Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera się ktoś ? :superhero:

 

 

 

Z przyjemnością informujemy iż w porozumieniu z PZM już od najbliższego wtorku ruszamy z DRIVEARTowymi wtorkami na Torze Lublin.

Jazdy samochodowe rozpoczynać się będą zawsze od godziny 16 i trwać będą do godziny 20. W ramach tego czasu będzie można poćwiczyć jazdę we własnym zakresie ale będą także organizowane tzw panele trenigowe pod kątem jazdy sportowej. Oczywiście w ciągu każdego "Driveartowego wtorku" do Waszej dyspozycji będą także instruktorzy Driveart.

 

Najbliższy wtorek 28/05/2013 będzie do dyspozycji osób chcących spróbować jazdy wyścigowo-rajdowej lub po prostu chcących wypróbować swoje auto i umiejetności.

Natomiast kolejny wtorek 4/06/2013 na prośbę osób zainteresowanych będzie dniem DRIFTU .

Tym oto schematem cotygodniowych zmian będziemy funkcjonować aż do samych wakacji ;))

Koszt wpisowego wynosi:

- w godzinach 16 -20 / 150 zł w cenie są porady instruktorów

- jedna godzina / 50 zł jazda we własnym zakresie

- indywidualne jazdy z instruktorem ustalane na miejscu

 

 

W przypadku każdej z form uczestnictwa na wniosek PZM obowiązuje kaucja w wysokości 150 zł/ 200 zł DRIFT tytułem zabezpieczenia w wypadku zniszczenia lub zanieczyszczenia toru. Oczywiście kaucja będzie zwracana uczestnikom zaraz po zakończeniu jazd o ile nie będzie potrzeby np zmiatania toru ( szczotki mamy na miejscu więc bez obaw ;)) )

 

Co do formy zgłoszeń i uczestnictwa można przyjechać w "ciemno" ale preferowane będą osoby które wyślą maila z deklaracją udziału (imię nazwisko, auto, godziny uczestnictwa )na adres info@driveart.pl

 

W razie pytań prosimy o kontakt : 607 664 936 lub 697 507 977.

Do zobaczenia

Edytowane przez Kfiatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś ? :superhero:

 

 

 

Z przyjemnością informujemy iż w porozumieniu z PZM już od najbliższego wtorku ruszamy z DRIVEARTowymi wtorkami na Torze Lublin.

Jazdy samochodowe rozpoczynać się będą zawsze od godziny 16 i trwać będą do godziny 20............

 

No Kwiatek nie wierze??? Będziesz latał?? A tak na marginesie to Ty jeszcze pamiętasz jak to się robi??? Ostatnio tylko w karcie i Smarcie cię widziałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i na piechotę ;)

 

to jutro bokami można by lekko... tylko czy moja skrzynia wytrzyma... :D

 

pozdrawiam dzisiaj napotkanych w sklepie na szczotart.pl :)

 

i nawet pojawiło się tych dwóch co się boją jeździć jak nie sypali solą ;) łajzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uee to ja nie wiem, ja sie sprezam a PWEN lata bokami i szkoda, ze mnie jeszcze nie doszedl :P

musisz se wydech zmienić, te głośne szybciej jado :biglol:

 

gforce musisz założyć jakiegoś mugena :mrgreen:, mówie ci jak założysz to 20km więcej jak nic :P

Edytowane przez ppzuko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to ja zawsze dochodzę :) po drugie to pojechałbym szybciej, ale jakiś koleś w rodzinnym kombi zajeżdżał mi drogę... :D a po trzecie to strasznie sapiecie Panie Naleśnik... do lekarza trzeba się z tym wybrać :biglol:

 

Pmłody odpozdrawiam, nie widziałem.... myślami już byłem na miejscu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Spalacza spotkanego w sklepie, ale o dziwo nie na Zemborzyckiej ;)

 

oraz pozdrowienia dla czarnego WRXa LU ...U z naleśnikiem widzianego na skrzyżowaniu Solidarności i Wodopojnej ok 18.20.

 

I jeszcze od Dżuniora pozdrowienia z wczoraj dla Kfiatka na Jana Pawła, kiedy wracał z "zakupów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...