Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

troszkę później się pojawił bo wiadomo, studenty rano nie wstajo :P

 

Przy okazji pozdro dla Piacha na skuterku, z garkiem w ręku pod kinem Grażyna ;)

Piachu co dzisiaj w kinie grali??? Jakiś długi seans skoro aż garnek trza było zabrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz gdzie i jak to zrobić żeby nie skaleczyć mojego buga to nie ma problemu ;)

 

Mogę ci obiecac że nie bedzia w najmniejszym stopniu skaleczony :) potrzebuję na to 15 min abym zrobił kopię eep z twoich zegarów

A drugie pytanie naprawiłes te wolne obroty i szarpanie ? bo chyba mój kolega coś ci tam grzebał i dzwonił do mnie o poradę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz gdzie i jak to zrobić żeby nie skaleczyć mojego buga to nie ma problemu ;)

 

Mogę ci obiecac że nie bedzia w najmniejszym stopniu skaleczony :) potrzebuję na to 15 min abym zrobił kopię eep z twoich zegarów

A drugie pytanie naprawiłes te wolne obroty i szarpanie ? bo chyba mój kolega coś ci tam grzebał i dzwonił do mnie o poradę :)

Naprawione. A problemem nie były wolne obroty.

Wysłałem Ci nr tel na PW. Zadzwoń to jakoś dogadamy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc zainteresowanie wielu osób chorobą mojego STi odpowiadam:

W aucie nastąpiła kumulacja.

Z góry uprzedzam że nie znam się nie wiem czy dobrze napiszę, czy dobrze zapamiętałem a po za tym nie dopytywałem o szczegóły. Dla nie ważne że żyje, a było bardzo niebezpiecznie ponieważ usterka ta powodowała że komp oszalał i podawał za ubogą mieszankę. Czym to groziło w takim przypadku każdy kto zna Subaru na pewno wie.

Głównym powodem niedomagań była ogólnie ujmując przepustnica, a konkretnie zablokowana,zapieczona "dzwigienka" czy coś w tym stylu odpowiadając za wolne obroty którą steruje silniczek krokowy. Mimo tego że sam silniczek działa to coś co tam się podobno zapiekło i tak nie robiło tego co powinno. Do tego jakiś czujnik i coś tam jeszcze.

Z autem przez 4 dni walczyli Panowie PRS. Subaromaniacy znają pewnie ten skrót.

 

Tyle w temacie.

PS. Prawdopodobnie w niedziele jest RS w Białej, przynajmniej wg. kalendarza. Wybiera się ktoś oprócz znanych mi już "napaleńców"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę mamy driveart i decyduje kolejność zgłoszeń :)

 

Mamy dla Was miła informację po dość długiej przerwie udało nam się wygospodarować Tor na trening jazdy sportowej - w sobotę 18 maja w godzinach 17:00 - 20:00. Liczba miejsc jest ograniczona - o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń na adres info@driveart.pl. Koszt wpisowego wynosi 150zł/osoba w ramach wpisowego otrzymujecie szkolenie prowadzone przez instruktorów Driveart - z wyznaczonymi zadaniami oraz pomiar czasu foto komórkami Tag Hauer dla sprawdzenia skutecznosci poznanych metod.

 

Za wklejenie tego tekstu będę oczekiwał zniżki we wpisowym i darmowego paliwa na 3h :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę mamy driveart i decyduje kolejność zgłoszeń :).................................

 

Za wklejenie tego tekstu będę oczekiwał zniżki we wpisowym i darmowego paliwa na 3h :biglol:

 

Dałem Ci pomuka bo mnie za zapisałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam moja strefa...;). Ja tamtędy co 4 dni latam, to bardziej miejscówka Panów Q. Dziś do Kazimierza leciałem, a nie do Motycza.

Ciebie zauważyłem na tym podjeździe pod górę, po minięciu przez Ciebie skrętu na Motycz/Uniszowice/Jedlinę.

 

To, że nie mnie nie widziałeś to i tak jeszcze nic. Że Toma52 nie zauważył pozdrowień za szybą (ten sam dzień co u Ciebie) to jest dopiero rekord :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...