Skocz do zawartości

Najglupsza rejestracja


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

ML na blachach W6 KWIAT, znajomy ma śmieszne blachy na clio WPI B0NG (dla nie kumatych ''Bong, Bongo lub Bongos - rodzaj fajki wodnej przeznaczonej do palenia różnych rodzajów ziół (np. konopie siewne, salvia divinorum, tytoń, marihuana) oraz rzadziej substancji takich jak metamfetaminy, czy crack.

Podstawą działania jest wdychanie przez urządzenie, co powoduje wypełnienie komory dymem, zwykle dym najpierw jest przefiltrowany przez wodę. Bong umożliwia uzyskanie dymu w zupełnie inny sposób, w porównaniu do zwykłej fajki lub jointa. Większość fajek wodnych jest zaprojektowana tak, by ochłodzić dym zanim wejdzie do płuc, lub wytworzyć dużo dymu do szybkiego inhalowania.'' źródło wikipedia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hi there. Staram się zrozumieć, dlaczego niektóre z tych tablic są uważane za "głupi" i nie mogę żadnego sensu z nich. Na przykład, może ktoś mi wyjaśnić dlaczego cytowany zdjęcie jest uważane za głupie?

 

Wiem, że istnieje bariera językowa i jestem pewien, dlatego jestem zdezorientowany.

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scrmnwrx, jak dla mnie większość z nich nie jest głupia - to zwykłe indywidualne tablice. Sens tego wątku chyba trochę się rozmył, bo każdy wrzuca tu wszystkie "indywidualki", jakie spotka na ulicy.

Chociaż inna sprawa, czy aby na pewno wydawanie 1000 zł na tablice jest przesadnie mądre :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia. Można też wytłumaczyć mi, czy jest jakaś logika struktura każdej tablicy rejestracyjnej? Tak jak wszyscy numer / litera konfigurowalny lub tylko kilku ostatnich?

 

Naprawdę? Kosztuje 1000 zł do spersonalizowanej tablicy rejestracyjnej?

 

Pierwsza litera: wyróżnik województwa (W dla Mazowsza, E dla łódzkiego, F dla lubuskiego itp.). Drugi znak to cyfra: pokazuje, ile numerów o takiej treści jest już w danym województwie. Potem tekst, maksymalnie 5 znaków, z czego chyba maksymalnie 2 ostatnie to cyfry.

Np. W5 ANIA oznacza, że to 6 (bo pierwsza ma W0) tablica o takiej treści w województwie mazowieckim.

500 zł za sztukę, czyli na motocykl 500 zł, do auta 1000 za komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za te informacje. Myślałem, że coś o wyznaczeniu każdego listu.

 

Więc zasadniczo może być wiele tablice tej samej czcionki, dokładnie w każdym mieście?

 

Napis może być ten sam, ale inna jest cyferka po wyróżniku województwa.

Czy używasz Google Translate?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za te informacje. Myślałem, że coś o wyznaczeniu każdego listu.

 

Więc zasadniczo może być wiele tablice tej samej czcionki, dokładnie w każdym mieście?

 

Napis może być ten sam, ale inna jest cyferka po wyróżniku województwa.

Czy używasz Google Translate?

 

Tak ... Byłem za pomocą Google Translate ostatnie kilka odpowiedzi, ale wydawało się, ogólna zgoda, że wyglądało to jak hieroglify.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za te informacje. Myślałem, że coś o wyznaczeniu każdego listu.

 

Więc zasadniczo może być wiele tablice tej samej czcionki, dokładnie w każdym mieście?

 

Napis może być ten sam, ale inna jest cyferka po wyróżniku województwa.

Czy używasz Google Translate?

 

Tak ... Byłem za pomocą Google Translate ostatnie kilka odpowiedzi, ale wydawało się, ogólna zgoda, że wyglądało to jak hieroglify.

 

Fakt - lepiej było, gdy starałeś się pisać sam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, czy aby na pewno wydawanie 1000 zł na tablice jest przesadnie mądre :mrgreen:

W UK nie możesz zamówić tablicy z tym co chcesz dokładnie. Tu numer jest przyporządkowany do samochodu na cały jego żywot, ale można go sprzedać i kupić inny (prywatnie). W celu napisania jakiegoś słowa np KISS, stosuje się łączenia z cyframi np K15S.

Ciekawostka- niektóre tablice dochodzą do 300 tyś funtów- to nie pomyłka :D

 

-- So cze 30, 2012 3:31 pm --

 

Tak na biegu, pierwsza strona z brzegu. Próbowałem wynaleźć M3. Nie ma takiej ale są podobne. M3 byłaby duuuuuuuzo droższa :D

http://www.personallyyours.co.uk/buy-a- ... &x=29&y=28

 

Jest M6 do kupienia, ale nawet ceny nie podają. Obawiam się że może zahaczyć 3 paczki :lol:

 

-- So cze 30, 2012 3:44 pm --

 

Zerknijcie na te ceny :wink:

O takich nie słyszałem :shock: :shock: :shock: :shock:

 

http://www.personallyyours.co.uk/buy-a- ... =1&x=0&y=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, czy aby na pewno wydawanie 1000 zł na tablice jest przesadnie mądre :mrgreen:

W UK nie możesz zamówić tablicy z tym co chcesz dokładnie. Tu numer jest przyporządkowany do samochodu na cały jego żywot, ale można go sprzedać i kupić inny (prywatnie). W celu napisania jakiegoś słowa np KISS, stosuje się łączenia z cyframi np K15S.

Ciekawostka- niektóre tablice dochodzą do 300 tyś funtów- to nie pomyłka :D

Czy aby napewno tak jest z tablicami w UK?

ja tablicy starej nie sprzedawalem aby zalozyc private plate, ktora to moge przetransferowac na kazdy inny samochod kiedy tylko chce za 80 £ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje auto dostało tablice i choćby miało dziesięciu właścicieli to pozostają na aucie. Każdy nowy nabywca może je jednak zmienić w dvla, bądź zakupić prywatnie nowy numer. Możesz posiadać numerów ile chcesz, tylko po co? Ten, który zatrzymałeś założysz rozumiem przy sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje auto dostało tablice i choćby miało dziesięciu właścicieli to pozostają na aucie. Każdy nowy nabywca może je jednak zmienić w dvla, bądź zakupić prywatnie nowy numer. Możesz posiadać numerów ile chcesz, tylko po co? Ten, który zatrzymałeś założysz rozumiem przy sprzedaży.

 

Dokladnie tak a moja blacha pójdzie za mną na nowy samochód ;) ale to wszysko dopiero wtedy jak bede zmienial auto ...jak narazie tego nie planuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...