Skocz do zawartości

Subwoofer


sherif

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Bawil sie ktos z Was w doinstalowywanie suba ?

 

Warto sie pokusic na ten fabryczny ?

Co ciekawe jak widze sa dwa rozwiazania, instrukcja mowi o subie w bagazniku, n.t na amerykanskich stronach Subaru sprzedawane sa suby pod siedzenie - pytanie tylko czy da sie cos takiego podlaczyc pod standardowe radio w wersji EU :?:

Do wersji US sa specjalne przejsciowki dodawane do suba, a z tego co pamietam radia US aEU sa rozne :neutral:

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sherif, Ja mam OBK 2.5 07 i mam sub w bagażniku. Chcesz to możemy się umówić i zobaczysz jak gra ;)

 

Przy jakies okazji z checia, a moze chcesz sie go pozbyc :mrgreen: ?

 

Jakie masz radio ? Bo wg schematow to sub "nalezy" sie przy radio Mackintosh i jest polaczony z zewn wzmacniaczem, ktory steruje subem - chyba ze cos poplatalem :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sherif, u mnie jest fabryczny kenwood (ten co mp3 czyta). Sub jest nie fabryczny i jest podlaczony przez jakąś tam przejściówkę Hi-low czy jakoś tak. Nie pamiętam dokładnie. Jakbyś miał się pojawić na jakiejś imprezie forumowej to dawaj znać. Przyjadę kredensem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sherif, u mnie jest fabryczny kenwood (ten co mp3 czyta). Sub jest nie fabryczny i jest podlaczony przez jakąś tam przejściówkę Hi-low czy jakoś tak. Nie pamiętam dokładnie. Jakbyś miał się pojawić na jakiejś imprezie forumowej to dawaj znać. Przyjadę kredensem ;)

 

ok dzieki na info.

Skontaktuje sie via priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten co mp3 czyta

w MY 04 nie ma takiej opcji :sad:

 

jestes na 100% pewna ?

Pamietam jak kiedys wytarmosilem tego Kenwooda, to mial jedno duze, wolne zlacze, tylko jzu nie pamietam do czego bylo :roll: , moze do zmieniarki, albo do suba.

 

W wersjach US, sa nawet manuale na stonie jak samemu podlaczyc suba (>MY05), tyle, ze to wersje US...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dołożyłem fabrycznego (import USA), i jakość uległa dramtaycznej poprawie - w porównaniu do fabrycznej tektury oczywiście - na jakiś czas wystarczy ale wymiana głośników jest tak czy inaczej nieunikniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dołożyłem fabrycznego (import USA), i jakość uległa dramtaycznej poprawie - w porównaniu do fabrycznej tektury oczywiście - na jakiś czas wystarczy ale wymiana głośników jest tak czy inaczej nieunikniona.

 

Dzieki za opinie, co do poprawy jakosci to racja, ze coby nie zrobic to poprawi sie jakosc tego naglosnienia :wink:.

BTW. Sam to podlaczales, czy w zestawie byl taki kabel przejsciowka, ktory wpina sie w radio ? Orientujesz sie czy byl to dedykowany model do OBK, czy wszystkie suby sa takie same (choc maja rozne numery) ?

Rozumiem, ze dokladales ten pod siedzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba do montażu pod siedzenie kierowycy do legacy przysłał mi znajomy z USA - kupiony w ichniejszym salonie. Podłączałem u Freya (nie chciałem mieć potem kłopotów z gwarancją na audio czy elektrykę fotela).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Warto sie pokusic na ten fabryczny ?

Ja mam fabryczny po fotelem i prawdopodobnie inne niz standardowe pozostałe głośniki. Gra bardzo dobrze. Cały czas się dziwiłem czytając narzekania na audio w Outback'u, ale jak wsiadłem do EU Spec'a, wtedy zrozumiałem o co chodziło osobom opisującym seryjne ..."audio" :shock: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam, pozdrawim

bedę miał 1 lub 2 subwoofery Panasonic dedykowane do Subaru.

Sprzęt uzywany stan dobry kompletny z mocowaniem do samochodu i okablowaniem do podłączenia do Pansonic CQ-EF.... i do Kenwood FZDA/GX

Subwoofer podają 120 Wat...

Czy jest tym sprzętem zainteresowanie ?

Jakie są realne ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to proste ...

wchodzisz na stronę ;

http://subaru.pl/broszury_akcesoria.html

tam wybierasz samochód do którego chcesz akcesoria....

w broszurce na stronie "application list" znajdujesz subwoofer oznaczony ;

H630SAG000 (trzy ostatnie cyfry oznaczają kabelek do danego modelu)

który zaleca manufaktura SUBARU...

Czy to nie proste ?

TYLKO MI NIE NAPISZ ŻE CI POMOGŁEM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki jest w bagażniku ale mało skuteczny, zasilany bezpośrednio z radia CQ-EF, ze wzmacniacza, chyba mam gdzieś taki głośnik, ale wszędzie gdzie to słyszałem grało marnie...

w sedanie lepiej niż w kombi...

Subwoofer ten pod fotelem zbadałem grunkownie w kilku autach, a u jednego z użytkowników OBK słuchałem gruntownie, wł/wył różnica jest duża i poprawa wyraźna...

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...