Skocz do zawartości

**** TJS - 27 Lipca (poniedziałek) Letni trening *****


waszka

Rekomendowane odpowiedzi

małe co nieco ze zderzaka :

 

Pucuj się jaką kamerą kręciłeś ten onboard i gdzie taką kupić ? :mrgreen:

 

świetna pogoda i bardzo ładna Pani obsługująca grylla i zapisująca czasy (to kogoś z Foruma?

 

No grill się udał,to fakt a tą panią coś kojarzę :wink:

 

Jeśli chodzi o TJS,to wielkie dzięki dla tych,którzy przybyli.

Pogoda wręcz wymarzona,bo nie było męczącego upału ale niebo bez chmurek.

Fajnie jest widzieć tyle uśmiechniętych buziek w jednym miejscu.

 

Czakos szacun dla Ciebie jak tą felcię ogarniasz,aż ona bidula nie daje rady :shock: :wink:

Tylko patrzeć jak wsiądziesz w coś mocnego 4x4 i będzie trzeba Cię ganiać :mrgreen:

Premo nie wiem czyje to RA,ale lata boczurami aż czekam na program no i w końcu przejażdżkę na.........prawym a może już lewym :wink:

Spokojny forek z kierowcą miażdży :shock: :shock: :shock:

Baksik chyba nie da się więcej wycisnąć z tego WRX'a :lol: Twoje boki mam nagrane i warto je zobaczyć.

Marblo trzeba Ci furę przygotować i będzie git,bo dajesz radę chłopie tylko więcej wiary w siebie ! Na OES'ie trzeba lajtowo tak jak wczoraj :smile:

Sebastian R. piękne auto sobie zbudowałeś no i Twoja regularność w czasach :shock:

Bąku ah ten Twój Makinen,aż się nie chce z niego wysiadać....... :mrgreen:

Esilon fajnie,że nas odwiedziłeś i klikałeś fotki.Miejmy nadzieję,że następnym razem już za sterami poklikasz :wink:

 

Fajnie,że pojawiło się parę nowych twarzy a to motywuje do dalszej pracy.

Pozdro dla wszystkich o których zapomniałem no i działam już abyśmy się niebawem zobaczyli na kolejnym TJS......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Było doprawdy GIT! :grin:

I pierwsza i druga próba fantastyczna, choć na drugą już mi opon nie starczyło

dsc02682y.jpg

:mrgreen:

 

 

tylko nie wiem czyj był aparat :grin:

Przyznaję się do własności owego aparatu. A fotki wystawię w najbliższym czasie.

 

Gratulacje dla Bąku - świetna jazda :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc_6978.jpg

 

dsc_6789.jpg

 

znajome auto :mrgreen: (az lezka sie w oku kreci :cry: - ale milo widziec ze auto frafilo w dobre rece bo swieci sie jak psu jajca :mrgreen: :wink: )

 

front lipa sam zdjales czy sam sie zdjal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest od najeżdżania na leżące krawężniki, czyli cięcie zakrętów na tym torze?

Myślę, że mogę potwierdzić to co napisał powyżej Waszka, choć moja pierwsza myśl również poszła tym tokiem. Pozostałe opony miały ledwie śladowe ilości takiego zużycia.

 

 

Konfiguracja trasy zaproponowanej przez organizatora + mój styl jazdy + wiek opon = powyższy efekt.

 

Następnym razem proszę mniej długich szybkich prawych zakrętów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze co do opon to duży wpływ na "szczególne" zużycie opon ma styl jazdy, a tor ma bardzo fajna nawierzchnie w większości dość śliska ( co przekłada sie na małe zużycie opon). U mnie wyrwało kawałek opony i tyle ... w sumie to mój pierwszy wyjazd na którym dałem rady na jednym komplecie dojechać na miejsce, poupalac i jeszcze wrócić do domku :) chociaż jakbym miał spotkanie po drodze to myślę ze oponki by nie przeszły kontroli ;pp. POTENZA FTW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...