Skocz do zawartości

ALK


GeOrGe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar zrobić mały upgrade zawieszenia w postaci Anti Lift Kit. Sklep gdzie mam zamiar nabyć części ma na stanie tylko ALK przeznaczony do motorsportu czyli w oznaczeniu ma literkę m na końcu zamiast a. Podobno różnica polega tylko na twardości. Teraz pytanko do szanownego grona ekspertów. Czy taka część nadaje się na ulice, odczuję jakoś ta twardość? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zamiar zrobić mały upgrade zawieszenia w postaci Anti Lift Kit. Sklep gdzie mam zamiar nabyć części ma na stanie tylko ALK przeznaczony do motorsportu czyli w oznaczeniu ma literkę m na końcu zamiast a. Podobno różnica polega tylko na twardości. Teraz pytanko do szanownego grona ekspertów. Czy taka część nadaje się na ulice, odczuję jakoś ta twardość? Pozdrawiam

 

George jesli miał Ci coś doradzić to, moim skromnym zdaniem ALK to faja, ja osobiście uważam przerost formy nad treścią, :roll: zdaje sobie sobie sprawę że niektórym to pomaga, może bardziej psychicznie :grin: , nie wnikam. Jedno co mogę powiedziećto to, że nie poczułem specjalnej różnicy w prowadzeniu, oprócz wydanej kasy :mrgreen: , a wyrzuciłem chwasta po 20 tys. km , bo zwyczajnie sie rozpadł i wahacz gonił jak psu jaja :twisted:

To samo dokładnie jest stosując jest w przypadku POWERLEX, czy innych poliuretanów, owszem efekt jest w początkowej fazie jak jest nowe i sztywne, ale później sie tak samo wybija jak seryjne, a moze i wcześniej, więc sie zastanów , chyba ze masz seryjne wybite, które są bardzo drogie, to jest to jakś alternatywa, przynajmniej na chwile :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz racje. Jak się tak głębiej zastanowić to obniżenie czy podniesienie jednego mocowania wahacza o parę milimetrów nie powinno aż tak znacząco wpływać na prowadzenie jak to Whiteline twierdzi. Co sądzisz o regulowanych stabilizatorach 22mm na przód i tył. Miałem to wszystko kupić, ALK odpadł wiec teraz czekam na opinie o stabilizatorach. Czytam forum już od dawna i opinię są raczej same pozytywne. Tak samo opinie o poliuretanach też raczej były pozytywne, że są mocniejsze niż OEM i takie tam a tu taki kwiatek :mrgreen::twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...