Skocz do zawartości

I love this game :)


kaczor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 826
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja na wczorajszej gierce paskudnie obiłem sobie łokieć. Zostałem brutalnie ściągniety na glebę podczas próby zbiórki :evil: . Rypie mnie tak ze koszula uwiera :lol:

 

tak czy siak za moment będe gotowy i dowolny termin mi pasi. Myślę ze jeszcze kilka osób by sie przydało chetnych zeby mieć poprawkę jesli nie wszyscy dotrą

 

Finału jeszce nie ogladałem, ale to nie mogło sie inaczej skończyć :cool: . ja stawiałem na 4:2 widac zbyt optymistycznie dla Orlando. gdyby podonili 2 mecz na 1:1 byłoby zdecydowanie ciekawiej

 

Zamówiłem stertę płyt ze starym nba z Amazon.com, juz sa w drodze :twisted: Chyba poprosze bana na forum zeby miec tydzien spokoju :wink:

 

[ Dodano: Wto Cze 16, 2009 1:28 pm ]

no Panowie kiedy te termin do grania ustalamy ? jakies propozycje ? np next weekend ?

 

next czyli najbliższy czy kolejny. Troche problem z terminami :evil: , w ten jest Cyna potem impra u Michaela, a w niedziele Loeb na Karowej, a w nast jest rajd polski .

Proponuje środek tygodnia dowolnego tygodnia pod wieczór, mysle że większości bedzie pasować.

 

Poza tym ja odpadam w dwa pierwesze weekendy lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fajnie .... dobra Panowie a sale macie?

 

bo jezeli nie to mam propozycje :)

 

gramy tzn gralismy z chłpakami co wtorek na Ochocie i zrezygnowaliśmy bo zaczało przychodzić 6 osob ... temat jeszcze do oganriecia .... 1,5h = 205zł - duża fajna hala ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gramy tzn gralismy z chłpakami co wtorek na Ochocie i zrezygnowaliśmy bo zaczało przychodzić 6 osob ... temat jeszcze do oganriecia .... 1,5h = 205zł - duża fajna hala ....

 

Marcel08, to brzmi całkiem fajnie, czy masz na mysli osrodek na nowowiejskiej ? będę tam jutro przy innej okazji to moge podpytać jakie sa propozycje czasowe i kasowe

 

gdzie na polnocy

 

Adamusmax, na Bielanach, z tym ze to open powietrze jest, więc moze lepiej w hali - bedziemy niezalezni od pogody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcel 08 napisał/a:

gramy tzn gralismy z chłpakami co wtorek na Ochocie i zrezygnowaliśmy bo zaczało przychodzić 6 osob ... temat jeszcze do oganriecia .... 1,5h = 205zł - duża fajna hala ....

 

 

Marcel08, to brzmi całkiem fajnie, czy masz na mysli osrodek na nowowiejskiej ? będę tam jutro przy innej okazji to moge podpytać jakie sa propozycje czasowe i kasowe

 

Nie na Geodetów 1 (MOS) - kiedyś dla niech rzucałem pinkty :smile:

 

1. anakinsky

2. beben

3. adamusmax

4. Przemeq

5. marro

6. wawrzon

7. Durbos

8. Hogi

9. Simon (niech mi tylko lapa wydobrzeje)

10. Lemon

11. Marcel 08

 

i jeżeli mogą być osoby spoza SIP to mam conajmniej 3-4osoby grajace ;)

 

[ Dodano: Wto Cze 16, 2009 5:38 pm ]

mniej więcej tak wygląda ta sala którą wynajmowaliśmy ... jeszcze do "odkręcenia"

 

 

pic1653nl3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zdecydowanie za sala. Ta co wkleił Marcel wygląda sympatycznie :!:

 

po pierwsze pogoda nam nie przeszkodzi,

po drugie mozna ustalic późniejsza godz np 19-20 zeby wszyscy zdażyli i

po trzecie zwykle przy sali jest jakiś prysznic bo wracać 50 km z wawrzonem w jedym blaszanym pudełku obaj smierdzący jak swinia to mi sie nie uśmiecha :lol: .

 

termin dla mnie dowolny w środku tygodnia, jesli myslicie o regularnym graniu to w sumie fajnie ale nie wiem jak inni ale ja napewno co tydzień nie będe w stanie wpasć na gierkę do WAWY. Gdyby sie jednak zebrała chetna ekipa to super wpadałbym kiedy tylko czas pozwoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zdecydowanie za sala. Ta co wkleił Marcel wygląda sympatycznie :!:

 

po pierwsze pogoda nam nie przeszkodzi,

po drugie mozna ustalic późniejsza godz np 19-20 zeby wszyscy zdażyli i

po trzecie zwykle przy sali jest jakiś prysznic bo wracać 50 km z wawrzonem w jedym blaszanym pudełku obaj smierdzący jak swinia to mi sie nie uśmiecha :lol: .

 

A kiedy ty się ostatni raz spociłeś :mrgreen:

 

Mi też salka bardziej pasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...