Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

to bez sensu, brak decyzji, ciągłe pytania....odwołajmy to i spotkajmy się w następny czwartek... ;)

Nie bądź taki śmiszny, za tydzień też Cie podobno nie ma :P :P

 

Tor klepnięty na godzinę. Dzwonią kolejne osoby że może albo na pewno wpadną więc nie ma lipy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na brejnsztormie w biurowcu :P

 

PS: decyzja zapadła załocznie dzisiaj raniutko - mamy godzinę dla siebie, można zabrać koce, leżanki, panienki, grilla i browary :yahoo:

 

PS2: i żeby mi nikt nie jęczał że kasy nie ma i nie może sie złożyć - wiadomo o kogo chodzi :ph34r: HaHaHa

 

vqwy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spooooko :) mówiłem, że się dopasuję :)

Kranik też Wam odkręcę z chłodnicy :) i jak sobie takiego metylowego shota zaaplikujecie to może odważniej zaczniecie jeździć :)

Ja już oszczędzam gokarty, więc od dzisiaj nic nie jem, więc i plecak na brzuch cięższy będę musiał założyć - no nie Arti :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i spoko.

Godzinka w sam raz. Nie pamiętam ile osób na raz może jeździć po torze, aby miało to ręce i nogi.

ale to pewnie na miejscu wszystko wyjdzie w praniu.

bo rozumiem, że 10 osób już mamy na bank (czyli po 50zł/os).

 

@wszyscy

Jeszcze raz mały OT.

Panowie, czy chciałby/mógłby ktoś przewieźć kumpla spod domu na kawalerski w ramach atrakcji dnia :) ?

Patrzę na mapę że jest to ok 10km. http://goo.gl/maps/Ax4g2

Może ktoś pomoże nowemu forumowiczowi :P

 

PS.

Do zobaczenia w Czwartek (mam rozumieć, że 21:00 zostaje?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze względu na nick

Nie tylko, to co miałeś w profilu też nie pomogło ;)

 

 

Ja w innej sprawie w każdym razie... poszukuję pilnie Forumowicza patsiw ... czy ktoś ma do niego kontakt?

Jeśli tak, to proszę mu przekazać, żeby zajrzał na The Forum, bo pilna depesza w sprawie Subariady na niego czeka ...

 

Dziękuję :)

 

patsiw może i czyta, ale rzadko pisze/odpozdrawia... na PW trzeba go łapać ;)

 

dzioba, czemu taka mała miniaturka ? :D ciekawie wygląda, francuski tor ?

 

tak godz 21

powiadomiłem jeszcze trzy osoby więc będzie nas więcej ;)

 

PS: tomek_pa na lubelskim forum jakoś ciężko zawsze było z takimi akcjami jak przejazd autem czy kolumna ślubna, sam nie wiem dlaczego ale w innych miastach lepiej to wygląda.

U nas 1,5 strony forum zajmuje dyskusja na temat ustaleń spota kartingowego...... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: tomek_pa na lubelskim forum jakoś ciężko zawsze było z takimi akcjami jak przejazd autem czy kolumna ślubna, sam nie wiem dlaczego ale w innych miastach lepiej to wygląda.

U nas 1,5 strony forum zajmuje dyskusja na temat ustaleń spota kartingowego...... :biglol:

 

a bo my takie pierdoły jesteśmy (klasyk) :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: tomek_pa na lubelskim forum jakoś ciężko zawsze było z takimi akcjami jak przejazd autem czy kolumna ślubna, sam nie wiem dlaczego ale w innych miastach lepiej to wygląda.

Już Ci mówię. W większości wszyscy już po ślubie, nie ma młodzieży a my stare pryki w soboty albo pijemy (meliske) albo zajmujemy się dziećmi, w ostateczności spełniamy "obowiązki małżeńskie" :)

 

a na poważnie - to szkoda, że się nie uda tego ogarnąć

(a sypie mi się ten kawalerski na maxa).

Dobra... widzimy się w czwartek o 21:00

Pogadamy w czwartek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: tomek_pa na lubelskim forum jakoś ciężko zawsze było z takimi akcjami jak przejazd autem czy kolumna ślubna, sam nie wiem dlaczego ale w innych miastach lepiej to wygląda.

Już Ci mówię. W większości wszyscy już po ślubie, nie ma młodzieży a my stare pryki w soboty albo pijemy (meliske) albo zajmujemy się dziećmi, w ostateczności spełniamy "obowiązki małżeńskie" :)

 

ojtam ojtam, ja dla takich widoków i fajnej atmosfery mogę poświęcić dwie godzinki seksu :biglol:

 

zf58.jpg

 

gdky.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wybiorę, niestety już po urlopie :( a tak miło było :)

Gdzie się byczyłeś ?

 

A w Bułgarii byliśmy w Słonecznym Brzegu, super było, słoneczko drineczki morze :)

PS. Jak by ktoś miał ochotę to jest do wynajęcia apartament w Słonecznym 2 pokoje z aneksem kuchennym i lazienka, basen na dole do morza 500m dobra cena dla forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: tomek_pa na lubelskim forum jakoś ciężko zawsze było z takimi akcjami jak przejazd autem czy kolumna ślubna, sam nie wiem dlaczego ale w innych miastach lepiej to wygląda.

Już Ci mówię. W większości wszyscy już po ślubie, nie ma młodzieży a my stare pryki w soboty albo pijemy (meliske) albo zajmujemy się dziećmi, w ostateczności spełniamy "obowiązki małżeńskie" :)

 

ojtam ojtam, ja dla takich widoków i fajnej atmosfery mogę poświęcić dwie godzinki seksu :biglol:

 

Sugerujesz że to jest warte całego przydziału kwartalnego????? :huh: :huh: :huh:

 

Uwaga jutrzejszy Kartingowcy!!!!

W pakiecie do godzinki jazdy mamy 3 duże pizze, żeby znowu nie debatować tydzień nad składnikami zamówione są tradycyjne (szynka,pieczarki,cebula) :P

 

@artiLUBLIN,

 

Zapomniałem dodać, że chodzi mi o 8-10 rano mniej więcej.

o tej godzinie raczej nikt z nas jeszcze nie pije :P

 

To jest sobota, znam takich którzy o tej porze kończyli (wiecie o kim myślę ) :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga jutrzejszy Kartingowcy!!!!

W pakiecie do godzinki jazdy mamy 3 duże pizze, żeby znowu nie debatować tydzień nad składnikami zamówione są tradycyjne (szynka,pieczarki,cebula) :P

 

 

nie ma to jak pizza w męskim gronie, ale po tej cebuli to przydałaby się guma Wrigley Spermint

 

tumblr_m9ayo5eiZd1qbvfxxo1_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga jutrzejszy Kartingowcy!!!!

W pakiecie do godzinki jazdy mamy 3 duże pizze, żeby znowu nie debatować tydzień nad składnikami zamówione są tradycyjne (szynka,pieczarki,cebula) :P

 

 

nie ma to jak pizza w męskim gronie, ale po tej cebuli to przydałaby się guma Wrigley Spermint

 

tumblr_m9ayo5eiZd1qbvfxxo1_500.jpg

 

Po ostatnim spocie w Czeskich braliście na wynos...... :facepalm::biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Bułgarii byliśmy w Słonecznym Brzegu, super było, słoneczko drineczki morze :) PS. Jak by ktoś miał ochotę to jest do wynajęcia apartament w Słonecznym 2 pokoje z aneksem kuchennym i lazienka, basen na dole do morza 500m dobra cena dla forumowiczów :)

Dojazd autem, czy można jakoś dolecieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Bułgarii byliśmy w Słonecznym Brzegu, super było, słoneczko drineczki morze :) PS. Jak by ktoś miał ochotę to jest do wynajęcia apartament w Słonecznym 2 pokoje z aneksem kuchennym i lazienka, basen na dole do morza 500m dobra cena dla forumowiczów :)

Dojazd autem, czy można jakoś dolecieć?

Jest pełno połączeń lotniczych z Polski do Burgas (które jest 30km od Słonecznego), z Lublina są nawet czartery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Bułgarii byliśmy w Słonecznym Brzegu, super było, słoneczko drineczki morze :) PS. Jak by ktoś miał ochotę to jest do wynajęcia apartament w Słonecznym 2 pokoje z aneksem kuchennym i lazienka, basen na dole do morza 500m dobra cena dla forumowiczów :)

Dojazd autem, czy można jakoś dolecieć?

Jest pełno połączeń lotniczych z Polski do Burgas (które jest 30km od Słonecznego), z Lublina są nawet czartery :)

 

Tak jak @Dottoree pisał masz czartery z Lublina trzeba w biurach pytać ale to sporo wynosi my tak lecieliśmy, z warszawki i z katowic masz normalne loty i można coś tanio znaleźć nawet kolo 500zł w obie strony lot trwa 1.5h na lotnisku łapiesz taxe tylko trzeba się pytać bo zdzierają, normalna cena to 50 lewa to ok 100zł za te 30km, pod sam apartament :) Łukasz jak byś miał jakieś pytania to dzwoń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...