Skocz do zawartości

I love this game :)


kaczor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 826
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja licze na dwie 7meczowe serie, zawsze to wiecej emocji

 

Mam nadzieje ze ofensywa totalna Popa sie juz nie zatnie. Okc moze juz nie dostac takich meczy od swoich zadaniowcow (game 3 piekny mecz thabo, teraz nieesamowity mecz ibaki). Sas wygra dzieki przewadze parkietu i geniuszowi Popa.

 

Co dobostonu to wg mnie jest w grze tylko dlatego ze garnett nie ma przeciw sobie bosha. Gdyby byl zdrowy to pewnie miami zesweepowaloby boston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac ze Brooks daje rade, nie wierzylem w jego umiejetnosci trenerskie. No i Westbrook, ktory nie odpala glupich rzutow tylko gra jak prawdziwy playmaker - to naprawde zmienia gre grzmotow.

 

Czyzby poczatek nowej "dynastii" ? :] Jesli sklad OKC sie utrzyma przez nastepnych kilka sezonow to na zachodzie beda faworytami przez kilka nastepnych sezonow. No ale nie dzielmy skory na niedźwiedziu - ja nadal wierze w SAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem u teściów gdzie internet chodzi jak chodzi i dopiero teraz obejrzałem ten mecz..i tak jak krtek po pierwszej połowie szykowałem się już na 7 mecz 8) żałuję że tak się nie stało...choć z drugiej strony i tak będzie co oglądać w TV (Euro + Liga Światowa siatkówki)..a czasu wolnego nie za wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...