Skocz do zawartości

I love this game :)


kaczor

Rekomendowane odpowiedzi

LeBron to nie Jordan, nie Magic, ani nie Bird - Ci trzej mieli wokół siebie na prawde konkretnych zawodników jak zdobywali mistrzostwo i to zarówno w pierwszej piątce, jak i na ławce... Pierwsze składy Chicago, LA i Celtics to były samograje, tam nie było właściwie słabych punktów. Nie da się tego powiedzieć o Miami.

 

No i kwestia trenerów - w 2006 roku, kiedy Miami zdobyło swój pierwszy i jedyny tytuł mistrzowski Pat Riley musiał prowadzic drużynę... W tej chwili, oprócz George'a Karla i Gregga Poppovicha nie ma w NBA wybitnych trenerów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 826
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja zdecydowanie jestem za San Antonio żadna inna drużyna nie gra tak zespołowo jak oni... trochę ich gra przypomina mi dawne Utah

 

już samo to powoduje u mnie mdłości :mrgreen: , dlatego mam nadzieję że OKC ze swoim radosnym basketem przejadą się po drewnianych SAS. Nie lubię ich ale oczywiście czapki z głów że grają tak skuteczny basket.

 

finał MIA OKC mógłby być naprawdę świetnym widowiskiem, nastawionych na wymianę ciosów, a nie wyniszczenie w obronie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe też kiedyś się wkurzałem że Utah ogrywała zawsze LAL (a skład wtedy mieli rewelacyjny : van axel, eddie jones, kobe, shaq,horry, campbell)... ale trzeba było im przyznać tak jak i teraz SAS że grali/grają bardzo dobrze zorganizowaną zespołową koszykówkę ;)

 

ps. jak ktoś nie ma C+ to wszystkie mecze można ściągać z http://www.rojadirecta.me/ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zdecydowanie jestem za San Antonio żadna inna drużyna nie gra tak zespołowo jak oni... trochę ich gra przypomina mi dawne Utah

 

już samo to powoduje u mnie mdłości :mrgreen: , dlatego mam nadzieję że OKC ze swoim radosnym basketem przejadą się po drewnianych SAS. Nie lubię ich ale oczywiście czapki z głów że grają tak skuteczny basket.

 

finał MIA OKC mógłby być naprawdę świetnym widowiskiem, nastawionych na wymianę ciosów, a nie wyniszczenie w obronie :twisted:

 

100% +1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gram z Toba [you], bo chitujesz :twisted:

 

Raczej MIAmuję - ale bez przesady - myślę, że wygra jednak OKC.

 

-- 25 maja 2012, o 12:33 --

 

Przy okazji - jakby ktoś nie wiedział to ustawiamy mecz na Plejadach.

Także wszyscy co nei tylko kibicują zabierają kapcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. jak ktoś nie ma C+ to wszystkie mecze można ściągać z http://www.rojadirecta.me/ 8)

 

albo http://bt.davka.info/

 

tylko na davce późno pojawiają się mecze i nie wszystkie wrzucają..a na rojadirecta pare min po meczu są już pliki netload a po 2-3 godzinach jest już plik torrent (wersja HD) do ściągnięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby :twisted: , phi i tak pokazala jajka. Do niedawna uwazalem igudale za dunkera a tu niespodzianka nawet rzucic potrafi :mrgreen:

 

MIA zlapalo chyba rytm , licze na szybki spacerek i final z OKC.

 

Dzis pierwsze mecze na zachodzie, jesli SAS wyjdzie na 2:0 to juz tego nie wypuszcza. OKC musi urwac jedna gierke na wyjezdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...