Skocz do zawartości

CHĘĆ ZAKUPU SI STI.


Gość north-bis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość north-bis

DROGA D(E)YREKCJO.NOSZE SIE Z ZAMIAREM ZAKUPU SUBARKI STI(MOZE BYC UZYWANA).PRZY CZYM MOJA SYTUACJA JEST NASTEPUJACA:POSIADAM VW POLO (2003),KTORE TO BEDE SPLACAŁ JESZCZE W LEASINGU DO KONCA 2006ROKU.CZY JEST MOZLIWOSC ZAMIANY AUTA NA SI I KONTYNUOWAC SPLACANIE LEASINGU JUZ NA NOWE AUTO,CZY MUSZE CZEKAC DO KONCA SPŁATY I MECZYC SIE TYM MOIM SUPERMEGASZYBKIM POLO 1.2 ŚCIGAJĄC SIE Z TRAMWAJEM?..:)PROSZE O JAKAS PODPOWIEDZ CO ROBIC ???!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pisz małymi literami - okropnie się to czyta

2. Możesz znaleźć chętnego na przejęcie swojego leasingu. Jak masz dobrą firmę leasingową, to pomoże Ci znaleźć takiego. Wtedy ON kończy spłatę odpalając Ci pewną kwotę wynikającą z tego co już zapłaciłeś, z wartości pojazdu itp...

3. Po spełnieniu punktu 2 bierzesz w leasing SI i wyprzedzasz tramwaje (skoro aż tak lubisz się z nimi ścigać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) bierzesz w leasing SI i wyprzedzasz tramwaje (skoro aż tak lubisz się z nimi ścigać)

 

No i oczywiście, drogie dzieci, pamiętamy o zasadach. Przy wyprzedzaniu z prawej strony tramwaju, zatrzymanego na przystanku: włączamy wycieraczki!

 

Widoczność przede wszystkim.

 

Pozdrawiam :wink: :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość north-bis

ALE W CZEstochoWIE TRAMWAJE ULICAMI (NIE)STETY NIE JEŻDŻA,WIĘC OPCJA Z WYCIERACZKAMI ODPADA(chyba,ze ktos podąża chodnikiem)..A CO DO POSTU FIDA TO WYDAJE MI SIE ,ZE JAK ZAŁATWIAŁBYM TRANSAKCJE ZAMIANY AUT W JEDNEJ FIRMIE LEASINGOWEJ,TO FINANSOWO NIE DOSTAŁBYM PO DUPIE JAK WEDŁUG TWOICH RAD(CZYLI w jednej firmie"dobrej"auto oddac ,a w drugiej wylizingowac)w wogole co to jest "dobra firma leasingowa"(mam nadzieje ,ze pan derektor nasz kochany taka poleci?splacam leasing w "vw leasing polska",więc jak do nich pojde i powiem,ze chce oddac vw i wziasc subaru ,to mnie wysmieja chyba.ps:w połowie pisania przypomniałem o pisaniu małymi literami ,stad słaba estetyka mojego postu.pozdrawiam i czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CO DO POSTU FIDA TO WYDAJE MI SIE ,ZE JAK ZAŁATWIAŁBYM TRANSAKCJE ZAMIANY AUT W JEDNEJ FIRMIE LEASINGOWEJ,TO FINANSOWO NIE DOSTAŁBYM PO DUPIE JAK WEDŁUG TWOICH RAD(CZYLI w jednej firmie"dobrej"auto oddac ,a w drugiej wylizingowac)

 

Eeee. Coś nadinterpretujesz. Zakładasz, że z założenia wszyscy nastawiają się na Twoją.... no ten, tego... tam gdzie miałbyś dostać ;-)

 

 

w wogole co to jest "dobra firma leasingowa"(mam nadzieje ,ze pan derektor nasz kochany taka poleci?splacam leasing w "vw leasing polska",więc jak do nich pojde i powiem,ze chce oddac vw i wziasc subaru ,to mnie wysmieja chyba.

 

Dobra firma leasingowa to IMHO taka, która nie daje leasingu każdemu jasiowi z ulicy. Dobra firma to taka, która wprawdzie Cię trochę prześwietli finansowo najpierw, ale potem odwdzięczy się dobrymi warunkami i szanowaniem Cię jako klienta. Nie znam VW leasing, ale nie sądzę, żeby ktoś się śmiał z tego, że chcesz wziąć w leasing auto, które kosztuje tyle co 3 VW Polo. I naprawdę nie wierzę, że oni dają w leasing tylko VW, bo pewnikiem poszliby z torbami.

 

ps:w połowie pisania przypomniałem o pisaniu małymi literami ,stad słaba estetyka mojego postu.pozdrawiam i czekam na odp.

 

Jest lepiej. Nie załamuj się :-) Popracuj jeszcze nad interpunkcją, akapitami i będzie bosko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Zasadniczo to fiema leasingowa decyduje o sposobie postępowania w takim przypadku. VW Leasing ma bardzo przyzwoitą opinię w branży.

Nie jest tez tajemnicą, że wyleasingowali juz niejdno Subaru - argument wartości leasingu wydaje się bardzo racjonalny :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...