Skocz do zawartości

Potrzebuje sporo informacji od użytkowników OBK H6


Tomir

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście nie mam H6, ale troszku pojeździłem takim wozidełkiem

 

Jeśli chodzi o zawieszenie - to wysoki jak Foryś, tylko bardziej komfortowo wybiera (ma tylko większy rostaw osi może przeszkadzać w terenie :???: np. Trasa Terenowa na PLEJADACH :twisted: )

Spalanie - to jest automat, więc jak sie ktoś nauczy tym latać to w trasie zejdzie spokojnie poniżej 10,0 l/100km (jeśli to jest wersja z SI-Drive to bez problemu) w mieście do 13, ja zapinałem miasto + trasa (do 200 :twisted: ) i wyszło średnio 11,7 l/100km :mrgreen:

Zbiera siem jak talala :cool:

 

Polecam - jak wyniki fianasowe pozwolą to następnego Subaraka OBK 3.0 H6 biere na stan :grin: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej budzie H6 ma Fala i ostatnio sprzedał 2005 rocznik sypki.

Innych forumowiczów nie kojarzę z H6 w OBKu na tą chwilę :roll:

 

Spalanie poniżej 15 w mieście ponoć w strefie marzeń.

Interesowałam się mocno OBKiem sypkiego, ale się nie zdecydowałam :wink: .

 

W teren to się OBK nie nadaje - ma za duże zwisy :roll: . Za to na krawężniki ma prześwit idealny :lol: .

 

W trasie H6 jest lepsze od 2.5 - wyprzedzanie nie jest ponoć tak mułowate jak u mnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam H6, 20 tys km zrobione, autko rewelacja na miasto, krawęzników sie nie boi, automat do korków rewelacja, tory tramwajowe i inne wrocławskie dziury wybiera rewelacyjnie. Co do spalania to nie wiem jak niektórym bierze w mieście mniej niz 15, mi na Inteligent średnio i delikatnie 16-16,6 a jak jeżdzę "normalnie" to 18-19. W trasie to zależy, rozpiętość od 11 do 15, zależy od nogi. Innymi słowy, autko bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi drodzy przyjaciele, niektórzy z Was mieli okazję looknąc na moje 3.0H-6 na plejadach , teren nr 37. Outback w tej budzie to moje marzenie od kilku lat i trzeba szczęścia , że spełnilo się w ubiegłym roku dokładnie za tydzień będzie czas jak przyjaciel wyszarpal mi to w niemczech od 82 - letniej babci, lekko pyknięty prawą stroną ( lampa, błotniczek do klepania i prawy róg maski) piękna felga, jasna skóra, automat, przebieg oryginalny w momencie kupna 71317 km,rok 2001.

oczywiście wbrew subarufanatykom AUTO ZAGAZOWAŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!

SEKWENCJA BRC wtryski MAGIC chłopaki trochę się pomęczyli i musieliśmy dokonać kilku korekt ustawienia przyduszał sie na kilka milisekund na starcie i okazało się, że przyczyną była za duża przerwa na świecach i jeszcze coś ale to tajemnica fachowców. przelatałem już 47000 km i dalej R E W E L A C J A !!!!!!!!!!

SPALANIE OK 13,5 NA 100KM MOJE MINIMUM TO 11,6 A MAX 15 ( I W CALE NIE JEŻDŻĘ WOLNO) NO ALE JAZDA MOJA JEST NA PEWNO Z GŁOWĄ ( NIE CISNE DO KOŃCA, A POTEM PO HEBLACH I WSZYSCY ZA BURTĘ)

TERAZ SŁÓW KILKA O WYPRZEDZANIU

- TO CZYSTA POEZJA, BUT I LECISZ, KNOCK DOWN CZY JAK TAM TO ZWAŁ ZABURCZY,, RYKNIE I WALI DO PRZODU; SERIO NIE MA GOŚCIA, KTÓRY PO PRZEJAŻDŻCE TYC CUDEŃKIEM OD RAZU NIE CHCE KUPOWAC OUTBACK'A 3.0; KOMFORT, CISZA, WSZIADASZ I WIESZ, ŻE TO JEST TO.

NA FORACH PISAŁEM O TANDETNYCH PLASTIKACH W NOWEJ BUDZIE I DALEJ TO PODTRZYMUJĘ, TUTAJ RZECZ JASNA BRAK FAJERÓW I KOMPA ALE WSZYSTKO JEST JAKOŚCIOWE, A NIE Z RECYCLINGU.

sPRAWDZIŁEM GO W TRASIE TERENOWEJ TO POMIMO TEGO, ŻE WIEDZIAŁEM IZ STAĆ TO AUTO NA WIELE TO POZYTYWNIE MNIE ZASKOCZYŁO.

CO DO EKSPLOATACJI. SPALANIE NA POZIOMIE 13,5 LITRA GAZU X 1,62 ZŁ TO DAJE 21,87ZŁ NA 100 km I PODZIELIC NA BENZ. PO 4,35 TO DAJE 5,02 LITRA NA 100 km NIE WIEM JAK TERAZ SIĘ CZUJA KIEROWCY GOLFA III TDI ????!!!

tak więc nie wiem czy warto się zastanawiać nad takim autem, dla mnie to spełnienie marzenia i tfu,tfu oczywista oczywistość. Jak kogoś stać to tylko brać.

 

nowego nie kupie bo mi się nie podoba ale już 2010 to trochę inna bajka i jak sie pokatam na jesieni ( podobno już ma być ) to nie wiem czy sie nie szarpnąć na 3,6 ( pod warunkiem, że dadzą założyć gaz)

jak są jakieś pytanka lub ochota na przejażdżkę to walcie śmiało

Pozdro

Gazu Gazu

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy z Was mieli okazję looknąc na moje 3.0H-6 na plejadach , teren nr 37

 

nawet fotki robiłam, w wątku Zlot Plejad jest link do galerii, jakbys chciał to mailem prześlę :wink:

 

tylko tak NIE KRZYCZ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPALANIE OK 13,5 NA 100KM MOJE MINIMUM TO 11,6 A MAX 15

Jak rozumiem to wynik z trasy?

 

nie, nie; mam takiego zboka, że zawsze po zatankowaniu sprawdzam sobie ile zjarał. oczywiśćie na różnych stacjach wchodzi różnie. max to 40,50l od suchego na full, jednakże miałem rekord na jakiejs pipidówce ( nie było wyjścia) i wlał mi koleś 44 l ???!!! no cóż tak też bywa.wracając do spalania. to średnio w cyklu mieszanym, traska ale po zadupiach zanim dojadę do np. Olsztyna pokręcę się po mieście polecę do Gdańska czy też gdzieś tam i średnio wychodzi mi na zbiorniku 300 - 320 km i to na prawdę bez żałowania auta, normalnie jak trzeba to 180 a jak trzeba to 60.

na pewno spalanie zależy od stylu jazdy i tutaj nie ma mądrych.

 

[ Dodano: Sob Cze 20, 2009 10:49 am ]

tylko tak NIE KRZYCZ :wink:

 

sorki, nie jestem do końca tak oblatany, a jakoś mi się plumknął ten caps i poszło i nie chciało mi się pisać od nowa. sie nie powtórzy.

jeśli możesz to wrzuć mi coś na skrzyneczkę ja mam również sporo zdjęć ale jakoś ciężko mi się zebrać do wysłania. aczkolwiek niebawem to uczynię.

 

[ Dodano: Sob Wrz 26, 2009 10:26 pm ]

hallo!!!

cosik dawno tu nie zaglądałem i muszę nadrobić braki; bardzo proszę o zdjątka na mail :razz:

 

dalej mi nie przeszła radoch z katania subarakiem więc wybacz, że niekiedy pokrzykuję.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...