Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA OGŁOSZENIE!!! Zarezerwowałem 5 katrów na 21:15!!! później przerwa i znowu 5x na 21:45 :)

Tak jak śta pisali i dzwonili:

 

1. artiLUBLIN

2. PWEN

3. HH

4. Ziarus007

5. naLeśnik

 

W razie czego można rezerwacje odwołać :)

Edytowane przez artiLUBLIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do kurdupla to jeśli moje milicyjne bravo jest kurduplem to ja byłem :D

O właśnie, czy ja Cię mogłam dzisiaj widzieć w nieoznakowanym wozidle jak stałeś pod światłami na krzyżówce 3ego maja i krakowskiego tak ok 13.30? :rolleyes: Czy to może jakiś policmajster był :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie podczas powrotu samochod gowniano skrecal :) I na koniec pozdrowienia dla objechanych :)

 

Gówniano skręcał :biglol: ja prawie krawężnik zaliczyłem bo prawie wcale mi nie skręcał :yahoo:

Pozdrowionka dla wszystkich co mnie objechali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"07 zgłoś się" jest słaby bo na moim telewizorze zajmuje mi połowę powierzchni ekranu a ja jako anankastyk nie trawię takiego czegoś :P

 

Pozdro dla zmęczonych zespoconych na gokartach, letko nie było. Trzaby zorganizować z Driveartem ligę gokartową dla seniorów :biglol:

A tutaj parę fotek z wczorajszych gokartów - robione kalkulatorem :P

 

https://plus.google....624459788370481

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w krawacie to ja byłem... i nie zauważyłem ? a to przepraszam, znowu lekarz od oczu się kłania... ech... ;)

Możliwe że w krawacie, nie do końca mogłam zobaczyć bo z wnętrza wydobywały się kłęby dymu... ;) a mogłeś nie zauważyć bo ja na przejściu piechotką :mellow: do pewnego banku leciałam :) a z machaniem wolałam się nie wychylać bo jakby się okazało że to jednak jakiś policmajster, to mógłby się co najmniej zdziwić i jeszcze próbować "wyjaśniać" takie zachowanie... :rolleyes::biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...