Skocz do zawartości

Zbieram Informacje o Imprezie WRX kombi 2002r


Karambol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam sąsiada ktory sprowadza auta i przywiozl wlasnie Impreze WRX 2003r. i w sumie nawet mi sie podoba ale ja nic nie wiem o tych autach .To znaczy wiem ze sie swietnie prowadzą i takie tam ale nie jestem pewien czy kombi tez są takie rewelacyjne .? i to bylo pierwsze pytanie do was :D Kolejne bedzie o osiągi tego modelu, jak przyspiesza , spalanie i vmax.?

 

Chcialbym sie tez dowiedziec o tiunningu silnika czy wywalenie tlumikow daje przyrost mocy czy tylk bedzie sie darła ? czy mozna zmienic program w komputerrze auta zeby podniesc jego osiągi ? Jakie to są wartosci i orjentacyjna cena by tez byla miło widziana.

Moze sa jakies "standardowe " przerobki takich subaru np hmmm ... no nie wime zmiana filtra powietrza albo chamulcow bo są kiepskie . Moze imprezki produkowane w tych latach mialy jakies fabryczne "wady" :?: :!:

 

Dzieki i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne bedzie o osiągi tego modelu, jak przyspiesza , spalanie i vmax.?

 

Myśle ze na to pytanie najlepiej odpowiesz sobie sam jak Cie sąsiad zabierze na przejażdzke :wink:

 

co do programu komputera silnika to jest to możliwe,ale lepiej jak na ten temat sie wypowie ktoś bardziej kompetentny ode mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania znajduja sie w archiwum.

Od niedawna znow mozemy sie cieszyc dzialajaca wyszukiwarka wiec zapraszam do skorzystania.

 

Pozdrawiam.

 

EDIT:

Dla lepszej motywacji do szukania:

 

czy wywalenie tlumikow daje przyrost mocy czy tylk bedzie sie darła ?

Przede wszystkim daje piekne brzmienie.

Ale poza tym powinienes poczuc efekty na + w jezdzie.

 

mozna zmienic program w komputerrze auta zeby podniesc jego osiągi ?

Mozna. Ecutek albo Unichip. O cenach ecuteka poczytasz na ich stronie. Unichip kosztowal ze strojeniem ponad 3000 ale podobno jakas obnizka byla czy cus.

 

Moze imprezki produkowane w tych latach mialy jakies fabryczne "wady"

Dziure w baku :wink: . Ale to maja podobno wszystkie roczniki :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sprawdzić, ile zajmie mi znalezienie czegoś sensownego na temat i po 5 sek

ale co tam jest na temat ??

 

Właściwie to...nic. Sorry, czymś się zasugerowałem, chyba ktoś w innym wątku pytał o docieranie nowego.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi spoko

 

To ponawiam moje pytania :D

 

a ha koleszka mi powiedzial ze to subaru ma 7.5 do setki i moze pojedzie z 210km/h ale to wszystko . :idea:

a co do tych chipow to nie moge sie rozeznac na tych stronach unitronika , wiec mam prosbe moglby to ktos na moj mały :roll: rozum tu rozpisac jaki chip na ile podnosi osiągi i za ile :?: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie tez dowiedziec o tiunningu silnika czy wywalenie tlumikow daje przyrost mocy czy tylk bedzie sie darła ? czy mozna zmienic program w komputerrze auta zeby podniesc jego osiągi ? Jakie to są wartosci i orjentacyjna cena by tez byla miło widziana.
Zobacz na stronie ECUTEK'a tam jest prościej rozpisane :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...