z forum.

Może Kolega Christiano wreszcie wpadnie na spotkanie? Niekoniecznie Subaru, inne auta też akceptujemy choćby to było jakieś tam w ostateczności Mitsubishi ;) Będzie miał Kolega okazję posłuchać jak TO odchodzi ;)

Edytowane przez dirkdiggler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, w ten weekend szkołe mam w głębokim poważaniu, więc postaram się pojawić wreszcie :-) !


Dzieki chlopaki za spota! Wpadnijcie kiedys troszke blizej, to Rka podlece :D

Wracajac jeszcze do tematu slubu i wesela. Mieliscie orkiestre czy dj'a na swoich weselach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzieki za miłe spotkano! Myślę,że już za miesiąc będzie okazja do jeszcze jednego, jak tylko moja fura zladuje u nas :) ale co bokser to bokser, dźwięk nie do pobicia przez nic innego, Filip Twój oddalający się Type-R brzmi i wygląda zjawiskowo... Co do ślubu, ja miałem orkiestrę i nie mogę na nic narzekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamietasz nazwe grajkow ktorych miales?

 

 

Kurde, a chcialem posluchac wydech Filipa, bo tez mam HKS'a. Jaki model konkretnie masz dirk?

zespól Komers z Fordonu, w sumie z polecenia znajomych ale spisali się świetnie! Mogę śmiało polecić :)

aaa i wydech Filipa to HKS HiPower, z tego co pamiętam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo weselicho się szykuje :-) gratulacje. Megas jeśli szukasz grajków na wesele to szczerze mogę polecić zespól Express Duo Plus z Bydgoszczy.

 

Filip w P-niu mają dla mnie pierścienie do OZ. Dzięki za pomoc.

 

Pozdrowienia dla Boxerów

Edytowane przez Chopin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, tych Komersów nie mogę znaleźć coś...

 

 

Chopin, dzięki za info, wygooglowałem ich już wcześniej i właśnie zainteresowałem się nimi, zobaczymy czy będą mieli termin :D  ślub za rok w sierpniu. Czas zleci jak głupi, więc juz teraz was zapraszam na ślub na zrobienie niemałego hałasu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E D + są rewelacyjni i warci $$$

Odnośnie chałasu to bardzo chętnie podjadę tylko ktoś musi ofiarować :-) mi fajny wydech bo na serii to tylko muchy przestraszę.

 

 

Już mają zarezerwowany termin :( a szkoda, bo fajnie grają a ta laska pięknie śpiewa. No nic szukamy dalej :D

 

 

 

 

BTW, dorwałem w Japonii speedline'y, przypłyną na aucie które kupie ;-) fele chodzą tam po śmiesznych pieniadzach, szkoda ze przysylka do nas zabija cala zabawe :( 17stki ST2 :-)

 

sapporo_collect1-img600x600-139444250094

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...